بازگردانی پیج دیسیبل شده تضمینی ، اموزش برگرداندن پیج اینستاگرام

2 راهِ طلایی بازگردانی پیج دیسیبل شده تضمینی

بازگردانی پیج دیسیبل شده تضمینی، همین حالا هم ممکن است به مشکلاتی بر بخورد که ما را نیازمند به کمکِ یک فردِ متخصص کند. اگر شما هم در دسته افرادی هستید که سال هاست یک اکانتِ قدمت دار دارید پس حتما وابستگی زیادی به پیج و دوستان و ارتباطات مجازیتان دارید.
این موضوع که اغلب شغلِ ما هم به این فضا گره خورده کار را سخت می کند. تقریبا 90 درصد کسب و کار های امروزی وابستگی حیاتی به اینستا دارند و پریدن پیجشان مساوی است با از دست رفتنِ درآمدشان.
اما برای رفع دیسیبل اکانت اینستا چه راه هایی هست؟ اگر 4 سال پیش بود احتمالا باید به فکرِ راه اندازی یک صفحه جدید می افتادید اما حالا می توانید با دانستنِ راه های چگونگی برگرداندن پیج اینستا، دوباره از صفر شروع نکنید.

چرا نیاز به آموزش برگرداندن پیج اینستاگرام پیدا کردید؟

نحوه برگرداندن پیج اینستا ، بازگردانی پیج دیسیبل شده

 به دلایلِ متعددی اینستاگرام تصمیم می گیرد پیج شما را از دسترس خارج کند؛ مثلا نقضِ پی در پی قوانینِ این اپ پر کاربر و محبوب، عمده علتِ بسته شدن پیج هاست.
انتشارِ محتوای های خلافِ انسانیت، نژاد پرستانه یا حاوی خشونت به گونه ای که اذهان عمومی را مشوش کند! منظورمان هر چیز دلخراش و آزار دهنده است دیگر.
البته گاهی ممکن است قضیه بازگردانی پیج دیسیبل شده به این موارد ربطی نداشته باشد، مثلا شما عینِ یک ربات رفتار کرده اید و روزانه صد ها پست را لایک کرده یا سی نفر را فالو آنفالو کرده اید یا به دایرکت تعدادِ افراد زیادی در طولِ روز پست و ریلز فرستاده اید. حتی اگر مکررا محتوا ها و آهنگ های کپی رایت دار پخش کنید و پست یا استوری شما بلاک شود، پس از مدتی اینستا شما را یک ناقض حقوق معنوی می شناسد و پیجتان را از دسترس خارج می کند.
ولی ممکن است هیچ کارِ خلافی هم نکرده باشید و اینستا اشتباهاً پیج شما را دیسیبل کرده باشد. در هر صورت شما باید با نحوه برگرداندن پیج اینستا آشنا شوید.

اولین روش بازگردانی پیج دیسیبل شده تضمینی

همان طور که می دانید سال هاست امکانِ اتصال از طریف فیسبوک به اکانت اینستا وجود دارد.
اگر دوست دارید روشی سریع و بدونِ دردسر را امتحان کنید، همین حالا یک اکانت فیسبوک بسازید البته با همان ایمیلی که قبلا اینستا ساخته بودید، این گونه مراحلش راحت تر طی می شود. برای بازگردانی پیج دیسیبل شده از طریق فیسبوک، مراحل زیر را طی کنید:

 • شما دارید آموزش برگرداندن پیج اینستاگرام می بینید، پس ابتدا واردِ اپ اینستا شوید!
 • اگر کمی چشم بچرخانید در پائین صفحه گزینه Log in with facebook را می بینید. این نوار را لمس کنید.
 • در این قسمت از آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده باید رمز و نامِ کاربری اکانت فیسبوک خود را وارد کرده و در مرحله بعد log in را بزنید.
 • در نهایت برای کامل کردن مراحلِ بازگردانی پیج دیسیبل شده، باید گزینه بازنشانی با فیسبوک را بزنید و یک سری دیتا های جزئی که از شما خواسته می شود را در اختیارش بگذارید. حالا پیجتِ اینستاگرامِ شما از طریق اکانت فیسبوکتان باز گردانی شده است.

دومین روش آموزش برگرداندن پیج اینستاگرام

آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

نامه نگاری و گفتنِ شفافِ درخواست ها، همیشه یکی از راه های تضمینی برای بر طرف شدنِ مشکل هاست.
فرض کنید دارید برای کار های فارغ التحصیلی از دانشگاه به مسئولِ آموزش ایمیل می زنید، ثبت در خواست برای بازگردانی پیج دیسیبل شده تضمینی به کمپانی متا هم دقیقا به همان اندازه پروسه دانشگاهی، مراحلِ واضحی دارد.
حدودا 3 تا 5 روز باید باید گرفتنِ جواب از اینستاگرام منتظر بمانید. فقط در نظر بگیرید که تمامِ مراحل زیر را باید با قند شکن انجام بدهید چون شما در حالِ وارد شدن به بخشِ help center سایتِ اینستا هستید، اپی که یک سالی است در دامِ فیلترینگ اسیر شده است.

 • بر روی این لینک بزنید تا مستقیم واردِ بخش هلپ سنتر بشوید و فرمِ درخواستِ خود را ثبت کنید.
 • در نوارِ اول باید به زبان لاتین نامِ کامل خود را بنویسید.
 • در نوار دوم باید ایمیل وارد کنید. این را در نظر بگیرید که اگر ایمیلتان همانی باشد که در زمانِ ساخت اکانت از آن استفاده کرده اید، از نظر اینستا قابلِ اعتماد تر است و فرایندِ آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام شما سریع تر اتفاق می افتد.
 • در نوار سوم باید بی کم و کاست دقیقا username پیج از دسترس خارج شده خود را وارد کنید.
 • در این نوار از روشِ بازگردانی پیج اینستا، شماره موبایل خود را با کد پیش فرض ایران که +98 است وارد کنید.
 • حالا اگر زبانِ انگلیسی تان خوب است که خوشا به حالتان اگر نه مجبورید برای آموزش برگرداندن پیج اینستاگرام، سری به ترنسلیت بزنید. به زبانی ساده و در حدِ یک خط برای اینستا توضیح بدهید که شما هیچ کاری که خلافِ قوانین اینستا باشد انجام نداده اید و پیجتان به اشتباه دیسیبل شده است. حالا برای اپلای شدنِ درخواستتان فرم را send کنید.
 • بعد از ساعاتی یک کد به ایمیل شما ارسال می شود. کد را خیلی خوانا و با ماژیک روی یک برگه سفید بنوسید. نام و یوزنیم خود را هم پائین صفحه به همان اندازه واضح و درشت قید کنید.
  از خودتان و برگه ای که مقابلتان است با یک لبخندِ بی معنی، عکسی انداخته و در ریپلای به همان ایمیلِ اینستا برایش بفرستید. البته بدونِ هیچ حرف و توضیحی چون به دوستتان که ایمیل نمی زنید طرف اینستاگرام است.
  چند روز صبر کنید چون این یک بازگردانی پیج دیسیبل شده تضمینی است و قطعِ به یقین جوابی دریافت می کنید. پس از چند روز اگر هیچ مشکلی نداشته باشید، پیجتان به شما بزگردانده می شود.

اگر تلاشم برای بازگردانی پیج دیسیبل شده نتیجه نداد چه؟

دوباره همین ایمیل را پس از چند روز ارسال کنید. اگر باز هم سر ناسازگاری داشت باید با یک فردِ متخصص مشورت کنید.
این روز ها هزینه بازگردانی پیج دیسیبل شده قطعا به اندازه زیانی که از هر یک روز بسته بودنِ پیجتان به بیزنستان وارد می شود، بیشتر نیست.
روش های نوین و زیرساختی وجود دارد که قطعا از دستِ یک کاربر ساده مثلِ من و شما بر نمی آید و در متاسفانه با سرچِ گوگل هم پیدا نمی شود.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *