تغییر فونت استوری اینستاگرام در اندروید

دو روش ساده برای تغییر فونت استوری اینستاگرام در اندروید

تغییر فونت استوری اینستاگرام در اندروید، به راحتی دوغ نوشیدن و دانلود یک برنامه از پلی استور است.
البته ما برنامه ای که برای تغییر فونت استوری اینستاگرام شیائومی و یا ios هم باشد معرفی می کنیم، اما فعلا این مقاله را با محوریت اندروید آغاز می کنیم.
اینستاگرام، این برنامه اعجوبه با قابلیت های بی شمار، روزی تصورش را هم نمی کرد که این چنین به تختِ سلطنتِ محبوبیت تکیه بزند. حالا دیگر کاربریِ این اپ هیچ محدودیت سنی ندارد و یک کودک 4 ساله تا یک فردِ 100 ساله هم می تواند به راحتی در آن فعالیت کند. اما چرا پیدا کردنِ برنامه تغییر فونت اینستاگرام باید یک دغدغه محسوب شود؟

تغییر فونت در اینستاگرام ، نرم افزار تغییر فونت اینستاگرام
 • استوری، قلبِ تپنده فعالیتِ روزانه شما در اینستاگرام است. فقط کافیست کمی با دنیایِ دیجیتال مارکتینگ آشنایی داشته باشید تا به اهمیتش پی ببرید.
  استوری ها همان طور که می توانند کسالت بار و تکراری به نظر برسند، همان میزان هم پتانسیلِ جذاب سازی و دوست داشتنی تر کردنِ پیجِ شما را دارند.
  فونتِ مناسب و هوشمندانه، از آن دست فاکتور هایی است که اثر بخشی استوری های شما را دو چندان کند.
  شاید شما هم به فکرِ فعالیتِ جدی در این فضا هستید و دوست دارید یک سر و گردن از پیج سایر رقبا جلو باشید، به فونت های پیش فرض و محدودِ داخلِ اپ راضی نیستید و به فکرِ تغییر فونت در اینستاگرام هستید.
  احتمالِ زیاد یک خلاصه نویسی مفید و کاربردی از آموزش تغییر فونت استوری، می تواند شما را به تنوعِ مد نظرتان برساند.

تغییر فونت استوری اینستاگرام در اندروید با Story Font

برنامه تغییر فونت اینستاگرام ، آموزش تغییر فونت استوری

از این راحت تر و بی دردسر تر نمی شود. یک برنامه تغییر فونت اینستاگرام البته صرفا برای بخشِ استوری است که به شکلِ تخصصی فقط برای این کار کد نویسی شده است.
ما معمولا از اپ های تک بعدی و یک موتوره که فقط یک کارِ خاص را انجام می دهند، خاطره خوشی نداریم. اصولا فکر می کنیم چون برنامه نویسی ساده ای دارند پس فضایِ کسل کننده و به درد نخوری انتظارِ ما را می کشد.
مثلا اپ های اسلاید شو که کارشان فقط و فقط کلاژ سازی و گذاشتنِ ترنزیشن روی عکس هاست، این ها از نظرِ من بی مصرف ترین برنامه های دنیا هستند چون انجامِ هر خلاقیتی را از آدم می گیرند. البته باید این را هم در نظر گرفت که در هر جامعه آماری، قشرِ راحت طلب و خواهانِ زود بازدهی وجود دارد پس نمی شود به نیازِ این  دسته بی توجهی کرد.
Story font هم از آن دست برنامه های تک موتوره است که فقط برایتان فونت ردیف می کند.

 • بعد از نصب برنامه، vpn خودتان را روشن کرده و واردِ اپ بشوید.
 • در وسطِ کادر مثلِ همان روند همیشگیِ استوری گذاشتنِ متن مورد نظرتان را تایپ کنید.
 • بعد از تایپِ متن، از قسمتِ پس زمینه ها می توانید استایل قالبِ خود را انتخاب کنید.
 • در قسمتِ فونت، چندین فونتِ فارسی وجود دارد که اگر نسخه آنلاک شده هم نباشد تعدادش به قدری هست که بتواند نیازتان را رفع کند. یکی را به دلخواه انتخاب کنید.
 • حالا از قسمتِ رنگ ها، رنگِ مورد نظر برای متنتان را انتخاب کنید که ترجیحا با پس زمینه تضادِ زیادی داشته باشد.
 • بعد از تمام شدنِ تمام این مراحل، بر روی گزینه کپی فونت کلیک کنید.
 • حالا واردِ استوری اینستاگرام بشوید و همان متنِ کپی شده را پیست کنید.
 • تمام شد. حالا شما با فونت و استایلِ و رنگِ دلخواهتان، استوری گذاشتید که با سلیقه تان هم خوانی دارد و تابعِ محدودیت های فونتی او نشده اید.

توجه توجه!!!

Storyfont از آن دست برنامه هایی است که هم برای شیائومی قابلِ نصب است هم برای ios.

تغییر فونت استوری اینستاگرام در اندروید با matnnegar

تغییر فونت استوری اینستاگرام شیائومی

متن نگار، استثناً از آن دست برنامه های تک موتوره است که الحق و الانصاف تمامِ خلاقیتش را برای تحویل دادنِ یک کارِ معقول و آبرو مندانه به کار بسته است.
یکی از دلایلِ محبوبیت این اپ در چند سالِ اخیر، فضای کاربر محور ساده و تنوعِ فونت های فارسی و انگلیسیِ غیرِ پولیِ آن است.
البته بخشی از خدماتش اشتراکی است و اگر می خواهید از تمامِ قابلیت هایش استفاده کنید باید هزینه پرداخت کنید. اما برای شروع و ادامه دادن تا مدت ها، یکی از بهترین گزینه های اندروید است.

 • بعد از نصب برنامه، روی گزینه متن نگاری جدید بزنید.
 • حالا می توانید از قسمتِ متن جدیدی، نمونه تکست موردِ نظرتان را وارد کنید.
 • واردِ قسمتِ قلم ها بشوید و از آن جا با توجه به نیازِ و حال و هوایِ نوشتارتان، یک فونت را انتخاب کنید.
 • از بخشِ رنگ، هر کدام که دوست داشتید را برای فونتتان انتخاب کنید (بجز رنگِ سیاه چون پس زمینه فعلیِ شما در حالِ حاضر خودش به رنگِ سایه است و این را بعد از سیو شدن در گالری متوجه می شوید.)
 • بر روی گزینه ذخیره بزنید، حالا تیکِ اپشنِ ذخیره با کیفیت بالا را فعال کنید و بعد در نهایت کادرِ آبی رنگِ ذخیره تصویر را بزنید.
 • حالا به بخشِ استوری اینستاگرام بروید و عکسِ سیو شده در گالریتان را آپلود کنید.
 • تمام! شما می توانید به کمکِ این اپ تغییر فونت در اینستاگرام و دریایِ عریض و طویلِ قلم هایِ فارسی و انگلیسی اش، تا مدت ها لذتِ محتوا سازی را تجربه کنید.

توجه توجه!!!

اگر دوست داشتید پس زمینه تصویر، سفید یا هر رنگِ دلخواهِ دیگری باشد، فقط کافی است در داخلِ خودِ اپ به بخشِ (پس زمینه) بروید و از آن جا با کمکِ آپشنِ (رنگ پس زمینه)، تغییر دلخواهتان را اجرا کنید.
مثلا الان که بک گراند را سفید کردید، دیگر محدودیت یا لزومِ استفاده نکردن از رنگِ سیاه برای فونتِ خود را ندارید.

کلام آخر

برنامه های زیادی برای تغییر فونت اینستاگرام در اندروید که برای زبانِ فارسی هم کد نویسی شده باشند موجود نیست.
ما از بینِ چندین اپ که غالبا یا فضای ساده ای نداشتند و یا این که اصلا زبانِ فارسی را ساپورت نمی کردند، گشتیم و به این دو برنامه محبوب تغییر فونت اینستاگرام رسیدیم.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *