ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی مهم ترین قدم برای رشد کسب و کارتان و پیشی گرفتن از رقباست. از آنجایی که این روزها مردم حوصله خواندن متن های طولانی را ندارند و مشتاق دیدن ویدیو هستند شما با ساخت کلیپ تبلیغاتی مخاطبان را مشتاق شناخت برندتان می کنید؛ کاری که بیلبورد های چند صد میلیونی پرتردد ترین بزرگراه ها برایتان نمی کنند!
زیبا نیست؟ حالا شما با ساخت تیزر مبلغ قابل توجهی هم در هزینه هایتان صرفه جویی کرده اید.
با ایران مایند همراه باشید تا درباره خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی بصورت کاملا حرفه ای بیشتر بدانید.

فهرست مطالب

پخش ویدیو

فهرست مطالب

اهمیتِ ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی، یعنی این که شما برای برند و محصولاتتان، ارزش قائل هستید. یعنی دوست ندارید صرفا به وسیله یک متن یا تراکت، به معرفی کالا یا خدمتتان بپردازید.
یک جمله مشهور است که می گوید: اگر از شغلت 10 دلار درآمد کسب می کنی، 9 دلار آن را صرفِ تبلیغات کن! همین یک جمله کافی است که ما با قدرت و اعجازِ تبلیغات خصوصا در دنیایِ رقابتی امروز آشنا شویم.
حقیقتش را هم بخواهید، اقدام به ساخت تیزر، اصلا معادله پیچیده و عجیبی نیست؛ چون شما صرفا می خواهید روی قدرتِ خرید مشتری تاثیر بگذارید و اگر با یک شرکت حرفه ای این کار را انجام بدهید، با ساخت ویدیو تبلیغاتی، بجای او تصمیم گیری می کنید.

اثر ساخت کلیپ تبلیغاتی بر روی رشد درآمد

ساخت تیزر تبلیغاتی یعنی معرفیِ جامع اما خلاصه محصول یا خدمتِ شما.
برای همین است که ساخت تیزر، نقطه عطفِ به شهرت رسیدنِ کسب و کارِ شماست. مخاطبِ امروزی، نه حوصله دیدنِ تبلیغاتِ طول و طویل را دارد و نه وقتش را.
پس باید در خلاصه نویسی در نوشتنِ سناریو های انواع تیزر تبلیغاتی به مهارت و استادی برسید. بخش های جذابِ، مزیت های رقابتی، آفر های ویژه و هر قسمتی که احساس می کنید می تواند در جذبِ سریعِ مشتری اثرگذار باشد را ترجیحا در ابتدایِ فرایند ساخت ویدیو تبلیغاتی قرار بدهید.
همیشه این را در نظر بگیرید که اگر دیتا های مهم را از همان اول به مشتری ندهید، او هم به علتِ کمبودِ وقت و البته بی حوصلگی، جذبِ ویدیو های رقبایِ شما می شود.
پس فاکتورِ اساسی در ساخت کلیپ تبلیغاتی، توضیحِ کلیات و رفتن سرِ اصلِ مطلب است.

نسبتِ ایران مایند با ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

شاید تا به این جا تصور می کردید که خودتان هم می توانید صرفا به وسیله یک دوربین  و البته چند خط دیالوگ به ساخت تیزر اقدام کنید، اما بعد از خواندنِ نکاتی که باید در فرایندِ تولیدش رعایت کنید، پشیمان شده باشد.
ما این پشیمانی را صمیمانه به شما تبریک می گوئیم! شاید عجیب باشد اما قطعا نمی دانید که چه لطفِ بزرگی در حقِ خودتان کرده اید. چرا؟
چون ایران مایند و شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی، اصلا به همین دلیل به وجود آمده اند که شما را از صفر ترین مرحله تا صدمین پله، به حرفه ای ترین شکلِ ممکن ساپورت کنند. ایران مایند از اولین پیشگامانِ طراحی و ایده پردازی در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی است و اگر دوست دارید نتیجه کار، تبدیل به حرفه ای ترین تیزر ساخته شده در زمینه کسب و کارتان باشد، پیشنهاد می دهیم به اولین گزینه لیست یعنی ایران مایند اعتماد کنید.

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی در تلویزیون

یکی از دلایلی که ما ساخت تیزر در فضای مجازی را به شما پیشنهاد می دهیم، قیمت تیزر تبلیغاتی و تعرفه های نجومی ساخت آن در رسانه و تلویزیون است.
همه ما که از بدوِ تولد ثروتمند و بی نیاز از مالِ  دنیا متولد نشده ایم که بخواهیم از پسِ هر هزینه ای بر بیائیم.
از طرفی؛ نمی شود هم دورِ استراتژیِ حیاتی به نامِ ساخت تیزر تبلیغاتی را خط کشید و بی خیالش شد.
پس یک راه بیشتر نمی ماند، آن هم درست کردن تیزر تبلیغاتی در بستر فضا های مجازی است. البته این را هم از قلم نمی اندازیم که اگر خداراشکر دستتان به دهانتان می رسد و با انتشار کلیپ تبلیغاتی خود در بسترِ تلویزیون مشکلی ندارید، باز هم می توانید روی کادر مجرب ایران مایند، از اولین مرحله آخرین قدم حساب باز کنید.
در هر حال، سناریو نویسی خلاقانه، کارگردانیِ بی نقص، مفید و جامع بودن اثر، جذابیت های بصری و البته قیمتِ منصفانه در هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی، کیمیایی نیست که بشود در هر دکانِ عطاری پیدا کرد و به هر سایت ساخت تیزر تبلیغاتی واگذارش کرد.

چرا ایران مایند در صدرِ لیستِ ساخت تیزر تبلیغاتی است؟

وقتش رسیده چند نمونه دیگر از مزیت های رقابتی این شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی مان را نام ببریم:

چراغِ جادویی به نامِ ایران مایند!

فقط کافی است بگوئید در چه زمینه ای مایل به تولید تیزر تبلیغاتی هستید؛ همان می شود که می خواهید.
ایران مایند در هر زمینه ای که فکرش بکنید، تجربه ساخت تیزر تبلیغاتی، آن هم از نوعِ حرفه ای اش را دارد.
از ایده پردازی برای تبلیغاتِ یک کلینکِ زیبایی یا موسساتِ حقوقیِ اخذ ویزا گرفته تا معرفیِ املاک و آژانس های اجاره ویلا و مسکن . می بینید؛ هیچ محدودیتی در ایده پردازی و سناریو نویسی در سطحِ حرفه ای برای ما وجود ندارد.

انواع تیزر تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی

حضور در لوکیشن شما، هر جای تهران

هیچ محدودیتِ زمانی و مکانی نمی تواند مانعِ رسیدنِ ما به یک دیگر باشد.
اگر به هر دلیلی شرایط حضور در استودیو ما را ندارید، تیمِ ساخت کلیپ تبلیغاتی ما در کوتاه ترین زمان و تجهیز ترین امکانات، خودش را به لوکیشن تعیین شده شما (تهران و اطراف تهران) می رساند.

با هنرور های حرفه ای ویدیوی خاص داشته باشید

اگر تصور می کنید ساخت تیزر تبلیغاتی در سبکِ رئال، بهترین نتیجه را برای کسب و کارتان به همراه دارد، ما با استفاده از تیم هنروران و البته بازیگرانِ حرفه ای خود در صحنه حاضر می شویم.
ساخت لوگوموشن اختصاصی هم، یکی دیگر از آپشن های خدماتِ ساخت ویدیو تبلیغاتی ماست که قطعا با یک کاور حرفه ای و جلوه های ویژه خلاقانه، گامِ آخر به سمتِ موفقیت و خاص بودنِ شما برداشته می شود.

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی

هیچ معطلی در کار نیست

از قضا ما هم مثلِ شما معتقدیم که زمان یعنی پول.
پس با در نظر گرفتنِ این موضوع، شما در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید اقدام به سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی بکنید و از رقبا عقب نیوفتید.
در مجموعه ای که بیش از 5 سال از شروعِ کارش در زمینه ساخت انواع تیزر تبلیغاتی می گذرد، احترام به وقت مشتری، اولویتِ کار است.

تکراری بودن یعنی مرگِ یک کسب و کار

شاید همه ما، آدم های ذاتاً خلاقی نباشیم اما همیشه با دیدنِ چیز های نوآورانه و خلاقانه به وجد می آییم.
ما با در نظر گرفتن جامعه آماری مشتریانِ شما و آنالیزِ رده سنی و جنسیت آن ها، متناسب ترین تیزر تبلیغاتی هوشمندانه ای که ممکن است را خواهیم ساخت.

قیمت تیزر تبلیغاتی ، هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی

استودیو مجهز ما آماده ساخت ویدیو های آموزشی

شاید با خودتان بگوئید که نیازی به پیچدگی های استفاده از هنرور را ندارید و صرفا می خواهید یک معرفیِ محصولِ ساده و خودمانی داشته باشید.
پِرِزنتر های ما با تسلطِ کامل بر فنونِ بیان و حرفه ای ترین زبانِ بدن، می توانند این معرفی محصول را انجام دهند. البته اگر خودتان هم دوست داشته باشید، می توانید به عنوانِ ارائه دهنده مطالب و معرفی کننده محصولِ خودتان، در استودیو حاضر شوید.
در ضمن با استفاده از تکنیک پرده سبز(کروماکی) و البته تدوین های جذاب با استفاده از به روز ترین نرم افزار های ویرایش فیلم، می توانید جذاب ترین ویدیو های آموزشی خود را در استودیو های تماماً مجهزِ ما ضبط کنید.

با دکور های ایران مایند هزینه لوکیشن ندهید!

احتمالا با عمارت ها یا لوکیشن های تصویربرداری که دکور های متنوع دارند آشنا هستید و همه ما هم میدانیم که ساخت تیزر تبلیغاتی در لوکیشن های لوکس بسیار هزینه بر است.
حالا ایران مایند با یک شگفتانه آمده است!
دکور های مینیمال و البته تکنولوژیکی آماده گرفتن ویدیو های شماست البته بدون هیچ هزینه لوکیشنی!!! زیبا نیست؟
این دکورهای جذاب را در ویدیو مقابل می توانید مشاهده کنید.

پخش ویدیو

نمونه کار های منتخب ساخت تیزر تبلیغاتی ایران مایند

سوالاتِ پر تکراری که از ما پرسیده می شود

در انتها لازم است حتما به برخی از پرسش هایی که مدام در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی از ما می پرسید، پاسخ بدهیم، از جمله:

 • قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی چه قدر است؟
  نوع ویدیو، تجهیزات مورد استفاده، هنرور، لوکیشن، سناریو و… همه و همه در تعیین قیمت تیزر تبلیغاتی شما نقش دارند. پس برای مشاوره و اطلاع از بهترین نوع تیزر تبلیغاتی برای کسب و کارتان و استعلام قیمت، تماس بگیرید.

 • اگر ایده ای برای تبلیغ نداشته باشیم چه؟
  هر چند که ما از تک تکِ ایده های شما استقبال می کنیم و تمامِ سعی مان را بر عملی شدنش به کار می بندیم، اما از بابتِ نداشتنِ ایده اصلا نگران نباشید. فقط کافی است که کار را به کاردان بسپارید و سناریو نویسیِ خلاقانه را به تیمِ ایران مایند.
 •  
 • سیستمِ ثبت سفارش در ایران مایند چگونه است؟
  به راحتیِ آب خوردن! فقط کافی است با شماره ما تماس بگیرید و سفارش ساخت کلیپ تبلیغاتی را بدهید. البته ما پیشنهاد می کنیم که برای آشنایی با سبکِ کار ایران مایند در زمینه خلقِ کلیپ های تبلیغاتی، حتماً ویدیو های ما را مشاهده کنید. برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

 • قیمت های شما هم نجومی است؟
  احتمالا بعد از دیدنِ ویدیو های تبلیغاتی ما، تصور می کنید که این حجم از حرفه ای گری، هزینه سر به فلک کشیده ای می طلبد. اما حقیقت این است که شما حتی اگر بودجه زیادی هم نداشته باشید، نتیجه کار در نهایت، خیلی بیشتر از پولی که می پردازید حرفه ای خواهد بود.

 • تیزر ساخته شده کِی به دستم می رسد؟
  هر چند ما همواره تلاش می کنیم که در عینِ فشردگی زمان، کیفیتِ کار حفظ بشود، اما گاهی پروژه هایی وجود دارند که پروسه سناریو نویسی تا ضبط و تدوینِ آن ها تا یک ماه هم طول می کشد. اما ماکسیمم زمانی که برای ساخت تیزر تبلیغاتی استاندارد وجود دارد، دو هفته است.

دیده شدن و خلاقیت در ساخت تیزر تبلیغاتی، با ایران مایند؛ کسبِ درآمد، با شما.