دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام ، برنامه دانلود فیلم از اینستا

دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام با 3 روش سریع!

دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام یکی از جدی ترین دغدغه های کاربرانِ این اپ از سالِ رونمایی این برنامه تا به امروز بوده است.
شاید با خودتان فکر کنید که چرا یکی از محبوب ترین اپ های جهان که روزانه بیش از 500 میلیون کاربر فعال دارد، درگاهی مشخص برای دانلود پست و استوری ندارد؟
پاسخ واضح است؛ ایجاد یک چرخه درآمدی جدید از قِبل همین اپ های پر کاربر. بالاخره باید یک نفر هم برنامه دانلود فیلم از اینستا را بسازد و پولی به جیب بزند، یک اپ هم لقبِ بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام را از آن خود کند و درآمد زایی کند.
می بیند؟ همین قدر ساده! این شیوه فقط مخصوص کدنویسی برنامه دانلود پست از اینستاگرام نیست، اپ های محبوب دیگر از جمله یوتیوب، ردیت، تیک تاک و … هم به فکرِ جیب خود هستند و هر روز برنامه های جانبی بیشتری می سازند. با این مقاله همراه باشید تا با روش های دانلود پست اینستاگرام آشنا شوید.

بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام ، دانلود فیلم از اینستاگرام

دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام بدونِ اپ هم می شود؟

اگر بخواهیم دریایِ بیکرانِ برنامه دانلود فیلم از اینستا را فاکتور بگیریم، باید بگوئیم که بله می شود.
شاید تا قبل از این تصور می شد که برای دانلود فیلم از اینستاگرام، نیاز به یک برنامه جانبی هست. خوشبختانه این دیگر یک قانونِ حتمی و لازم الاجرا نیست و می توانید همین امروز خیلی بی دردسر تر از این حرف ها با روش دانلود از اینستاگرام آن هم بدونِ اپ مخصوص کارتان را راه بی اندازید.
اما قبل از معرفی 3 شاه کلید سرعتی برای دانلود پست های اینستاگرام، شما را با 2 نمونه از بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام و سایت آن آشنا می کنیم:

Fastsave

این اپ در دسته یکی از محبوب ترین ها در شاخه مورد نظر ما یعنی دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری است.
از پلی استور دانلودش کنید؛ به این برنامه دانلود فیلم از اینستا اجازه دسترسی های اولیه را بدهید، لینک پستی که از قبل کپی کرده اید را در داخلِ فیلد مخصوص پیست کنید. حالا روی نمادِ دانلود بزنید و بعد نوارِ پائین صفحه یعنی fast download را لمس کنید.
الان دیگر دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری انجام شد.

دانلود پست از اینستا ، دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام

سایت downloadgram

این فقط یک سایت دانلود فیلم از اینستاگرام و پست نیست، بلکه برایتان استوری هم دانلود می کند. محدودیت روازنه برای این کار ندارید و فضای کاربر پسند و راحتی دارد.
برای دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری در این سایت، لینک پست مورد نظرتان را از سه نقطه بالای ویدیو کپی کنید، حالا وارد سایت دانلودگرام بشوید، لینک را در فیلد وسطِ صفحه پیست کنید، الان بر روی کلیدِ download now بزنید، تمام.
اگر می خواهید استوری دانلود کنید فقط باید به سر برگِ بالای این وبسایتِ دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام توجه کنید و به بخش استوری دانلودر بروید. البته برای کسانی که ثبات و آرامش خاطر بیشتری می طلبند و استفاده روزانه دارند، بهترین روش همان نصبِ برنامه دانلود از اینستا است.
طبیعی است که وبسایت ها گاهی از دسترس خارج می شوند و دستمان را در پوست گردو می گذارند، پس عاقلانه ترین راه برای کسانی که هر روز درگیر دغدغه دانلود فیلم از اینستاگرام هستند، نصب اپ های مخصوص است.

اولین حُقه دانلود فیلم و عکس از اینستا در سریع ترین زمان

شما هر کاری هم بکنید در نهایت اپی که نصب می کنید یک حجمی از حافظه گوشی تان را پر می کند، حالا چه می خواهد بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام باشد چه بدترین و بی مصرف ترین.
روش هایی هست که می شود بدونِ دست به دامن شدن به اپ های جانبی، سر و تهِ قضیه را هم آورد و کار را راه انداخت، مثلا:

دانلود پست اینستاگرام ، آموزش دانلود از اینستاگرام ، برنامه دانلود پست اینستاگرام

دانلود پست از اینستاگرام به کمکِ استوری

 • برای این کار، کاملا فرض کنید که قرار است محتوایی را استوری کنید. پستِ مورد نظر را بیاورید و بعد روی علامتِ share بزنید.
 • روی گزینه اد استوری بزنید تا ویدیو (یا عکس) واردِ فضای استوری شما بشود.
 • حالا ریلز را تا جایی که کادر صفحه اجازه می دهد و فیلم هم زیادی از گوشه و کنار کراپ نمی شود، بزرگ کنید. الان روی سه نقطه بالا بزنید و گزینه saved را لمس کنید. اگر ویدیوی شما بیشتر از یک دقیقه نباشد، فیلم به صورتِ کامل از اینستا دانلود می شود و در گالریتان ذخیره می شود.

دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام به کمکِ تلگرام

احتمالا تمامِ دنیا به این موضوع عقیده دارند که تلگرام به درد بخور ترین و کامل ترین اپِ ساخته شده به دستِ بشر است. یکی از کار هایی که می تواند برایمان بکند، ساپورت از بات های دانلودر است.

 • در داخلِ تلگرام این عبارت را سرچ کنید: instaOFF
 • استارت شروع به کارِ بات را بزنید و طبقِ دستورش در داخلِ چنلی که می گوید عضو شوید.
 • حالا لینکِ پستی که از قبل کپی کرده اید را در این باتِ دانلود پست اینستاگرام پیست کنید.
 • در این مرحله فقط باید چند ثانیه به او فرصت بدهید تا فلیم را آماده سازی کند و به شما تحویل بدهد. حالا دیگر می توانید در گالری خود ذخیره کنید.
  می بینید؟ راه های آموزش دانلود از اینستاگرام، از تعداد مو های سر من و شما هم بیشتر است.
 •  ورود به بات instaOFF

دومین راه دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام با تلگرام

دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری

این شیوه دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام با هم دستیِ سیو مسیج شما در تلگرام ممکن می شود.

 • لینکِ پست مورد نظرتان را کپی کنید و در داخلِ سیو مسیج بیاورید. مثلا لینکِ من این است: https://www.instagram.com/reel/czesnt8ePp……
 • برای دانلود پست از اینستا به این روش، فقط کافی است به قبل از واژه instagram دو تا حرفِ d اضافه کنید. یعنی لینکِ جدید من می شود این: https://www.ddinstagram.com/reel/czesnt8ePp….
 • حالا این لینک را در سیو مسیج خود سِند کنید تا پست مورد نظرتان دانلود شود. البته این روش به شکلِ مکرر در طولِ روز جواب نمی دهد اما به شکلِ عجیبی در اکثر مواقع موشکی ما را به مقصود می رساند.

اگر شما هم روش هایی سریع برای دانلود از اینستا بلدید، ما را بی خبر نگذارید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *