عکاسی تبلیغاتی​

عکاسی تبلیغاتی مهم ترین رکن در تبلیغات شماست. یک عکس تبلیغاتی خوب قادر است مخاطبین را چند ثانیه میخکوب کند و در ادامه برای خرید آن محصولا ترغیب کند. پس شما با داشتن یک عکس تبلیغاتی خوب که توسط تیم مجرب و در یک آتلیه عکاسی تبلیغاتی حرفه ای گرفته شده است شش هیچ از رقبایتان جلویید! چه از این بهتر؟

فهرست مطالب

پخش ویدیو

عکاسی تبلیغاتی چیست؟

عکاسی تبلیغاتی یکی از سبک‌های عکاسی در دنیای کسب‌وکار است که با استفاده از راهکارهای نوآورانه مخاطب را به سمت محصولی خاص جذب می‌کند. در واقع عکس‌ها دومین زبان رایج در فضای کسب‌وکار هستند و می‌توانند بدون به زبان آوردن حتی یک کلمه، دنیایی از مفاهیم را به مخاطب انتقال دهند.
این تصاویر به سبک‌های گوناگونی خلق می‌شوند و هر یک از این سبک‌ها می‌توانند تاثیر متفاوتی در بیننده ایجاد کنند. اما چگونه این سبک از عکاسی (عکاسی صنعتی) می‌تواند در افزایش فروش برندها دخیل باشد؟ ایران مایند به عنوان یک تیم حرفه‌‌ای عكاسي تبليغاتي اینجاست تا شما را با این سبک از عکاسی و نحوه‌ی تاثیرگذاری آن بر کسب‌وکارتان آشنا کند.

عکاسی تبلیغاتی حلقه‌ی گم‌شده‌ی کسب و کار شماست!

عکاسی تبلیغاتی یکی از انواع عکاسی است که با هدف برجسته سازی محصول یا برند در آگهی‌های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف اصلی این نوع از عکاسی ثبت و انتقال حس و حالی است که کالایی خاص به مخاطبان خود منتقل می‌کند، به این ترتیب افراد با نگاه کردن به تصویر کالا یا خدماتی که در آگهی می‌بینند، نسبت به خرید آن مشتاق می‌شوند. پس شما می توانید با انتخاب یک آتلیه عکاسی تبلیغاتی حرفه ای این حس خاص و اشتیاق را در مشتری هایتان صد چندان کنید.

عکاسانی که در این زمینه مشغول به کار هستند، موظف‌اند محصول موردنظر را به شکلی به تصویر بکشند که در دید مخاطب، محصولی بسیار زیبا، جذاب، کارآمد و به روز جلوه کند. قطعا با به تصویر کشیدن مناسب یک محصول رویایی مقاومت در برابر آن ممکن نخواهد بود و یک تصویر موفق منجر به خرید و افزایش فروش محصول خواهد شد.

عکس‌های تبلیغاتی اغلب در آگهی‌های چاپی، همچون تبلیغات روزنامه‌ها، مجلات، تراکت‌ها و بروشورها به چشم می‌خورند، اما این روزها با افزایش علاقه‌ی مردم به اینترنت و پلتفرم‌های تصویری، در تبلیغات اینترنتی و به خصوص فضای اینستاگرام به شکل گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند.

همین حالا با کارشناسان ما برای سفارش عکاسی تبلیغاتی ارتباط برقرار کنید تا شما هم نامی آشنا در ذهن مخاطبینتان باشید. 

برای افزایش فروشم عکاسی تبلیغاتی بهتر است یا عکاسی صنعتی؟

برای پاسخ به این سوال شاید بهتر باشد برویم سراغ تفاوت های این دو.در صورت اطلاع از تفاوت‌ها مشخص خواهد شد که هر کسب و کاری به کدام یک از این دو نوع عکاسی نیاز دارد. در ادامه تعدادی از نمونه کار های ایران مایند در زمینه عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی را نیز مشاهده خواهید کرد.
عکاسی صنعتی یا تجاری دارای طیفی بسیار وسیع است و سوژه‌های عکاسی زیادی دارد. عکاسان صنعتی از ساختمان‌ها، مدل‌ها، کالاها و هرچیزی که بتواند با اهداف تجاری مورداستفاده قرار بگیرد، تصویربرداری می‌کنند. این عکس‌ها در بخش‌های مختلفی همچون تبلیغات چاپی یا تلویزیونی و کاتالوگ‌های معرفی محصول یا خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرند و درواقع عکاسی تبلیغاتی نیز یکی از زیرمجموعه‌های عکاسی صنعتی است.

3 تفاوت عکاسی تبلیغاتی با عکاسی صنعتی

1.هدف

 در عکاسی صنعتی هدف عکاس نمایش ماهیت محصول یا برند به مخاطب است. در مقابل، عکاسی تبلیغاتی به دنبال ترغیب و تشویق مخاطبین به خرید هستند و محصول یا برندی خاص را جوری به نمایش می‌گذارند که گویی بهترین و تنها انتخاب موجود در بازار است.

2.سبک

سبک عکاسی در این دو مدل نیز بسیار متفاوت است. در عکاسی صنعتی تمامی تمرکز و توجه روی محصول یا برند موردنظر قرار دارد.
در عكاسي تبليغاتي کاملا عکس این قضیه حاکم است و عکاسان نه تنها به محصول توجه می‌کنند، بلکه پس زمینه، کادرها، زوایا، نورها و رنگ‌ها را به نحوی انتخاب می‌کنند که محصول در جذاب‌ترین شکل ممکن در معرض دید مخاطب قرار بگیرند و احساسات مختلف را در وی برانگیزند و فرآیند خرید شکل بگیرد.

3.مخاطب هدف

مخاطبین هدف هر یک از این بخش ها نیز باهم فرق دارند. عکاسی صنعتی یا تجاری اغلب با هدف معرفی محصول انجام می‌شود که همین مورد، عکس‌های تجاری را برای استفاده در خرده‌فروشی‌ها و شرکت‌هایی که با آن محصول خاص سروکار دارند مناسب می‌سازد.
اما در مقابل عکاسی تبلیغاتی مستقیما خریداران را مورد هدف قرار می‌دهند و اغلب مخاطبین هدف این گروه، مردم یا همان خریداران عادی هستند.

پس همانطور که متوجه شده‌اید، عکاسی تبلیغاتی نیاز به خلاقیت و ایده‌پردازی‌های بیشتر دارد و داشتن مهارت عکاسی و ابزارهای حرفه‌ای تنها بخش کوچکی از این فرآیند هستند، چرا که قرار است سود زیادی را به کسب‌وکارتان تزریق کنند. یکی از اصلی‌ترین رویکردهای ما در تیم ایران مایند نیز کمک گرفتن از عکاسان حرفه‌ای و خلاق است، چرا که هر عکس تبلیغاتی موفق به یک عکاس خلاق نیاز دارد.

چرا باید از خدمات عکاسی تبلیغاتی استفاده کنم؟

عکس‌های تبلیغاتی با هدف فروش محصولات تولید می‌شوند و قطعا این موضوع اصلی‌ترین دلیل برای استفاده از تصاویر تبلیغاتی است. اما این شیوه‌ی عکاسی به همین سادگی منجر به خرید نمی‌‌شود! بلکه با تاثیرگذاری بر عوامل مختلف، فرآیند خرید را شکل می‌‌دهد. حال باید دید که عکاسی تبلیغاتی چگونه باعث افزایش فروش می‌شود؟

اعتماد مخاطبین را جلب می‌کند

تقریبا ۶۵٪ مدیران ارشد بازاریابی بر این باورند که تصاویر هسته‌ی اصلی داستان هر برند هستند و هرچه تصاویر بیشتر و دقیق‌تری در دسترس مخاطبان باشد، تصویر بهتری از برند یا فروشگاه در ذهن آن‌ها شکل می‌گیرد.
مخاطبین با دیدن تصاویر متنوع از یک محصول می‌توانند آن را از جوانب گوناگون بررسی کنند و با تصور خودشان در حین استفاده از محصول کارایی آن را به صورت ذهنی بسنجند.

 یک ساعت شیک رولکس را تصور کنید، همیشه در دستان یک مدل مشهور و خوش ‌پوش به چشم می‌خورند و به شما نشان می‌دهند که با چه تیپ‌هایی هماهنگ هستند.
عکس‌ها باعث می‌شوند شبهات مخاطب درمورد ویژگی‌ها و کارایی محصول برطرف شود و به این ترتیب ارزش برند شما در نظر او جایگاه بالاتری را کسب کند و برای خریدهای بعدی نیز برند شما را انتخاب نماید.

جلب اعتماد مخاطب با عکاسی تبلیغاتی

ویژگی‌های اصلی محصول را برجسته می‌کند

اگر عکاسی تبلیغاتی محصولات فروشگاهی به درستی انجام شده باشد، محصول موردنظر به شکلی غیرقابل مقاومت جذاب به نظر می‌رسد و اگر محصول از برند مطرحی نیز باشد، کمتر مخاطبی می‌تواند در برابر میل شدید به خرید آن بی تفاوت باشد.
استفاده‌ی صحیح از نور، رنگ‌ها و کادربندری‌ها در ایجاد هرچه بیشتر این حس پرقدرت دخیل هستند و باعث می‌شوند تمامی ویژگی‌های برجسته‌ی محصول بیش از پیش در نظر بیننده جلوه کند.
برای مثال کفش‌های برند کانورس، به گونه‌ای عکاسی شده‌اند که زیبایی و راحتی بی‌نظیرشان بیش از پیش به بیننده القا شود و با ایجاد حس سبکی او را به خرید تشویق کند. یکی از دلایل مهم استفاده از یک عکاس تبلیغاتی ماهر، برجسته‌سازی ویژگی‌های مثبت محصول است. 
عکاسان تبلیغاتی ما به خوبی می‌دانند که چه زاویه و نوری برای ایجاد جذابیت در محصول مناسب است و از همه مهم‌تر، تجهیزات پیشرفته‌ای برای اجرای این ایده دارند.
به همین خاطر اگر شخصا و با استفاده از تجهیزات ساده، عکاسی از محصولات را امتحان کنید. نتیجه‌ی نهایی معمولا چنگی به دل نخواهد زد، چون اگر دید هنری خوبی نیز داشته باشید، تجهیزات پیشرفته‌ی این کار را در اختیار ندارید. 

نرخ کلیک را در فروشگاه‌های اینترنتی افزایش می‌دهد

عکاسی تبلیغاتی از محصول برای اینستاگرام و فروشگاه‌های آنلاین نیز بسیار درآمدزا است، چرا که عکس‌های باکیفیت باعث ماندگاری بیشتر کاربر در صفحه و کسب رتبه‌ی بهتر در نتایج موتور جست‌وجو می‌شوند.
عکس‌ها هرچه جذاب‌تر و چشم‌نوازتر باشند، زودتر و بیشتر توجه مخاطبین را به خود جلب می‌کنند. به این ترتیب نرخ کلیک فروشگاه آنلاین شما نیز افزایش پیدا می‌کند و با افزایش نرخ کلیک مشتریان بالقوه‌ی بیشتری به سمت فروشگاه شما روانه می‌شوند. بدین ترتیب اگر محصولات با کیفیتی داشته باشید، احتمال فروش آن‌ها نیز افزایش خواهد یافت.

افزایش نرخ کلیک با عکاسی تبلیغاتی
افزایش فروش با عکاسی تبلیغاتی

قابلیت اشتراک‌گذاری تصاویر نقطه‌ی عطف فروش است

از آنجا که به راحتی می‌توان عکس‌ها را با سایرین به اشتراک گذاشت، وجود آن‌ها می‌تواند تاثیر به سزایی در بازاریابی دهان به دهان داشته باشد. برای مثال فرد یک کیف از فروشگاه شما خریداری می‌کند و بلافاصله تصویر آن را با چند نفر از دوستان خود به اشتراک می‌گذارد. در این میان بعضی از دوستان شما، مجذوب تصویر با کیفیت و تبلیغاتی محصول شما می‌شوند و با مراجعه به فروشگاه یا وبسایت آنلاین شما محصولتان را خریداری می‌کنند. به این ترتیب تصاویر تبلیغاتی می‌توانند در بازاریابی فرد به فرد نیز اثرگذار باشند و منجر به فروش بیشتر شوند.

حالا که با این همه مزایای عکاسی تبلیغاتی برای رشد کسب و کارتان آشنا شدید هر چه زودتر برای سفارش عکاسی تبلیغاتی اقدام کنید.

توسط ایران مایند

انواع خدمات عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی مفهومی بسیار گسترده است و می‌توان از آن در صنایع گوناگون استفاده کرد. از آنجا که هر صنعتی ویژگی‌های تبلیغاتی مخصوص به خود را می‌طلبد و سوژه‌های گوناگون نیاز به مهارت‌‌های ویژه‌ای در عکاسی دارند، این سبک خاص از عکاسی نیز به دسته‌‌های مختلفی تقسیم‌بندی شده است که هر یک از آنها بازار و تجارت به‌خصوصی را هدف قرار می‌دهند. در ادامه انواع عکاسی تبلیغاتی را معرفی می‌کنیم تا بیشتر با حوزه‌ی فعالیت‌های تیم ما آشنا شوید. البته یادتان نرود هر مجموعه ای با تجربه نیست و هر آتلیه ای، آتلیه عکاسی تبلیغاتی ایران مایند نمی شود.

عکاسی محصول

چه کسب و کار های بزرگی که از هزینه کردن برای تبلیغاتشان سرباز زده اند و حالا خبری از آن ها نیست. شاید بپرسید تبلیغات چه ربطی به عکاسی دارد؟ همان طور که از نامش پیداست لازمه ی تبلیغات یک عکاسی تبلیغات حرفه ای و خوب است. مثال شرکت سان استار که خاطرتان هست؟
عکاسی محصول شاخه ی گسترده ای از عکاسی تبلیغاتی را در بر گرفته است. از عکس های زمینه سفید گرفته تا عکس های تبلیغاتی با چیدمان یا حتی عکاسی تبلیغاتی هنری از محصولات شما.
اصلا نگران جنس محصولتان نباشید؛ شما چه عکاسی تبلیغاتی از ادکلن بخواهید چه عکاسی تبلیغاتی لوازم آرایشی. چه عکاسی از محصولات غذایی بخواهید چه عکاسی از لوازم خانگی. ما آماده خدمت رسانی هستیم.

عکاسی پوشاک

عکاسی تبلیغاتی از لباس یا به عبارتی همان عکاسی مدلینگ که این روز ها روی دست تمام عکاسی ها زده یکی از پرطرفدار ترین و البته پر کاربردترین انواع عکاسی تبلیغاتی است. اگر صاحب یک برند پوشاک هستید، اگر طراح لباس هستید، اگر به تازگی یک پیج اینستاگرامی فروش پوشاک راه اندازی کرده اید یا حتی اگر آنلاین شاپ دارید می توانید از خدمات عکاسی از لباس ایران مایند استفاده کنید.
فرقی ندارد که عکاسی تبلیغاتی پوشاک شما از چه نوع باشد؛ مانکن دار یا بدون مانکن؟ در چه لوکیشنی و به چه سبکی؟ ما اینجاییم تا خیالتان را از بابت به نمایش گذاشتن محصولتان برای فروش بیشتر راحت کنیم.
عکاسی محصول شاخه ی گسترده ای از عکاسی تبلیغاتی را در بر گرفته است. از عکس های زمینه سفید گرفته تا عکس های تبلیغاتی با چیدمان یا حتی عکاسی تبلیغاتی هنری از محصولات شما.
اصلا نگران جنس محصولتان نباشید؛ شما چه عکاسی تبلیغاتی از ادکلن بخواهید چه عکاسی تبلیغاتی لوازم آرایشی. چه عکاسی از محصولات غذایی بخواهید چه عکاسی از لوازم خانگی. ما آماده خدمت رسانی هستیم.

عکاسی تبلیغاتی از غذا

این روزها که بازار اسنپ فود و چندین و چند راه سفارش آنلاین غذا داغ است فرصت خوبی برای شما رستوران دراران است. می گویید چرا؟ توجهتان را به ادامه مطلب جلب می کنم.

عکاسی تبلیغاتی غیر حرفه ای
عکاسی تبلیغاتی از غذا بصورت حرفه ای در مجموعه ایران مایند که متخصص در زمینه عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی است و آتلیه عکاسی تبلیغاتی مجهز دارد

قضاوت بین این دو عکس با شماست. راستش را بگویید همین الان با دیدن عکس سمت چپ چه احساسی دارید؟ من که حسابی گرسنه ام شد. فکرش را بکنید همچین عکس هوس برانگیزی در صفحه تان بگذارید و کسی از شما خرید نکند! جزو محالات است. یک عکاس تبلیغاتی با عکاسی تبلیغاتی غذا آن هم از نوع حرفه ایش کاری می کند که تا مدت ها نام برند شما در ذهن مخاطبان می ماند.

عکاسی سبک زندگی

عکاسی سبک زندگی برای تبلیغ کالاهای گوناگون یک برند، عموما با تمرکز بر سبک خاصی از زندگی، مخاطب را به سمت محصولات مورد نظر جذب می‌کند. برای مثال عکاسان این سبک به جای عکاسی تبلیغاتی از جواهرات یا تمرکز بر عکاسی تبلیغاتی از لوازم آرایشی و همچنین از عینک یا ساعت، تمامی این محصولات را در قالب سبک زندگی لوکس تصویر‌برداری می‌کنند. در نتیجه مخاطب با دیدن تصاویر بسیار لوکس و شیک از مدل‌هایی که در حال استفاده از این محصولات هستند، حس می‌کند که برای داشتن یک زندگی لوکس باید این محصولات را خریداری نماید.

عکس تبلیغاتی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر می‌خواهید یک عکس تبلیغاتی خوب داشته باشید، ما به‌عنوان یک شرکت عکاسی تبلیغاتی پر قدرت به شما پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا با ویژگی‌های یک عکس تبلیغاتی خوب آشنا شوید. تمامی عکس‌های تبلیغاتی موفق دارای ویژگی‌های زیر هستند.

عکاسی تبلیغاتی با ایران مایند
 • از خلاقیت برای جذب مخاطب استفاده می‌کند 

یک عکس تبلیغاتی خوب شبیه به طعمه‌‌ای برای شکار مشتری یا مخاطب عمل می‌کند. درواقع عکس تبلیغاتی خوب با استفاده از عامل خلاقیتی که بیننده را به کلیک کردن روی لینک یا خرید محصولتان تشویق می‌کند، شما را به هدف نهایی‌تان می‌رساند.
شاید فکر کنید محصول به خودی خود برای مخاطب جذاب است اما واقعیت این است که این تصاویر تنها نگاه بیننده را به خود جلب می‌کنند و منجر به بروز عمل خرید نمی‌شوند. عکس‌های تبلیغاتی خوب با استفاده از روش‌های نوآورانه مخاطب را به عمل وا می‌دارند.

 • دارای داستان است

عکس‌های تبلیغاتی موفق برای مخاطب مثل یک داستان مصور عمل می‌کنند. یعنی موجب می‌شوند تا مخاطب با دیدن این تصاویر تاثیری که محصول شما روی زندگی‌شان می‌گذارد را در تصورات خود تجسم کند. با این روش مشتری در تهیه‌ی این محصول درنگ نخواهد کرد.

 • به‌عنوان ویترین محصول عمل می‌کند

هنگامی که پای محصولات فیزیکی در میان باشد، قطعا به یک ویترین پر زرق و برق برای نمایش آن‌ها نیازخواهید داشت. یک عکاسی تبلیغاتی خوب این نقش را برای شما ایفا خواهد کرد و محصولات شما را با تمام جزئیات جذابشان در معرض دید مخاطب قرار خواهد داد.

 • مطابق با برند طراحی می‌شود

تمامی عکس‌های تبلیغاتی موفق یک یا چند ویژگی از برند را در خود به نمایش می‌گذارند. حتما می‌دانید که هر برند دارای رنگ و طرح مختص به خود است و همین موضوع باعث متمایز شدن آن از سایرین می‌شود.
هرچه برند خاص‌تری داشته باشید، افراد بیشتری شما را با آن طرح و رنگ ویژه می‌شناسد. برای مثال کمتر کسی پیدا می‌شود که برند استارباکس را با آن پری دریایی سبز یا سفیدرنگ نشناسد. و اگر نگاهی به عکس‌های تبیلغاتی این برند فوق مشهور بیندازید، متوجه حضور رنگ‌ها یا طرح‌های مشابهی در پس زمینه یا خود محصول می‌شوید که لوگوی استارباکس را در ناخودآگاهتان پررنگ می‌کنند.

Life

ENERGY DRINK
Life

یکی از نمونه‌های بسیار موفق عكاسي تبليغاتي، عکس‌های برند نوشیدنی لایف توسط ایران مایند هستند. عکاسان تبلیغاتی تیم ایران مایند به شکل هوشمندانه‌ای با قرار دادن تصاویر محصولات در پس زمنیه‌هایی تیره و وجود قطره های آب روی محصول، انرژی و رمز و راز این محصول را به بیننده القا می‌کنند.
همین موضوع باعث می‌شود که انرژی بخش بودن این نوشیدنی در ذهن مخاطب برجسته شود! 

چرا ایران مایند را به عنوان شرکت عکاسی تبلیغاتی انتخاب کنیم؟

کیفیت بالای خدمات ایران مایند

 • این هدف اصلی ماست. وقتی پروژه ای را با ما شروع می کنید دیگر از دغدغه های بعدش خلاص می شوید و خیالتان راحت است یک تیم حرفه ای کارتان را انجام می دهند.

انجام کار در کمترین زمان

 • تمام مراحل کار از عکسبرداری در آتلیه عکاسی تبلیغاتی گرفته تا اصلاح رنگ و نور و ریتاچ در کمترین زمان ممکن انجام شده و خروجی کار تحویل شما می گردد.

استفاده از تجهیزات به روز

 • ایران مایند با تجهیزات به روز و حرفه ای پروژه تان را انجام خواهد داد. کیفیت تصاویر ثبت شده گویای همه چیز است.

  برای مشاهده لیست تجهیزات ایران مایند کلیک کنید.

مناسب ترین تعرفه عکاسی تبلیغاتی

 • اگر بخواهید کیفیت کار های مارا با نرخ عکاسی تبلیغاتی ما مقایسه کنید به این تفاوت شگفت انگیز پی خواهید برد.

تیر خلاص برای انتخاب ایران مایند

 • از قدیم گفته اند هیچ بقالی نمی گوید ماستم ترش است پس می خواهیم امتحان کیفیت عکس هایمان را به شما بسپاریم. 
  فقط کافیست موستان را روی عکس های پایین حرکت دهید و این حجم از وضوح را ببینید.
  شما با عکاسی تبلیغاتی در ایران مایند فقط چند عکس ساده تحویل نمی گیرید؛ علاوه بر چیدمان و نورپردازی و بقیه موارد که بالاتر هم صحبتش را کردیم شما یک عکس بیلبوردی تحویل میگیرید. البته این اصطلاح من در آوردی ماست.
  منظورمان این است که عکس های ما قابلیت چاپ شدن به بزرگی بیلبوردهای بزرگراه ها را دارند.

تیر خلاص برای انتخاب ایران مایند

 • از قدیم گفته اند هیچ بقالی نمی گوید ماستم ترش است پس می خواهیم امتحان کیفیت عکس هایمان را به شما بسپاریم. 
  فقط کافیست هرقسمت از عکس های پایین که می خواهید کلیک کنید و این حجم از وضوح را ببینید.
  شما با عکاسی تبلیغاتی در ایران مایند فقط چند عکس ساده تحویل نمی گیرید؛ علاوه بر چیدمان و نورپردازی و بقیه موارد که بالاتر هم صحبتش را کردیم شما یک عکس بیلبوردی تحویل میگیرید. البته این اصطلاح من در آوردی ماست.
  منظورمان این است که عکس های ما قابلیت چاپ شدن به بزرگی بیلبوردهای بزرگراه ها را دارند.

سوالات متداول شما در زمینه عکاسی تبلیغاتی

 • عکاسی تبلیغاتی به چه دردی می خورد؟
  با توجه به رقابت تنگاتنگ کسب و کار ها در فضای مجازی، قطعا شما برای معرفی محصول خود به بهترین شکل نیازمند عکس های تبلیغاتی حرفه ای خواهید بود.

 • بهترین آتلیه عکاسی تبلیغاتی کدام است؟
   با توجه به تجربه ایران مایند در این زمینه شما باید عکاس و آتلیه ای را انتخاب کنید که مجهز به انواع اکسسوری ها، بک دراپ، نور، لنز و… باشد تا بتواند خروجی با کیفیتی به شما تحویل دهد و از همه مهم تر عکاسان خبره ای داشته باشد.

 • قیمت عکاسی تبلیغاتی در ایران مایند چگونه است؟
  اینکه محصول چیست؟ عکاسی استدیویی است یادر فضای باز انجام می شود؟ تعداد محصولات چندتاست؟ و… در قیمت گذاری مؤثر اند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 • چگونه سفارش عکاسی تبلیغاتی دهم؟
  در ابتدا هدفتان را از عکاسی تبلیغاتی مورد نظرتان مشخص کنید و نوع محصول یا خدماتتان را به ما بگویید. ایران مایند هزینه را به شما اعلام می کند و با تایید شما کار استارت می خورد.

سخن پایانی

عکاسی تبلیغاتی یکی از رایج‌ترین راهکارها برای موفقیت در دنیای کسب‌وکارهای امروزی است. تقریبا زندگی تمامی ما با عکس‌های تبلیغاتی که به منظور جلب نظرمان به خرید محصولی خاص تهیه شده‌اند، احاطه شده است.
عکس‌هایی که اگر خوب به آنها نگاه کنیم ردپای واضحی از خلاقیت و داستان برند را در آنها مشاهده می‌کنیم. صنعت عكاسي تبليغاتي امروزه یکی از بزرگترین صنایع موجود در دنیاست که به نحوی در نقش قلب تپنده‌ی هر برند ظاهر می‌شود و بدون آن احتمال موفقیت برندها در بازارهای رقابتی به صفر می‌رسد. 

گروه تبلیغاتی ایران مایند به عنوان بخشی از این صنعت بزرگ آماده‌ی خلق تصاویری بی‌نظیر برای محصولات شماست. درصورتی که خواهان همکاری با یک تیم عکاسی تبلیغاتی حرفه‌ای هستید می‌توانید از طریق واتس اپ ایران مایند با ما در تماس باشید تا متخصصین شما را برای ثبت سفارش و عقد قرارداد عکاسی راهنمایی کنند.