افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام کاملا واقعی

افزایش فالوور اینستاگرام! این ترکیب خطرناک این روزهایمان که افراد را وادار می کند هر کاری کنند تا به نتیجه برسند. از چالش های هر بلایی سر همسرتان بیاورید تا روزمرگی ها و آنلاین شاپ ها. تابه‌حال به این فکر کرده اید که چرا این همه آدم به هر دری می زنند تا به افزایش فالوور اینستاگرام شان کمک کنند؟ این شبکه اجتماعی پر هیجان و چالش چرا انقدر برای همه مهم شده است؟ اصلأ چگونه باید فالوور رایگان گرفت؟ و هزاران سوال دیگر که پاسخش همین جاست. در ادامه با ایران مایند همراه باشید.

چرا افزایش فالوور اینستاگرام؟

فالوور های پیج مثل سرمایه حساب بانکی شما هستند. افزایش فالوور اینستا را کسب و کار هایی درک می کنند که برای اضافه شدن یک به یک از افراد خون دل خورده اند. 

اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوبی که بعد از فیلتر شدن تلگرام محبوبیتش چندین برابر شده این روزها بهترین جا برای تبلیغات، برندسازی، افزایش فروش، راه اندازی بیزینس و… است. حالا چرا می‌گوییم بهترین؟ به دلایل زیر:

 1. جذابیت این شبکه اجتماعی کار را برای تبلیغات آسان تر کرده است.
 2. دارای۵۰۰+ میلیون کاربر فعال است!
 3. اینستاگرام ام یکی از بهترین پلتفرم های کسب درآمد آنلاین است.
 4. ۲۵میلیون نام تجاری در اینستاگرام فعالیت می کنند.

این چهار دلیل کافی بود تا ایمان بیاورید باید افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشید؟ اگر هنوز هم شک دارید سری به اکسپلور خود بزنید، همه در تلاش برای گرفتن فالوور رایگان اند. و اگر برای افزایش فالوور اینستا ترغیب شدید دوباره به همین مقاله برگردید که راهکارهایی برای تان داریم که هیچ جای دنیا پیدا نمی شوند.

استفاده از ربات افزایش فالوور اینستا ممنوع!

دیگر دوره ربات های افزایش فالوور اینستاگرام تمام شده است مخاطبین اینستاگرام این روزها از چم و خم کار آگاه اند و با یک عدد بزرگ بالای پروفایلتان گول نمی خورند اصلاً لب کلام این است ربات های افزایش فالوور اینستا به جز زیاد کردن عدد فالوور پروفایلتان نفعی ندارند تازه استفاده از ربات افزایش فالوور اثرات جبران ناپذیر دیگری هم دارد.

ممنوعیت استفاده از ربات افزایش فالوور از سمت اینستاگرام

همانطور که میدانیم چند وقت یک بار یک سری قوانین یا الگوریتم از سوی کمپانی اینستاگرام برای مصرف کنندگان مطرح می شود که اگر پیجی خلاف این قوانین عملکرد برای همیشه بسته شود استفاده از ربات هم برای افزایش فالوور اینستاگرام یکی از همین کارهای ممنوعه است.

ربات افزایش فالوور احساس ندارد

در افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از ربات ممنوع است

وظایف ادمین اینستاگرام، تعامل صمیمانه با فالوور هاست که با صبر و حوصله انجام میدهد؛ اما هیچ رباتی توانایی انجامش را ندارد. در صورتی که این کار باعث افزایش فروش شگفت انگیزی می شود.

فالوور های دریافتی از ربات اینستاگرام بی کیفیت اند

ربات با کارهایی مثل فالو آنفالو کار افزایش فالوور اینستا را برای تان انجام می دهد. پس عملاً فرقی بین فالوور واقعی و فیک وجود ندارد و همه با هم به پیج تان سرازیر می شوند.

حالا که این ربات افزایش فالوور اینستا انقدر صدمه به پیجتان میزند اصرارتان آن برای استفاده از آن چیست؟

برای افزایش فالوور اینستاگرام، فالوور میخرم!

بگذارید همین اول برایتان بگویم اگر برای افزایش فالوور می خواهید یک شب به نتیجه برسید باید بگویم اشتباهی آمده‌اید. یا اینکه تازه شروع کرده اید و فکر میکنید برای اعتمادسازی باید فالوور بخرید. در این صورت نه تنها مخاطبان به شما اعتماد نمی کنند بلکه به عنوان یک فرد دروغگو شناخته می شوید؛ چون پیجی که به طور مثال ۲0k فالوور دارد پست هایش باید حداقل سه الی چهار هزار لایک بخورد، اما در صورت خرید فالوور چه اتفاقی می افتد؟ تعداد لایک ها اگر بترکاند ۳۰۰ الی ۲۰۰ تاست! این یعنی فاجعه! شما با دست خودتان کسب‌وکارتان را نابود کرده اید.

بهترین راه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام اصولی بالا بردن آن است. با ایران مایند همراه باشید تا اصولی ترین راه های افزایش فالوور واقعی را برایتان بگوید. 

مدیریت پیج اینستاگرام و فروش فوق العاده

برای رسیدن به فروش فوق العاده در اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام همین الان کلیک کنید! دنیای اینستاگرام رشد شما را تضمین می کند.

۶ تا بهترین راه های افزایش فالوور اینستاگرام (کاملاً واقعی)

اگر برای کسب و کارتان ارزش قائل هستید؛ اگر مدت های زیادی تلاش کرده اید؛ اگر به فکر نتیجه بلندمدت هستید پس جای درستی آمده اید ایران مایند با ارائه راه حل های افزایش فالوور اینستا همینجاست تا دغدغه های تان راه حل کند حالا چگونه یک پیج با فالوور های واقعی زیاد داشته باشیم؟

1. تولید محتوای جذاب و اصولی

اگر صاحب ای باشید که فعالیتی به جز فروش اجناس ندارد در افزایش فالوور این مسئله را با گوشت و پوست تان حس می کنید بله مردم دنبال محتوایی می‌روند که یک جوری روی زندگیشان تاثیر بگذارد تا حالا یا طنز است و خنده بر لب شان می آورد یا آموزش است و می خواهند چیزی یاد بگیرند یا اینکه انقدر مطالب و عکس ها جذاب است که آدم دلش میخواهد فقط آنها را نگاه کند. خودتان چطور؟ یک سر به فالووینگ هایتان بزنید چه نکته ای جذاب تر است؟ با رعایت نکات زیر به کلی فالوور رایگان میرسید.

 • به صورت مستمر پست و استوری بگذارید

تداوم در تولید محتوا راز افزایش فالوور اینستای شماست. اما به فکر این نباشید که خب یک هفته هر روز پست گذاشتم پس پیج میترکد نه نتیجه در بلند مدت قابل دیدن خواهد بود اینکه اینستاگرام بفهمد شما برای اندک مخاطبی که دارید هم بی نهایت ارزش قائلید و فعالیت می کنید مهم است. پیشنهاد ما این است که روزانه یک پست و ۳_۵ استوری منتشر کنید هرچه بازدید فالوور ها بیشتر باشد تعداد بازدید کلی پیج هم بالا و بالاتر می‌رود پس راحت پست ما به اکسپلور راه پیدا میکند یک ایده بکر هم استفاده از تقویم محتوایی است با تقویم محتوایی شما میدانید چه روزی چه پستی را منتشر خواهد کرد.

 • از تصاویر و ویدیوهای با کیفیت استفاده کنید.

به این فکر نکنید که چه نوع پیجی دارید؛ برای افزایش فالوور اینستاگرام باید حتی یک انبردست یا حتی پیچ را هم جذاب معرفی کنید! عکس های حرفه ای بگیرید، پست‌هایی بگذارید که پر از رنگ و لعاب ند و یادتان نرود، در ابتدا باید افراد را عاشق ظاهر پیجتان کنید.

 • پست های چالشی تولید کنید

حتماً در حوزه کاری شما هم برای گرفتن فالوور رایگان چالش‌هایی وجود دارد، اگر پیدا نکردید کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید و چالش های دیگر را با محصولات یا خدمات تان انجام دهید. هر چه خلاقیت بیشتری به خرج دهید ویدیو های تان جالب تر خواهد شد و به طور ویروسی در سطح اینترنت پخش می شود. حالا چگونه؟ باید از خودمان شروع کنیم؛ غیر از این است که وقتی یک پست خنده دار یا عجیب را می بینیم برای دوستمان ارسال می کنیم؟ یا حتی آن را ذخیره کن تا بعدا دوباره نگاه کنیم؛ این همان انتشار ویروسی محتوا است.

 • پیج تان یک تم خاص در نظر بگیرید

شاید باورتان نشود اما طبق تحقیقات پیج هایی که یک ظاهر خاص دارند ۳۰ درصد بیشتر با افزایش فالوور اینستاگرام روبرو هستند. حالا این تم را چگونه طراحی کنیم؟ از شلوغ بازی دوری کنید و رنگ سازمانی تان را در پست ها حتما استفاده کنید. حتی می توانید از یک رنگ خنثی هم در کنارش استفاده کنید.

نمونه پیج با طراحی گرافیکی جذاب
طراحی پست اینستاگرام
نمونه کار مدیریت پیج اینستاگرام
 • استوری های تعاملی بگذارید

ساده ترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام از طریق استوری استفاده از ابزارهای تعاملی خود اینستاگرام است. مثل ابزار poll, questions و… 

مثلاً برای یک پیج فروشگاهی میتوانید عکس دو محصول را بگذارید و نظر فالورهای تان را برای موجود شدن هرکدام بپرسید؛ طبیعی است که هر کدام رای بیشتری آورد همان را برای فروش به اشتراک میگذاریم، در واقع با یک تیر دو نشان زدیم. هم برای محصولمان جلو جلو مشتری پیدا شد هم بخش تعامل مخاطبین را قلقلک داده ایم.

 • اتفاقات جذاب پشت صحنه را به اشتراک بگذارید

مردم جذب بی غل و غشی صفحه شما می شوند. مثلا اگر در حین آشپزی تان یک اتفاق جالبی افتاد می‌توانید با یک ویدیو کوتاه آن را با فالوور های تان به اشتراک بگذارید. چه بسا که صمیمیت هرچه بیشتر باعث معرفی شما توسط مخاطبینتان و در نتیجه افزایش فالوور اینستاگرام شما خواهد شد.

 • رضایت مشتریان برایتان فالوور رایگان می گیرد

شک نکنید که هرچه بیشتر ویدیو یا عکس از مخاطبانتان در حین اینکه دارند می‌گویند شما چقدر خاص و خفن هستید منتشر کنید، روند افزایش فالوور اینستا سودی تر خواهد شد. علاوه بر آن نقش اینگونه ویدیو ها در اعتماد سازی هم بسیار قابل توجه است. این محتواها می‌توانند میان هایلایت های پیج جا بگیرند یا حتی پست شوند.

 • بیشتر عکس منتشر کنید تا متن

اینستاگرام یک فضای بصری است. شما هر چه بیشتر بنویسید کمتر نتیجه میگیرید! به جای آن یک ویدیوی کوتاه تهیه کنید یا خلاصه صحبت هایتان را به صورت عکس نوشته های جذاب، پست یا استوری بگذارید شک نکنید تاثیر عکس ها در گرفتن فالوور رایگان بی نظیر است.

 • تیتر های زرد منجر به سقوط می شوند!

با مخاطبینتان صادق باشید باورکنید افزایش فالوور با پستِ (راز لاغری بهاره رهنما) اتفاق نمی افتد! فقط باعث ناراحتی مخاطب و در نتیجه اسپم شدن پستتان می شود. واضح و شفاف گوید می خواهید درباره چه صحبت کنید؛ مثلاً به جای تیتر بالا برای یک پیج لاغری می توان از این استفاده کرد (۵ راهکار سرّی برای لاغری) بهتر نیست؟

2. پروفایل جذاب یکی دیگر از راه های افزایش فالوور اینستاگرام

قبل تر از این گفتیم که ظاهر پیج اصلی ترین نقش را در افزایش فالوور برای تان دارد. در واقع ویترین پیج شماست. پس هر چه شکیل تر، خوش رنگ تر و خاص تر، بهتر. حالا بخش پروفایل از چند آیتم جذاب تشکیل شده که هرکدام اهمیت خاص خود را دارند.

 • عکس پروفایل
  1. عکس پروفایل تان باید یک عکس کامل از صورت خودتان باشد البته نه تمام قد.
  2. اگر فروشگاه یا یک کسب و کار دارید بهتر است از لوگوی برند تان استفاده کنید.
  3. عکس های خلاقانه برای پروفایل را بی خیال شوید. عکس از پشت سر، پنهان کردن صورت و…  اصلاً برای پروفایل مناسب نیست.
  4. از رنگهای متضاد برای عکس تان استفاده کنید. مثلاً ترکیب نارنجی و آبی؛ یکی برای لباس و دیگری برای پس زمینه.
 • نکات یک بایوی حرفه‌ای
  1. باور کنید بایوی پیج تان جای جمله های قلمبه سلمبه نیست. از اسمش هم پیداست. فقط کافیست در قسمت بایو یک شرح کلی از خودتان، مجموعه یا کسب و کارتان بنویسید؛ استفاده از شعار همیشگی تان هم می تواند انتخاب خوبی باشد.
  2. توضیحات بایو را به انگلیسی ننویسید مگر اینکه به طور کل مخاطب و محتوای پیجتان انگلیسی زبان باشند. از آن بدتر فینگلیش تایپ کردن است.
  3. خودمانی بنویسید قبلا هم گفتیم مخاطبین ما عاشق سادگی و خودمانی بودن ما می شوند مثال: محیا هستم. عاشق بافتنی و قراره با پتو های خوشگلم عشق رو به خونه هاتون بیارم. تمام!
  4. از اموجی برای گیرایی بهتر حرف تان استفاده کنید.
  5. از هشتگ در بایوی پیجتان استفاده کنید. مثلا ما در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام فعالیت می‌کنیم؛ پس هشتگی با عنوان #ادمین_اینستاگرام در بایو پیجمان قرار داده‌ایم.

3. برای افزایش فالوور اینستاگرام تعامل کنید.

کاری کنید مردم شیفته اخلاق خوب و صبر و حوصله و سریع پاسخ دادن تان بشوند. گوشت تلخ نباشید! همه ما تجربه صحبت با پیج هایی را داشته ایم که یا اصلاً جوابگو نیستند یا جواب سربالا می دهند یا انقدر بد اخلاق اند که ترجیح می دهیم به سراغ دیگری برویم. چند تا از نکات موثر در تعامل با مخاطبان را در ادامه نوشته ایم.

یکی از راه های افزایش فالوور تعامل با مخاطبین است
 • قانون تعامل ۲۰ دقیقه ای

بگذارید خیالتان را راحت کنم برای افزایش فالوور باید بده بستان کنید. قانون اثربخش در افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟ شما باید ۲۰ دقیقه قبل از اینکه پست جدید بگذارید به تعامل با مخاطبین مشغول شوید؛ پست هایشان را لایک کنید و یک کامنت تاثیرگذار بگذارید؛ مثلاً: رنگهای عکست با آدم حرف می زنند! تو خیلی هنرمندی. حالا اگر پستتان در صفحه هوم پدیدار شود سریع لایک میکنند و متعاقباً حمایت می کنند.

 • با رقبا در تعامل باشید

مثلاً با یک پیج که حوزه کاری اش با شما یکی است لایو بگذارید. از بهترین راه های جذب فالوور رایگان همین کارهاست. نکته قبلی هم اینجا صدق می کند. شما با یک کامنت جذاب و البته نظر واقعی تان می توانید صفحه تان را بترکانید. بگذارید یک خاطر برایتان بگویم؛ زیر یک پست جالب که داشت روش تمیز کردن کله پاچه را آموزش می داد به یک کامنت رسیدم که واقعاً خنده دار بود: (با این آموزش موهای منم کز خورد). شاید باورتان نشود هزار و خورده ای نفر فقط این کامنت را لایک کرده بودند حالا از ریپلای ها بگذریم! می بینید به همین سادگی و خلاقیت می توان شناخته شد.

 • سوال و جواب کنید

می خواهم از یک راز بزرگ گرفتن فالوور پرده بردارم! فقط قول بدهید بین خودمان بماند. شما وقتی توی کپشن و همچنین استوری ها از فالوورها سوال می پرسید آنها را وادار می کنید درباره موضوعی که شما میخواهید بیاندیشند. مثلاً یک جنس جدید برایتان آمده و رنگبندی مختلفی دارد؛ قدم زیرکانه چیست؟ یک استوری بگذارم و نظرسنجی کنم: رنگ مورد علاقه مخاطبین چیست؟ همان رنگی که درصد بیشتری دارد میشود معرفی محصول جدید. حالا علاوه بر اینکه کلی واکنش نسبت به استوری گرفتید، به مخاطبینتان حس ارزشمند بودن داده اید.

 • پیج های هم حوزه را تگ کنید

شاید باورش برایتان سخت باشد اما قابلیت تگ درون استوری یا پست فقط برای این نیست که عکس با دوستانتان به اشتراک بگذارید و بنویسید: یک روز خوب!  شما می توانید تا ۲۰ پیج شامل رقبا یا دوستان فعال در حوزه کاری تان هستند را تگ کنید و بازخورد مثبت بگیرید. 

نکته! هر کس که دستتان آمد را تگ نکنید! این کار نه تنها کمکی به افزایش فالوور واقعی نمی کند بلکه باعث میشود پیج های مقصد به اینستاگرام گزارش دهند و پستتان ریپورت شود.

4. برای گرفتن فالوور واقعی، حرفه ای هشتگ بگذارید

حتماً می‌دانید یکی از روش هایی که اینستاگرام از موضوع پست و پیج تان با خبر می شود هشتگ گذاری است. حالا این وسط یک سری نکات درباره هشتگ گذاری حائز اهمیت است که اگر رعایت کنید روند افزایش فالوور واقعی سریعتر اتفاق می افتد.

استفاده از هشتگ مناسب برای افزایش فالوور اینستاگرام
 • هدفمند هشتگ بگذارید

باور کنید عکس هنری شما یا ویدیوی آموزشی تان هیچ ربطی به کرونا و ریحانه پارسا ندارد. بدترین کار ممکن همین سوء استفاده از هشتگ های ترند است و باعث اسپم شدن صفحه تان میشود. به جای این کارها سعی کنید هشتگ های ترند حوزه کاری خودتان را پیدا کنید؛ مثلاً برای یک پیج کفش فروشی می توانیم این هشتگ ها را استفاده کنیم: #بوت_زنانه #کفش و… 

 • در بایو پیج هشتگ بگذارید

در چه زمینه ای فعالیت می کنید؟ با یک کلمه توضیح دهید. این تکنیک یکی از مهمترین راه های افزایش فالوور هدفمند است. مثلاً پیج ما در زمینه ادمین اینستاگرام فعالیت می‌کند پس هشتگ ادمین اینستاگرام ضروری است. 

نکته! در استفاده از هشتگ ها زیاده روی نکنید وگرنه شادوبن شدن پیج را به دنبال خواهد داشت.

5. مسابقات مهیج برگزار کنید

حقیقتش را بخواهید حتی خود من هم برای مسابقات هیجان زده می شوم نگویید شما این طور نیست که باورم نمی‌شود. پس بهترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام قلقلک احساس مخاطب است. مثلاً یک بنر مسابقه طراحی کنید و از فالوورهایتان بخواهید دوستان شان را زیر پست منشن کنند. یادتان نرود این که از آنها انجام کاری را بخواهید مهم است!

البته که خلاقیت در برگزاری مسابقه هم به نوعی برگ برنده است. جایزه های مسابقه باید جنس حسابی تشویق کننده افراد باشند. اینجا میرسیم به همان ضرب المثل معروف که هر چقدر پول بدهید همان قدر آش میخورید هر چه هدیه ارزشمند تر، افزایش فالوور بیشتر.

6. با تبلیغات فالوور های تان را افزایش دهید

حالا رسیدیم به آخرین راه؛ اگر بگوییم تبلیغات یکی از اثربخش ترین راه های افزایش فالوور است دروغ نگفته ایم البته نه هر نوع تبلیغی و نه تبلیغ دادن به هر کسی.

اول باید پیج های مرتبط را پیدا کنید: حالا یا از طریق هشتگ یا سرچ و معرفی. بعد از اینکه به خوبی پیج را آنالیز کردید و از پربازده بودن آن مطمئن شدید بروید سراغ صحبت های نهایی. حقیقت این است که تبلیغات درست حسابی، بودجه درست حسابی هم می‌خواهد. پس اگر اول راه هستید فکر تبلیغات بزرگ را از سرتان بیرون کنید. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید؟ به چه پیج هایی تبلیغ بدهید؟ چه زمان تبلیغ کنید؟ و چندین و چند سال دیگر که میدانم الان در ذهنتان رژه می رود، می توانید یک مجموعه را برای تبلیغات در اینستاگرام انتخاب کنید که صفر تا صد کار را برایتان انجام دهد. ایران مایند اینجاست تا شما نگران چیزی نباشید.

سخن آخر

همه اینها را در زمینه افزایش فالوور گفتیم تا به این برسیم، افزایش فالوور کار سختی نیست اما چندان راحت هم نیست. حالا که در این مقاله جزئیاتش آگاه شدید باید متوجه شده باشید که به آسانیِ خرید فالوور و استفاده از ربات های اینستاگرامی هم نیست! خصوصاً با قوانین سخت و تازه اینستاگرام.

تمام وعده وعید های خرید فالوور واقعی و ربات افزایش فالوور واقعی و… وعده سر خرمن است، پای عمل که برسد می بینید فقط یک مشت وعده تو خالی بوده است. پس از اصولی که در مقاله گفتیم مثل بایو حرفه ای، محتوای باکیفیت، هشتگ گذاری اصولی، تبلیغات و…  می توانید به مقصد که همان افزایش فالوور واقعی است، برسید. اگر تجربه های جالبی از راه‌های دیگر افزایش فالوور دارید با گوش جان پذیرا هستیم.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

6 دیدگاه دربارهٔ «افزایش فالوور اینستاگرام کاملا واقعی»

 1. واقعا تولید محتوای جذاب خیلی می تونه به افزایش فالوور کمک کنه من خودم این تجربه رو در باربری منطقه 1 داشتم و به چشم هم نتیجه اش رو دیدم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *