ساخت لوگوموشن​

اگر لوگو را قلب یک برند در نظر بگیریم، لوگوموشن مغز آن است.
خیلی علمی شد نه؟ می خواهیم از اهمیت این المان گرافیکی جذاب یا همان ساخت لوگو متحرک برایتان بگوییم؛ عنصری که ممکن است تمام برندتان را تحت تأثیر قرار دهد؛ موجب جذب مخاطبان یا دفع آن ها شود و حتی امضای نام شما در ذهن ها باشد؛ فوق العاده نیست؟ پس بیایید بیشتر درباره این المان جذاب بدانیم. 

این لوگوموشن چیست؟ به چه کار می آید؟ کدام برای من مناسب است؟ چه مزیتی برای برندم دارد؟ و…

فهرست مطالب

نمایش ویدیو درباره لوگوموشن ، ساخت لوگو موشن ، لوگوموشن چیست

فهرست مطالب

لوگوموشن چیست؟

شاید برایتان جالب باشد که این لوگوموشن، با این همه خوبی چیست؟ خب؛ با نام و هویت لوگو که آشنا هستید؟ حالا لوگوموشن نسخه ی متحرک، موسیقی دار و جذاب تر آن است که می تواند نام برند شما را در ذهن ها ماندگار تر کند.

البته این عنصر هیجان انگیز می تواند زیرمجموعه ای از موشن گرافیک هم باشد که هر چه قدر ابزار هایی که برای طراحی آن به کار رفته باشد، حرفه ای باشد و طراح آن قوی تر باشد، مخاطب حس بهتری از دیدن آن می گیرد و بیشتر ترغیب می شود تا بداند که هستید و چه خدمات یا محصولاتی ارائه می کنید؟

حالا که فهمیدید لوگوموشن چیست، بهتر است برویم سراغ ادامه کار؛ برای ثبت سفارش ساخت لوگوموشن می توانید با کارشناسان ایران مایند در واتس اپ در ارتباط باشید.

چرا باید برای برندتان لوگوموشن داشته باشید؟

برای شروع این بحث لازم است پاسخ این سوال را بدهید: 
اولین قدم شما برای برند سازی تان چه بود؟ غیر از این است که در نقطه ی اول یک لوگو طراحی کردید؟ پس ساخت لوگوموشن را هم باید در اولویت قرار دهید. حالا چرا؟ جواب سوال پیش ماست! پرستیژ کاری. یعنی شما آنقدر برای برندتان ارزش قائل هستید که از همان ابتدا حرفه ای بالا آمده اید.

در مرحله ی دوم این لوگوموشن را می توانید به تمام تیزر های مجموعه خود و ویدیو های پست اینستاگرام اضافه کنید، یا حتی برای تبلیغات هم استفاده کنید. یک تیر و چند نشان آن هم فقط با یک هزینه!

اصلاً به این فکر کنید که اگر لوگوموشن، راهکار خوبی برای برندسازی نبود، چرا باید کمپانی های بزرگ از آن استفاده می کردند؟ فیلیمو چرا در اول و آخر فیلم هایش از لوگوی متحرک استفاده می کند؟ یا حتی آپارات؟ و تمام نام های آشنای سر زبان ها. پس راز معروفیت و محبوبیت کسب و کارتان هم در ساخت لوگوموشن است.

ساخت لوگو موشن کجا به دادم می رسد؟

فضای مجازی

 • با توجه به افزایش مخاطبان شبکه های اجتماعی این روز ها لازم است تمام کسب و کار ها، بحث مدیریت اینستاگرام، توییتر، فیسبوک و… را در برنامه شان داشته باشند. شما در نظر بگیرید یک نفر که ساعت ها وقتش را در این شبکه های اجتماعی می گذراند و دست برقضا مشتری شما هم هست، همه جا نامی از برند شما همراه با لوگوموشن ببیند و حتی اگر حرفه ای و جذاب هم باشد، آن را به اشتراک بگذارد. در این صورت شما به هدفتان رسیده اید؛ بله شما معروف شده اید!
نقش لوگوموشن در فضای مجازی
نقش لوگوموشن در وبسایت

وبسایت

 • سایت در واقع یک بستر حیاتی برای اطمینان مخاطب است. چه بهتر که سایت شما در اولین نتیجه های موتور جست و جو نمایش داده شود و این فقط با یک سئوی خوب و ترافیک بالا اتفاق می افتد. یک لوگوموشن که به صورت ویدیویی هم هست، می تواند مخاطبان را وادار کند تا زمان بیشتری در صفحه شما بمانند. 

تبلیغات

 • در طول روز ما با انواع و اقسام تبلیغات رو به رو می شویم. مهم ترین آن ها تبلیغات تلویزیونی هستند.
  ممکن است بگویید مسخره اند یا به سرعت پس از شروع تبلیغ، کانال را عوض کنید اما نباید از این گذشت که شعار و نامشان را با این تبلیغات در ذهن ما حک می کنند. می خواهید امتحانش کنیم؟ (به طبیعت سلامی دوباره باید کرد.) این جمله برایتان آشنا نیست؟ بله درست است؛ شعار تبلیغات پرژک که برای لوگوموشن این این برند استفاده می شود. حالا که به کاربرد این رمز تبلیغاتی جذاب پی بردید، پس هرچه سریعتر با کارشناسان ایران مایند تماس بگیرید. طراحان ما آماده ی طراحی یک لوگوموشن برای انفجار معروفیت شما هستند.
نقش لوگوموشن در تبلیغات
توسط ایران مایند
انواع خدمات

ساخت لوگو متحرک

همانطور که برای طراحی لوگو از رنگ های سازمانی تان استفاده کردید، لوگوموشن هم باید متناسب با نوع کسب و کارتان و رنگ سازمانی تان باشد. مثلاً برای یک آموزشگاه آشپزی، استفاده از رنگ های تیره و مرده و اشکال خشن و سخت اصلاً به کار نمی آید. لوگوموشن یک آموزشگاه آشپزی باید مواج، نرم و با رنگ های روشن و پاستلی باشد.
پس اولین قدم، تناسب است.

بعد از آن می رسیم به نوع طراحی؛ به طور کل لوگوموشن ها به دو نوع تقسیم می شوند: سه بعدی و تخت. لوگوموشن های سه بعدی همانطور که از نامشان پیداست، ابتدا لوگوی ساده به یک عنصر سه بعدی تبدیل می شود و سپس اشکال دیگر سه بعدی به آن اضافه می شود و در آخر یک لوگوموشن حرفه ای در اختیار دارید.
لوگوموشن های تخت، دو بعدی اند و با افکت هایی که به آن اضافه می کنیم، جذابیت پیدا می کنند.

در ادامه می توانید، بخش کوچکی از نمونه کارهای لوگوموشن ایران مایند را ببینید.

نمونه کار های طراحی لوگوموشن ایران مایند

نمایش ویدیو درباره لوگوموشن مرکز دندانپزشکی
نمایش ویدیو درباره لوگوموشن مجموعه نوراستار
نمایش ویدیو درباره لوگوموشن رایگان
نمایش ویدیو درباره لوگو متحرک
نمایش ویدیو درباره نمونه لوگو متحرک
نمایش ویدیو درباره نمونه کار لوگوموشن
نمایش ویدیو درباره لوگوموشن چیست؟

ساخت لوگوموشن چگونه است؟

فکر می کنم تا این جای کار راغب شدید که یک لوگوموشن اختصاصی برای برندتان داشته باشید و اولین سوال ذهنتان این است: ساخت لوگو موشن را از کجا شروع کنم؟ به نظر ما بهتر است کار را به کاردان بسپارید و یک شرکت حرفه ای را برای ساخت لوگوموشن انتخاب کنید.چون تجربه ی برخورد با مشتریان و شناخت سلایق مخاطبان مختلف باعث می شود هوشمندانه تر انتخاب و طراحی کنند.
ایران مایند با تیم حرفه ای طراحی لوگوموشن، گزینه ی سبز انتخاب شماست.

چرا ایران مایند را برای ساخت لوگوموشن انتخاب کنم؟

ذهن مخاطبین شما را می خوانیم!

 • تجربه ی کاری چندین ساله به ما این امکان را داده است که دامنه ی وسیعی از سلایق و علایق مخاطبان مختلف را شناسایی کنیم؛ پس بهترین نتیجه در انتظار شماست.

رمز خاص بودن شما دست ماست.

 • یک طراح خوب، باید طوری طراحی کند که غیرقابل پیش بینی باشد. طرح های خاص، همیشه مخاطبان بیشتری دارند. گروه ساخت لوگوموشن ایران مایند، جلسات ایده پردازی و طوفان فکری برای برند شما دارند تا تماماً به قول معروف ایده های خوب درو شوند.

وقت تلف نمی کنیم.

 • ما برای وقت شما ارزش قائلیم. بعد از شروع همکاری به سرعت مقدمات کار فراهم می شود و طراحی شروع می شود. و معمولاً 3 الی 5 روزه لوگوموشن به شما تحویل داده می شود.

کیفیتی چند برابر قیمت داریم!

 • ما هیچوقت سودمان بر کیفیت کارمان پیشی نمی گیرد. البته این کار علاوه بر صرفه جویی در هزینه های شما، برای ما هم سود آور است. حالا چگونه؟ به قول معروف: مشتری، مشتری می آورد. پس تضمین کار ما کیفیت ماست.

سوالات متداول شما در زمینه ساخت لوگوموشن

 • چگونه سفارش لوگوموشن بدهم؟
  برای سفارش راحت تر می توانید با ما تماس بگیرید یا با شماره ی واتس اپ ما در ارتباط باشید.
 • هزینه ی طراحی لوگوموشن در ایران مایند چه قدر است؟
  هزینه ی طراحی لوگوموشن بستگی به نوع و پیچیدگی کار دارد. معمولا برای لوگوموشن های دو بعدی با هزینه پانصدهزار تومان و سه بعدی با هزینه هفتصدهزار تومان انجام می شود.
 • پیش نیاز طراحی لوگو موشن چیست؟
  فقط کافی است شما یک لوگو و یک شعار برای برندتان داشته باشید. بقیه کار ها را ما برایتان انجام می دهیم.
 • اگر لوگو نداشته باشم چه اتفاقی می افتد؟
  ما حتی فکر این را هم کرده ایم. شما می توانید از لوگوتایپ هم استفاده کنید؛ نه تنها شیک است بلکه برای مینیمال پسندان هم انتخاب مناسبی است. که در این نوع لوگوموشن آیدی پیج اینستاگرام و آدرس سایتتان را هم بصورت انیمیشنی تولید می کنیم.
 • از چه نرم افزاری برای طراحی لوگوموشن استفاده می کنید؟
  ایران مایند برای طراحی لوگوموشن حرفه ای از نرم افزار افتر افکت استفاده می کند.
 • می توانم از اپلیکیشن های ساخت لوگوموشن رایگان استفاده کنم؟
  ما پیشنهاد نمی کنیم. چون کیفیت خروجی این اپلیکیشن های ساخت لوگوموشن رایگان بسیار کم است و شما نتیجه ی دلخواه را نخواهید گرفت. 
 • ساخت لوگوموشن در ایران مایند چه قدر طول می کشد؟
  ما سعی می کنیم زمان آماده سازی سفارش شما را کمتر و کمتر کنیم. در حال حاضر بین 7 الی 10 روز طول می کشد.

برای ثبت سفارش طراحی لوگوموشن همین حالا با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.