برنامه ساخت کلیپ حرفه ای ، بهترین برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای

معرفی 7 برنامه ساخت کلیپ حرفه ای، برای گوشی و کامپیوتر

برنامه ساخت کلیپ حرفه ای، حالا حتی در گوشی های پدر بزرگ هایمان هم پیدا می شود.
اگر همه ما، یک پا تولید کننده محتوایِ کارکشته نباشیم، لااقل یک علاقه مند به ساخت فیلم و تولید محتواهای ویدیویی در صفحاتِ شخصیِ خود که هستیم.
مهارت آشنایی با نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام، یوتیوب، تیک تاک، ردیت و چندین اپِ به اشتراک گذاری فیلم ها و عکس هایمان، می تواند نمایِ بیرونیِ پیجِ ما را با سایرِ صفحاتِ دیگر متفاوت کند.
رمزِ موفقیت هم در هر کاری چیست؟ تفاوت داشتن.
در ضمن فرقی هم نمی کند که شما در حینِ ساخت کلیپ، بیشتر طرفدارِ کار کردن با لپ تاپ باشید یا با همان گوشی موبایلتان هم می توانید طوفان به پا کنید.
ما در هر صورت اینجائیم تا شما را با بهترین نرم افزار ساخت کلیپ برای کامپیوتر و حتی موبایل آشنا کنیم.

filmoraGo، کاندیدِ بهترین برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای

بهترین برنامه ساخت کلیپ برای اینستاگرام

فرقی ندارد که شما تا چه حد با نرم افزار های حرفه ای مثل Premier یا غیره آشنا باشید. حتی اصلا مهم هم نیست که تا به حال دستتان به صورت اتفاقی روی یک اپِ ویرایشگرِ فیلم خورده باشد یا نه!
filmoraGo یک برنامه ساخت کلیپ حرفه ای برای همه است. او حتی کار را برای مبتدی ها هم آسان کرده. نسخه آنلاک شده این اپ تقریبا از سال 99 به بیشتر سایت ها روانه شده است و همین باعث می شود دیگر به ویدیوی شما واتر مارک زده نشود.
روی سیستم عامل اندروید نصب می شود و در هنگامِ دانلود کردنش حتما مطمئن شوید که نامِ کمپانی توزیع کننده اش(Wondershare Software) در پائینِ اسمِ برنامه نوشته شده باشد.
در این بهترین برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای شما می توانید فیلم هایتان را فقط و فقط در سه مرحله ویرایش کنید.

برنامه ساخت کلیپ حرفه ای ، نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام

قابلیتِ میکس کردنِ فیلم ها با تصاویر، نشان دادنِ پیش نمایش قبل از گرفتنِ خروجی از فایل، برنامه ساخت کلیپ حرفه ای با متن، قرار دادنِ موزیک و افکت های صوتی و حتی ضبطِ ویس به صورتِ لایو در هنگامِ ساخت ویدیو، کنترل سرعت فیلم و زوم کردن روی تصاویر و وجودِ ده ها فیلتر و جلوه های ویژه؛ باعث می شود به این اَپ لقبِ بهترین برنامه ساخت کلیپ برای اینستاگرام و سایرِ شبکه های اجتماعی را بدهیم.

چرا باید filmoraGo را بهترین برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای بدانیم؟

این اپ، شاید بهترین نرم افزار ساخت کلیپ برای کامپیوتر نباشد و اساساً برای اندروید طراحی شده باشد، اما آن قدر در دلِ سادگی اش به شما امکاناتِ پیچیده ای برای جذابیت می دهد که حسابی از سیستم های کامپیوتری بی نیازتان می کند.
این برنامه ساخت کلیپ حرفه ای، علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم و در دسترس بودنِ تمامِ آیکون هایش، قابلیتِ ویرایشِ چهره را در قسمتِ Beauti برای شما فراهم کرده است.
یعنی شما می توانید حینِ فیلمبرداری یک میکاپِ کامل در این بهترین برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای داشته باشید.
از صاف کردن و جلا دادنِ پوست گرفته، تا تغییرِ زاویه فک و بزرگی و کوچکیِ چشم و عوض کردنِ سایزِ لب و بینی و البته استیکر های سراسر نمکینی که می توانید از آن ها برای انجامِ کار های کلَک و بامزه، با توجه به نیازتان استفاده کنید.

این برنامه ساخت کلیپ حرفه ای، پرچمدار است!

 یک نکته دیگری هم درباره این برنامه حرفه ای ساخت کلیپ یعنی filmoraGo وجود دارد.
شما وقتی واردِ برنامه می شوید و بخشِ Templates را انتخاب می کنید، اَپ به صورتِ پیش فرض خودش می تواند برای شما اقدام به ساختِ کلیپ بکند.
هر چند که در این بخش دستتان در انتخابِ تعدادِ عکس ها و فیلم هایی که می خواهید ادغام کنید بسته تر است، اما خوراکِ کسانی است که حوصله کار کردن با ابزار های جانبی دیگر و افکت گذاری و موسیقی متن اضافه کردن به فیلم را ندارند.
در این بهترین نرم افزار ساخت کلیپ در اینستاگرام، عکس ها و فیلم هایتان را که انتخاب کردید، به صورت هوشمند برای شما موزیک هم انتخاب می شود. فقط کافی است عکس ها و فیلم هایتان را سِلِکت کنید و بعد خروجی بگیرید.
به همین راحتی شما از یک بهترین برنامه ساخت کلیپ برای اینستاگرام استفاده کردید و حالا ویدیویتان را در هر جایی می توانید به اشتراک بگذارید.

VivaCut، دومین برنامه ساخت کلیپ حرفه ای

حالا که به قدر کفایت با filmoraGo آشنا شدید، بد نیست یک برنامه ساخت کلیپ حرفه ای دیگر نیز به شما معرفی کنیم.
امکان ندارد که شما به تدوین گری ویرایشِ فیلم علاقه داشته باشید، اما نامِ ویواکاتِ افسانه ای را نشنیده باشید.
ما نرم قبلی را از لحاظِ راحت الحلقوم بودن و البته امکاناتِ در دسترسی که به ما می داد، حرفه ای معرفی کردیم. اما ویوا کات برای کسانی مناسب است که می خواهند پا را کمی فراتر بگذارند و مثلا در مستند های بلاگری و اینستاگرامیشان از افکت ها و قابلیت های بیشتری استفاده کنند.

بهترین نرم افزار ساخت کلیپ برای کامپیوتر

یکی از دلایلی که باعث می شود ویواکات را یک برنامه درست کردن کلیپ حرفه ای بدانند، قابلیتِ پرده کروماکی آن است.
پرده های سبز همیشه جزء جدایی ناپذیرِ فیلم های سینمایی هستند و از آن برای ایجادِ جلوه های ویژه استفاده می شود.
این برنامه قابلیتی به شما می دهد که با کلیدِ کرومایِ آن، پس زمینه ویدیوی خود را تغییر بدهید. منصفانه که نگاه کنیم، می بینیم کمتر نرم افزار کلیپ ساز حرفه ای این قدرت را به کاربرانش می دهد.
متاسفانه ویوا کات را فعلا نمی توانیم جزءِ بهترین نرم افزار ساخت کلیپ برای کامپیوتر بدانیم، چون فقط هنوز نسخه قابلِ نصب بر روی اندرویدش در بازار موجود است. به صورتِ کلی تمامِ ویژگی های لازمی که یک برنامه ساخت کلیپ حرفه ای دارد، در این اپ به چشم می خورد.

AndroVid، برنامه ساخت کلیپ برای اینستاگرام ساده اما حرفه ای

اندرو وید، یکی از محبوب ها در بینِ لیستِ نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام است.
این نرم افزار ساخت کلیپ حرفه ای، با وجودِ سادگیِ فضایش و البته کاربر محورش، می تواند نیازِ شما در از یک برنامه ساخت کلیپ یک دقیقه ای برای اینستاگرام را، کامل رفع و رجوع کند.
از گوگل پلی دانلودش کنید. وارد اَپ بشوید و از امکاناتی همچون برشِ دل بخواهیِ فیلم ها با توجه به نیازتان، انواعِ افکت ها و ترنزیشن ها، قابلیتِ اضافه کردنِ موسیقی، استفاده از تمپلیت ها و ذخیره با کیفیتِ 4K، حسابی لذت ببرید.
همه این موارد باعث می شود کاربران، اندرو وید را در دسته نرم افزار حرفه ای ساخت کلیپ برای انواعِ شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و یوتیوب بدانند.

2 نمونه از بهترین برنامه ساخت کلیپ برای اینستاگرام در PC

 ما تا این جا حرفی از بهترین نرم افزار ساخت کلیپ برای کامپیوتر نزدیم، شاید دلیلش این است که این روز های تمامِ زندگی و شغلمان در گوشی هایمان خلاصه شده است.
اصلا علتش همین است که هر جا می رویم معمولا نرم افزار ساخت کلیپ اینستاگرام برای گوشی در اختیارمان می گذارند.
اما ما به شما VivaVideo را پیشنهاد می دهیم. البته نسخه قابلِ نصبِ این برنامه اولین بار برای سیستم عامل های اندروید طراحی شده بود. اما پس از مدتی که با استقبالِ کاربران مواجه شد، کمپانی سازنده آن نسخه قابل نصب بر روی PC آن را هم به بازار عرضه کرد. اگر به دنبالِ یک بی نقصِ تمام عیار برای ساخت کلیپ با عکس و آهنگ در اینستاگرام هستید، ما به شما این برنامه ساخت کلیپ حرفه ای را پیشنهاد می کنیم.
VideoPad هم دومین برنامه قابلِ نصب بر روی کامپیوتر است که یک برنامه کلیپ ساز حرفه ای برای اینستا، ردیت، فیسبوک و یوتیوب محسوب می شود.

معرفی 2 نرم افزار ساخت کلیپ حرفه ای برای آیفون

همیشه آیفونی ها در بحثِ نصبِ برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای، نسبت به اندرویدی ها دردسر های بیشتری داشته اند.
اما اپل استور برای این مشکل هم یک راه حل ارائه داده. او با عرضه iMovie تا حدِ زیادی توانسته در زمینه ویرایشِ پیشرفته کلیپ ها، ساختِ نسخه های دمو با فیلم ها، ذخیره با کیفیت بالا و هم چنین اشتراک گذاری ساده و قابلِ دسترس، کاربرانِ خود را راضی نگه دارد. Magisto هم یک برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای است که باز هم قابلیتِ نصب بر روی سیستم های IOS را دارد.

برای دانلود این برنامه ها سری به سیب اپ بزنید.

در این مقاله با 2 برنامه ساخت کلیپ حرفه ای برای آیفون، 2 برنامه ساخت کلیپ برای اینستاگرام مخصوص کامپیوتر و از همه مهم تر با برنامه های ساخت کلیپ با گوشی آشنا شدیم. ممکن است برنامه ای از دیدمان مخفی مانده باشد؛ پس شما معرفی کنید…

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

2 دیدگاه دربارهٔ «معرفی 7 برنامه ساخت کلیپ حرفه ای، برای گوشی و کامپیوتر»

  1. در متن نوشتید: «…کمپانی سازنده آن نسخه کرک شده و قابل نصب بر روی PC آن را هم به بازار عرضه کرد»
    چرا کمپانی سازنده VivaVideo برنامه خودش رو «کرک» کرده؟!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *