برنامه کاور هایلایت ، برنامه ساخت کاور هایلایت اینستاگرام

معرفی بهترین برنامه کاور هایلایت با موبایل

برنامه کاور هایلایت، به هر شکل و فرمی که فکرش را بکنید در بازار موجود است. یعنی در واقع برای تمامِ سلیقه ها و در هر زمان و مکانی قابلِ دسترسی هستند.
یک برنامه کاور هایلایت اینستاگرام، اگر رایگان و با کیفیت و خلاقانه نباشد به کفرِ کافر هم نمی ارزد، پس بهتر است همین حالا برای پیدا کردنِ تمام و کمال ترین برنامه ساخت هایلایت اینستاگرام، این مقاله را از دست ندهید.
ما در ادامه سه روش برای طراحی کاور معرفی می کنیم. اگر شما هم در دسته کسانی هستید که نمایِ بیرونی پیجتان به اندازه ظاهر و تیپ خودتان برایتان اهمیت دارد، پس باید راه ها و شیوه دانلود برنامه کاور هایلایت اینستاگرام رایگان را بلد باشید. به هر حال اگر به دنبال برنامه ساخت کاور هایلایت هستید، این مقاله را تا انتها بخوانید.

شما به کدام نوع از برنامه کاور هایلایت نیاز دارید؟

برنامه کاور هایلایت اینستاگرام برای اندروید

1. برنامه ساخت کاور هایلایت

اگر راحت طلب هستید پس حتما بروید به سراغِ راه های از پیش کد نویسی شده یعنی دانلود برنامه کاور هایلایت اینستاگرام رایگان که جلو تر معرفی خواهیم کرد.

2. برنامه ادیت حرفه ای عکس

اگر می خواهید خلاقیت خودتان را چاشنی کار کنید و از صفر تا صدش به شکلِ سفارشی ساخته شود پس باید به سراغِ اپ های ادیت مثلِ اینشات و کنوا یا پیکسارت بروید.
درست است که به شکلِ اختصاصی برنامه ساخت کاور هایلایت اینستاگرام نیستند اما می توانید با دستِ خودتان هر ایده ای که دارید را بسازید و به هیچ چیزی محدود نیستید.

3. هوش مصنوعی

اگر هم راحت طلبید و هم خلاق، پس بهتر به سراغِ پلاگین های هوش مصنوعی برنامه ساخت هایلایت بروید.
در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

4. سایت های دانلود آیکون

چنانچه هیچ کدام از این ها نیستید و فقط می خواهید یک طرحِ مینیمال و بدونِ درد و خون ریزی برای کاور داشته باشید و حوصله اپلیکیشن ساخت کاور هایلایت هم ندارید، پس کلمه ای که می گوئیم را در گوگل سرچ کنید: icon.
بعد از سرچ این کلمه وارد این سایت بشوید. حالا آیکونی که می خواهید را در نوار بالای صفحه سرچ کنید.
فرضا شما برای برنامه ساخت کاور هایلایت اینستاگرام نیاز به آیکون غذا و تنقلات دارید پس سرچ کنید food.
حالا با دریایی از ایموجی های مینیمال و در رنگ ها و طرح های مختلف مواجه می شوید که بنا بر سلیقه و نیزتان به شکلِ رایگان قابل دانلود هستند. به نظرم این بهترین گزینه است جوری که نیاز به یک برنامه کاور هایلایت اینستاگرام را مرتفع می کند.

هوش مصنوعی یا برنامه ساخت کاور هایلایت اینستاگرام

دانلود برنامه کاور هایلایت اینستاگرام رایگان

ما روشِ آنلاینِ برنامه کاور هایلایت اینستاگرام را در همین خطِ بالا گفتیم.
حالا اگر می خواهید شگفت زده بشوید و هدفی والا تر را دنبال می کنید، می توانید از این روش استفاده کنید. شما به وسیله هوشِ مصنوعی بینگ می توانید به شکلِ کاملا رایگان یک برنامه ساخت کاور اینستاگرام داشته باشید.
در اولین حرکت برای آن که بتوانید هوش مصنوعی بینگ را به یک برنامه کاور هایلایت تبدیل کنید:

 • وارد این وبسایت شوید: bing
 • حالا این پرامپت را کپی کنید و در نوار بالای صفحه پیستش کنید:
  the highlight round icon about <food>. 3D illustration.minimal
  البته به یاد داشته باشید این واژه فود که در پرانتز است یک مثال است، شما می توانید هر چیزی که در ذهن دارید را به جای فود بنویسید.
 • بعد از زدن کلید اینتر شما شاهد آن هستید که این برنامه کاور هایلایت اینستاگرام برای اندروید و آیفون، چگونه شما را با دریایی از تصاویر سه بعدی یا حتی فلت مواجه می کند.
  در حقیقت این پلاگین، سفارشی ترین برنامه ساخت کاور هایلایت اینستاگرام است و لنگه اش را عمرا بتوانید در هیچ سایتی پیدا کنید.
  قبلا استفاده از خدمات هوش مصنوعی، دنگ و فنگِ خاص خود را می طلبید اما حالا دیگر به راحتی می توانید فقط با متصل کردنِ اکانتِ گوگل خود به این سایت AI، از تمامِ خدماتِ شگفتی سازش به شکلِ رایگان و بدونِ نیاز به نصب برنامه کاور هایلایت اینستاگرام برای اندروید و آیفون استفاده کنید.

برنامه کاور هایلایت اینستاگرام برای اندروید

خب، تا این جا دو روشِ آنلاین به عنوان برنامه کاور هایلایت معرفی کردیم. حالا شاید دلتان می خواهد فضای دیگری را نیز امتحان کنید، مثلا راهی به سادگی دانلود کردنِ یک برنامه کاور هایلایت اینستاگرام برای اندروید.

Highlight Cover Maker for IG

این برنامه ساخت کاور هایلایت اینستاگرام برای اندروید، نام های مشابه زیاد دارد.
اگر شما یک سرچِ ساده بکنید متوجه می شوید که 99 درصدِ آپشن های این برنامه کاور هایلایت میکِر پولی است اما این ورژن چنین اعصاب خردی هایی ندارد و به راحتی می توانید از تمامِ قابلیت هایش استفاده کنید.
فضای پیچیده ای ندارد فقط کافی است گشتی بزنید و کاوری که که بیشترین نزدیکی به نیازتان دارد را سرچ و انتخاب کنید.
به راحتی می توانید آیکون، متن، حاشیه، تمپلیت و استیکر مورد نظرتان را به شکلِ سفارشی سازی شده و در نهایتِ مینیمالیستی بودن خلق کنید.
هم رایگان است هم نا محدود اما خب بالاخره باید یک سودی هم برای سازندگانش داشته باشد برای همین در حینِ کار ممکن است با تبلیغاتِ زیادی مواجه شوید اما نه با تایمِ طولانی.
می توانید از مایکت یا پلی استور، سریع ترین دانلود برنامه کاور هایلایت اینستاگرام رایگان را داشته باشید و لذت ببرید.

برنامه کاور هایلایت برای آیفونی ها

اگر سری به سیب اپ زده باشید، می توانید این برنامه کاور هایلایت اینستاگرام برای آیفون رایگان دانلود کنید؛ یعنی بدونِ محدودیت از تمامِ آپشن هایش استفاده کنید.
البته اگر نیاز به قابلیت های بیشتری ندارید از همان پلی استور هم می شود این برنامه را دانلود کرد، فقط کافی است سرچ کنید: Highlight Cover & Logo Maker.
این اپ بیش از 1500 تمپلیت کاور و فونت و بک گراند و آیکون دارد که به راحتی می تواند نیازِ آیفون دار ها برای ساخت کاور هایلایت را بر طرف کند.
خب بهتر است هر چه زود تر این مقاله کسل کننده را تمامش کنیم چون واقعا نوشتنش رنج آور و طولانی شد.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *