ساخت کلیپ برای اینستاگرام

ساخت کلیپ برای اینستاگرام این روزها تبدیل به سکوی پرتاب برای کسب و کارها شده است.طبق بررسی ها میزان محبوبیت ویدیو هر لحظه بین کاربران در حال افزایش است و بهترین راهکار این است که شما هم از این هیاهو برای رشد هرچه بیشتر کسب و کارتان استفاده کنید و با ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام مخاطبان خود را تا 57 درصد بیشتر به مشتری تبدیل کنید.
ما با ارائه خدمات تیزر تبلیغاتی اینستاگرام شما را در این مسیر همراهی می کنیم؛ در این مقاله با ایران مایند همراه باشید تا جزئیات را شرح دهیم.

فهرست مطالب

پخش ویدیو

فهرست مطالب

تبدیل فروشگاه مجازی به حضوری فقط با خدمات ساخت تیزر

حتما شما هم ساعت های طولانی را در اینستاگرام صرف دیدن ویدیو های رنگارنگ می کنید و جالب است بدانید پیج هایی که محتوای ویدیویی بیشتری منتشر می کنند محبوبیتشان هم میان کاربران بیشتر از پیج هایی است که محتوای متنی یا تصویری دارند و چه شانسی برای شما بالاتر از این؟

اصلاً بیایید با هم یک فروشگاه پوشاک را بررسی کنیم:

شما مایلید بیشتر از پیج هایی خرید کنید که تمام صفحه شان پر شده از عکس های تکراری و یکنواخت و بعد از مدتی مخاطب آن قدر عکس لباس دیده، به سیم آخر می زند و دیگر آن ها را دنبال نمی کند؟ یا پیج هایی که به طور مرتب برنامه ساخت ویدیو تبلیغاتی برای اینستاگرام دارند و شما از طریق ویدیو های آپلود شده می توانید جزئیات را بهتر و تنخور لباس را کامل ببینید؟ و علاوه بر آن هم کلی نکات جدید می آموزید که در نهایت باعث مخاطب پسند شدن پیج و خرید شما از آن فروشگاه آنلاین می شود؟

درواقع زمانی که وارد پیج های نوع دوم می شوید انگار وارد یک فروشگاه حضوری شده اید که می توانید پاسخ تمام سوالات خودتان را داخل ویدیوی منتشر شده بیابید.
حتی حس می کنید در حال لمس پارچه هستید یا داخل فروشگاه دارید قدم میزنید!
به همین سادگی با یک ویدیو! پس با ساخت کلیپ برای اینستاگرام روند رشدتان انفجاری می شود!

صفحه اینستاگرامتان را پر از لایک و کامنت کنید!

از آن جایی که خود اینستاگرام راحت طلبی و به خصوص تنبلی را به شدت میان مردم رواج داده ما می توانیم از این موضوع استفاده کنیم و با درست كردن كليپ براي اينستاگرام، صفحه شما را به یک صفحه پرتعامل و مخاطب پسند تبدیل کنیم؛ می گویید چطور؟
از اکسپلورتان کمک بگیرید؛ آیا بیشتر محتواهای وایرال شده ویدیو نیستند؟ اگر قرار بر انتخاب بود دوست داشتید بیشتر ویدیو ببینید یا عکس؟

قطعا دیدن یک ویدیو جذاب در اینستاگرام خوشایندتر است؛ پس اشخاص تمایل بیشتری به لایک کردن و کامنت گذاری زیر ویدیو دارند و همان طور که گفتیم صفحه شما با ساخت تیزر تبلیغاتی، تعامل بهتری با مخاطبان خواهد داشت.

ساخت تیزر تبلیغاتی از راه دور

ساخت تیزر تبلیغاتی حتی از راه دور

ایران مایند با داشتن تیم حرفه ای ساخت کلیپ برای اینستاگرام می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. ما دارای استودیوی مجهز برای ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام هستیم. راستی یک نکته جالب! حتی اگر شما امکان حضور در استودیو ما را ندارید، تیم ما در محل شما حاضر می شود و از محصول یا خدمات شما ویدیوی تبلیغاتی تهیه می کند.

شاید این نکته هم برای شما جذاب باشد که ما حتی ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام برای خارج از تهران را هم داشتیم؛ به این صورت که محصولات را برای ما ارسال می کنید، تیم ما تصویربرداری را انجام می دهد و محصولات به کارفرما باز پس فرستاده می شود. پس نگران هیچ چیز نباشید، ما فکر همه چیز را کرده ایم!

انواع خدمات ساخت کلیپ برای اینستاگرام

ساخت کلیپ برای اینستاگرام انواع مختلفی دارد و بطور کلی می توانیم آن ها را به دو دسته ویدیو های با هنرور و ویدیو های بدون هنرور تقسیم کرد.

ساخت تیزر تبلیغاتی برای کسب و کار شما

اگر کافه و رستوران دارید اما تیزر تبلیغاتی خوب برای معرفی آن ندارید پس یک پای کسب و کارتان لنگ است!
یادتان نرود که اگر برای تبلیغات مجموعه خود هزینه سنگینی کنید اما محتوای آن جذاب نباشد و مجموعه شما را به درستی معرفی نکند، این تبلیغ بی فایده است!

در هر زمینه ای که مشغول به کار هستید (پوشاک، کارخانه تولیدی، کلینیک های زیبایی و…) می توانید با ساخت تیزر های تبلیغاتی یک سر و گردن از رقیبان خود بالاتر باشید.

ما انواع این ویدیو ها را در ساخت کلیپ برای استوری اینستاگرام هم داریم. به این صورت که یک خروجی مناسب با ابعاد استوری اینستاگرام هم برای شما ارسال می شود تا بتوانید در استوری ها آپلود کنید.

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام
ساخت کلیپ برای اینستاگرام با هنرور

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام با هنرور

در تیم ویدیو مارکتینگ ایران مایند، خبری از ویدیو های خسته کننده ی پر از
تصاویر
و نریشن نیست!
ما هنرور های حرفه ای، با قدرت بیان بالا را برای ساخت ویدیو های شما انتخاب می کنیم و این دسته از ویدیو ها هم می توانند در محل شما و هم با پرده سبز در استدیو ما ضبط شوند.
البته اگر لوکیشن مناسب برای گرفتن ویدیو ندارید نگران نباشید چون ما مشخصات مجموعه ای از لوکیشن های مناسب را در اختیار شما خواهیم گذاشت تا از بین آن ها انتخاب کنید و علاوه بر آن، تمام امکانات و تجهیزات نورپردازی، صدابرداری و ضبط تصویر در تمامی لوکیشن ها فراهم است.

تولید ویدیو های آموزشی در استودیو کروماکی

آمده ایم تا کار را برایتان راحت تر کنیم. از ایده پردازی برای متن ارسالی شما تا تبدیل آن به یک سناریوی جذاب را به ایران مایند بسپارید. تازه از آن شگفت انگیز تر هم استفاده از استودیوی کروماکی ایران مایند است. درواقع شما فقط زحمت صحبت کردن را می کشید؛ ما هم تصویربرداری می کنیم و هم تدوین. هم برایتان لوگوموشن میسازیم هم کاور مناسب طراحی می کنیم. یادتان نرود که همه ی این کار ها با تجهیزات حرفه ای صدابرداری، فیلمبرداری و تدوین انجام خواهد شد.

تولید ویدیو کلیپ معرفی محصولات یا خدمات

یادتان نرود که معرفی محصولات گامی مهم در تبلیغات و فروش آن است. اگر مردم ندانند شما چه محصولی دارید از کجا باید برای خرید آن اقدام کنند؟

ایران مایند اینجاست تا ویدیو های با کیفیت برای معرفی محصولات یا خدماتتان بسازد. به طوری که مخاطب نتواند دربرابر خرید یا استفاده از آن مقاومت کند.

نمونه کارهای ساخت کلیپ اینستاگرام

ویدیو وایرال بسازید، ویو میلیونی بگیرید!

ویدیو وایرال را همه آرزو می‌کنند شما چطور؟ حالا چرا اینقدر خاطرخواه دارد؟ ویدیو وایرال ویو میلیونی می‌گیرد، ویو میلیونی و تعامل بالای پیج برای شما مخاطب جدید می‌آورد و مخاطب جدید هم از شما خرید می‌کند؛ حالا می‌خواهد پیجتان از نوع فروشگاهی باشد یا خدماتی. 
ساخت این ویدیو وایرال قلق دارد که هر کسی بلد نیست. ایران مایند با سابقه چندین ساله در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام مخاطب شما را خوب می‌شناسد البته که خود اینستاگرام را هم خوب می‌شناسد و می‌داند چه ویدیوهایی تولید کند. می‌گویید نه؟ نمونه‌ها را ببینید.

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

سناریو راز جذابیت کلیپ های تبلیغاتی اینستاگرام

داشتن یک سناریوی سرگرم کننده از عناصر اصلی ساخت کلیپ اینستاگرام است. حتی پیشنهاد ما در ساخت کلیپ برای اینستاگرام این است که در برخی موارد مقداری طنز هم چاشنی کار کنیم؛ مسلماً هنگامی که مخاطب با دیدن ویدیوی ما حس خوبی بگیرد و لبخند بزند، تا همیشه این ویدیو و حس خوبش در خاطرش می ماند و چه بسا که ویدیو را با دوستانش به اشتراک می گذارد و یک تیر و چند نشان!

اگر ایده ای برای سناریو هایتان ندارید نگران نباشید، ایران مایند در کنار شماست که از صفر تا صد پروژه های ساخت کلیپ برای اینستاگرامتان را به خوبی انجام دهد.

تیم سناریو نویسی ایران مایند با دریافت موضوع و نظریه های شما در خصوص کلیپ مورد نظر، یک سناریوی جذاب و کامل، متشکل از تمام انتظارات کارفرما و نیازهای مخاطب به شما تحویل می دهد که با آن می توانید در اینستاگرام بدرخشید.

چرا ایران مایند را برای ساخت کلیپ تبلیغاتی اینستاگرام انتخاب کنم؟

خلاقیت، رمز موفقیت ماست.

 • مخاطب امروز به اصطلاحی حال و حوصله ی ویدیو های طولانی را ندارد پس باید ویدیو های کوتاه بسازید. چه بسا که این ویدیو های کوتاه با خلاقیت و ایده های خاص، جذابیت بالایی داشته باشند و مخاطب را میخکوب کنند. ایران مایند با ایده پردازی خلاقانه، حلال مشکلات شما در زمینه ساخت کلیپ اینستاگرام است.

تجهیزات به روز و کامل

 • در این باره باید به شما بگویم ما هر تجهیزاتی که برای ساخت کلیپ اینستاگرام نیاز است را داریم. از دوربین حرفه ای و تجهیزات صدابرداری گرفته تا تجهیزات حرکتی و نورپردازی و…
  برای مشاهده لیست تجهیزات ایران مایند کلیک کنید.

سابقه کاری ما باعث شناخت مخاطبین شماست.

 • ما با بیش از 5 سال سابقه کاری در زمینه ساخت انواع تیزر و ویدیو کلیپ، نیاز مخاطبین شما را شناسایی می کنیم. در این سال ها تجربه ی ما از کسب و کار های مختلف باعث شده علایق و نیاز های مخاطبین را به خوبی بشناسیم و به بهترین شکل آن را پاسخ دهیم.

با جیب شما راه می آییم.

 • ما می خواهیم شما از همکاری با ما بهترین نتیجه را بگیرید؛ پس هزینه ی دریافتی برای ساخت کلیپ اینستاگرام با توجه به کیفیت کار کاملاً منصفانه است.

در هر زمان و مکان آماده ساخت کلیپ برای اینستاگرامتان هستیم.

 • پس نگران لوکیشن نباشید؛ ما فهرستی از بهترین لوکیشن های ساخت ویدیو را در اختیار شما قرار می دهیم تا با توجه به نوع ویدیو و سلیقه خودتان بهترین را برگزینید. البته استدیو ی مجهز ما هم آماده ضبط ویدیو های شماست. و یک خبر خوش برای تهرانی ها! خدمات ساخت کلیپ در لوکیشن شما (دفتر کار، شرکت، کارخانه و…) هم امکان پذیر است.

برای وقتتان ارزش قائلیم.

 • تمام سعی ما بر این است که پروژه های شما در سریع ترین زمان ممکن به دستتان برسد. البته نکته مهم اینجاست که زمان تحویل هر پروژه به نوع آن هم بستگی دارد.

رایگان بودن دکور های جذاب ایران مایند

 • نیاز دارید ویدیوهای جذاب آموزشی بگیرید که با لوکس بودنشان ابهت کارتان را چندین بربر بالا ببرید؟
  دفتر کار مناسبی برای ضبط ویدیو هایتان ندارید؟
  از طرفی هم هزینه لوکیشن ها و عمارت های فیلمبرداری آن قدر زیاد است که ترجیح می دهید اصلا به سراغ ساخت کلیپ اینستاگرام نروید؟
  چرا کار را به ایران مایند نمی سپارید که به تازگی با دکور های خاص و ویژه اش طوفان به پا کرده؟ از همه مهم تر اینکه هیچ هزینه ای هم برای لوکیشن پرداخت نمی کنید. 
  در ویدیوی مقابل جزئیات هر دکور را می توانید مشاهده کنید:
پخش ویدیو

سوالات متداول شما در زمینه ساخت کلیپ اینستاگرام

 • چطور سفارش ساخت کلیپ برای اینستاگرام بدهم؟
  اول نمونه کار های ایران مایند را ببینید و سبک کار مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله بعد با کارشناسان ما در تماس باشید تا در زمینه ی هزینه ها و استارت کار و جلسات همفکری صحبت های لازمانجام شود و در آخر ایران مایند در خدمت شماست.

 • هزینه ساخت کلیپ برای اینستاگرام چقدر است؟
   برای برآورد هزینه ایران مایند نیاز به یکسری اطلاعات از نیاز های شما دارد. اینکه چه نوع تیزر تبلیغاتی مد نظرتان است هم در هزینه بی تاثیر نیست. یا اینکه نیاز به هنرور دارید یا خیر. پس برای مشاوره ی رایگان در خصوص هر یک از این ها با ما تماس بگیرید.

 • ساخت تیزر تبلیغاتی چه قدر زمان می برد؟
   بستگی به نوع و سنگینی کار از یک هفته تا یک ماه ممکن است کار سناریو نویسی، تصویربرداری و تدوین پروژه طول بکشد.

 • آیا ایده پردازی و سناریو نویسی هم با شرکت ایران مایند است؟
  بله تیم حرفه ای نویسندگان ما سناریویی جذاب برای تیزر تبلیغاتی شما خواهند نوشت.

چطور سفارش ساخت کلیپ تبلیغاتی اینستاگرام بدهم؟

 برای سفارش تیزر تبلیغاتی اینستاگرام ما در واتس اپ اکثر اوقات آنلاینیم تا پاسخگوی شما باشیم. برای ارتباط سریع تر هم می توانید تماس بگیرید.

تعریف پروژه

تعریف پروژه

برآورد هزینه

برآورد هزینه

واریز پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت

استارت پروژه

استارت پروژه

سخن آخر

با گسترش فضای مجازی و افزایش محبوبیت ویدیو میان کاربران، برای رشد هرچه بهتر کسب و کارتان بهتر است ساخت کلیپ اینستاگرام را جزو اولویت های خود قرار دهید.
ایران مایند با ارائه خدمات ویدیو مارکتینگ و ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام همراه شما خواهد بود و مسیر را برایتان هموار خواهد کرد.