سایت دانلود آهنگ بدون کپی رایت ، سایت اهنگ بدون کپی رایت ایرانی

چند دریای بی انتهای سایت دانلود اهنگ بدون کپی رایت

سایت دانلود آهنگ بدون کپی رایت یحتمل باید مثلِ پیدا کردنِ یک دفینه یا مخزنِ اسرار باشد.
این که بتوانیم در یک جای بی نهایت و سرشار از موزیک های بی کلام و باکلام باشیم و بدونِ اضطراب برای حذف ویدیو هایمان دست به طراحی پست بزنیم، می تواند آرامش روانی بیشتری برای ما داشته باشد.
اگر شما هم دغدغه تولید محتوای ویدیوییِ موزیکال دارید، این مقاله که درباره آشنایی با سایت آهنگ بدون کپی رایت ایرانی و خارجی است را از دست ندهید.

چرا باید دنبالِ سایت دانلود آهنگ بدون کپی رایت بود؟

دانلود موزیک های بدون کپی رایت ، منبع دانلود آهنگ بدون کپی رایت

ما بدونِ موسیقی هیچ چیزی نیستیم. انگار که خونمان منجمد باشد و هیچ احساسی نتواند دلمان را تکان بدهد و تحت تاثیرمان قرار بدهد.
همین میلِ فطری انسان به آرامش گرفتن با موسیقی باعث می شود تولید محتوای های صوتی یک محبوبیتِ ابدی داشته باشد و فیلم یا تصویرِ ساده ما را موثر تر نشان بدهد.
پس حالا که تاثیرِ موسیقی بر زندگی روزمره انسان را فهمیدید، قطعا می توانید حدس بزنید چرا قوانینِ سفت و سختی بر روی موزیک ها قرار می دهند تا حقوقِ مادی و معنویِ خالقِ اثر حفظ شود. اما چگونه؟

 • اینستا و یوتیوب از حمایت گرانِ سرسختِ حقوقِ قطعات موسیقی هستند و برای همین به شما اجازه نمی دهند هر آهنگی را در صفحه خود منتشر کنید. چون بعضی از آثار برای خود حقِ کپی رایت یا همان جلوگیری از بازنشر بدونِ اطلاعِ سازنده اثر را دارند.
  برای همین است که به سرعت حذف می شوند. پس در این جا اهمیتِ دانلود موزیک های بدون کپی رایت خودش را به ما نشان می دهد.
  یعنی پیدا کردنِ سایتی که در آن بشود با خیالِ راحت آهنگ دانلود کرد و هیچ اضطرابی بابتِ بلاک و حذف شدنش نداشته باشیم.
  این سایت ها منبعِ دانلود آهنگ بدونِ کپی رایت هستند یعنی قطعاتی که سازنده رضایت دارد ما آن را بدونِ پرداختِ هزینه مادی بازنشر کنیم.

سانگ سرا؛ سایت آهنگ بدون کپی رایت ایرانی

منبع دانلود آهنگ بدون کپی رایت ، سایت اهنگ بدون کپی رایت ایرانی

سانگ سرا یکی از قدیمی ترین و تجربه دار ترین سایت های ایرانی در زمینه دانلود موزیک های بدون کپی رایت است.
یادم است اولین روز هایی که تازه در حالِ کشف دنیایِ موسیقی بودم و خیلی فضای اینترنت را نمی شناختم، سانگ سرا اولین وبسایتی بود که می توانستم در آن زمان هر آهنگی که دلم می خواست را از آن دانلود کنم.
از موسیقی متن سریال های کره ای و رویِ بورسِ آن زمان گرفته تا قشنگ ترین کار های بابک جهانبخش و حتی موسیقی های کلاسیک و بی کلام، همه را در خودش داشت.
این سایت آهنگ بدون کپی رایت ایرانی در حالِ حاضر بیش از صد ها اسلاید دارد که همگی موزیک های بدونِ کپی رایت دار هستند و خوراکِ در پس زمینه و متنِ پست گذاشتن هستند.

Musopen؛ کامل ترین سایت دانلود آهنگ بدون کپی رایت

هر چه قدر قدمتِ یک سایت بیشتر باشد، یعنی حرفه ای تر و کار درست تر است.
Musopen یک نام نیست یک تاریخچه از موسیقی است. خودتان تخمین بزنید که وقتی یک وبسایت از سالِ 2005 شروع به فعالیت کرده و هر ساعت یک آهنگ به خودش اضافه کرده است، تا به امروز تبدیل به چه بانکِ جامع و کاملی از دانلود موزیک های بدون کپی رایت شده است.
بخش های متنوعی دارد و همین هم جذابترش می کند. از قسمتِ اختصاصی مربوط به موسیقی های بیکلام پیانو گرفته، تا ترک های رویالتی فری و استوک که کاملا رایگان هستند و می توانید در آثارِ تجاری خود هم از آن ها استفاده کنید.
خلاصه که یکی از دریا های بی انتهای موسیقی است.

Audio library؛ چنلِ موسیقی و سایت دانلود آهنگ بدون کپی رایت

بله، و باز هم یوتیوب و تونلِ بی انتهای جذابیت هایش دارد برای ما خودنمایی می کند.
قطعا چنلی که بیش از 4 میلیون سابسکرایت دارد و هر روز هم دارد به تعدادش اضافه می شود، جای خوبی است و الکی به آن جذب نمی شوند.
برای آن که بتوانید به هزاران هزار موزیکِ بدون کپی رایت و روح نواز دست پیدا کنید، فقط کافی است همین نام را در یوتیوب سرچ کنید، لینک آهنگ را در باتِ دانلود از یوتیوب بی اندازید و بعد بروید صفا کنید.

The Internet Archive؛ جالب ترین سایت دانلود آهنگ بدون کپی رایت

اینترنت آرشیو یک سایت معمولی نیست، او برای بهترین شدن خلاقیت های زیادی به خرج داده است.
مثلا پیدا کردنِ یک سایت که بانکِ غنی از فیلمِ کنسرت خواننده های مختلف باشد و در کنارش کتاب های صوتی روزِ دنیا را هم در خودش جا بدهد واقعا کارِ راحتی نیست.
اگر دوست دارید این پکیج را یک جا داشته باشید و علاوه بر آن با موسیقی های بدون کپی رایتش نهایتِ لذتِ محتوا سازی را  تجربه کنید، حتما به این سایت سری بزنید که طرفدارش می شوید.

Mixkit؛ شناخته شده ترین سایت دانلود آهنگ بدون کپی رایت

دوست دارید دیگر با دیدنِ اخطارِ قرمز رنگِ حذف پست و استوریتان، قلبتان نریزد و زمین و آسمان را از درد چنگ نزنید؟
به میکس کیت سر بزنید! این سایت هم دقیقا مثلِ نمونه های خارجی و حتی سایت آهنگ بدون کپی رایت ایرانی که معرفی کردیم، کهکشانی گوش نواز از انواعِ موزیک های رایگان را دارد.
تازه خیلی هم بچه بهانه نگیر و آرامی است و اصلا مجبورتان نمی کند حتما در سایت اکانت بسازید تا از قابلیت هایش استفاده کنید. به به، دیگر چه از این دنیا می خواهید.

معرفی بعضی دیگر از سایت های آهنگ بدون کپی رایت

اگر با هیچ کدام از این سایت های حال نکردید، می توانید روی لینک سایت هایی که در ادامه نام می بریم کلیک کنید و آن جا هم یک گشتی بزنید:

 • Icons8
 • NoCopyright Sounds (چنل یوتیوبی)
 • سایت آمازون ( با سرچِ عنوانِ Music by Price)
 • Tekno axe
 • Videvo

قطعا و به صورتِ تضمینی با این سایت ها و چنل ها دیگر استرسی برای حذفِ پست و استوری خود ندارید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *