پروکسی واتساپ ، پروکسی قوی برای واتساپ ، پروکسی برای واتساپ

پروکسی واتساپ باعث رفع فیلترینگ شد!

پروکسی واتساپ این روز ها دوای درد فیلترینگ شده است. در واقع پروکسی برای واتساپ بهترین هدیه ای بود که متا می توانست به کاربرانش بدهد.
دسترسی بدون محدودیت و آزادی که این روز ها برایمان آرزو شده! حالا اصلا روش استفاده از این پروکسی چگونه است؟ آیا کانال پروکسی واتساپ هم مثل تلگرام احداث خواهد شد؟ تنظیمات پروکسی واتساپ چگونه است؟ می دانیم که چندین سوال مشتبه هم در ذهنتان شکل گرفته اما نگران نباشید ایران مایند مثل همیشه پاسخگوی شماست.

پروکسی واتساپ، غول بی شاخ و دم

احتمالا حالا که این خبر بصورت رسمی منتشر شده است اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این است: نکنه هکم کنن؟!!؟ اما زهی خیال باطل برای هکر ها.
شما با دانلود پروکسی برای واتساپ نه تنها در خطر هک نیستید بلکه شرکت متا این اطمینان داده است که واتساپ همانند گذشته از عکس ها، فیلم ها و گفت و گوهایتان بصورت سرتاسر رمزگذاری شده محافظت می کند.

دانلود پروکسی برای واتساپ از طریق کانال

متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز تلگرام هنوز به واتساپ نرسیده؛ از آنجایی که به تازگی امکان حذف پیام به صورت دو طرفه(بعد از سال ها انتظار) به واتساپ اضافه شده پس چشممان از ایجاد کانال برای دسترسی به پروکسی قوی برای واتساپ آب نمی خورد.
پس دانلود پروکسی برای واتساپ از کجا ممکن است؟ با ما همراه باشید؛ بزودی خواهیم گفت پروکسی برای واتساپ چه چم و خمی دارد.

چگونه از پروکسی واتساپ استفاده کنیم؟

پروکسی واتساپ برای آیفون هیچ فرقی با اندروید ندارد. پس فارغ از هر نوع گوشی که دارید، بنشینید پای آموزش فعال کردن پروکسی برای واتساپ در ایران مایند.

نکته

بروزرسانی واتساپ برای استفاده از پروکسی از واجبات است!!!

 1. برای فعال سازی پروکسی واتساپ روی سه نقطه بزنید و وارد تنظیمات شوید.
 2. حالا گزینه date & storage یا فضای ذخیره سازی و داده را بزنید که بتوانید پروکسی قوی برای واتساپ قرار دهید.
پروکسی واتساپ ، پروکسی برای واتساپ ، دانلود پروکسی برای واتساپ

3. وقتش است صفحه را اسکرول کنید و پایین بیایید. احتمالا الان گزینه ی proxy را می بینید. روی تنظیمات پروکسی بزنید.

4. اینجا باید use proxy یا استفاده از پروکسی را فعال کنید و بعد set proxy/تنظیم پروکسی را بزنید.

پروکسی قوی برای واتساپ ، کانال پروکسی واتساپ ، تنظیمات پروکسی واتساپ

5. در مرحله آخر از فعال سازی پروکسی برای واتساپ، باید آدرس پروکسی را کپی کرده و وارد کنید و روی ذخیره بزنید. کمی صبر کنید… زمانی که تیک سبز ظاهر شد یعنی پروکسی تان وصل شده است.

تنظیمات پروکسی واتساپ ، پروکسی برای واتساپ ، کانال پروکسی واتساپ

سوالات متداول در زمینه پروکسی برای واتساپ

 1. چرا گزینه پروکسی در گوشی من نیست؟
  از آنجایی که این قابلیت به تازگی به واتساپ اضافه شده، پس کمی طول می کشد تا برای همه فعال شود. اندکی صبر لاطم است. البته آپدیت برنامه به جدیدترین نسخه هم یادتان نرود.

 2. دانلود پروکسی برای واتساپ چگونه است؟
  احتمالا شما هم سردرگم هستید که این پروکسی ها را از کجا بیاورید؟ خب وقت آن است که به سراغ تلگرام بروید و از قسمت سرچ، چند تایی کانال پروکسی واتساپ پیدا کنید و به راحتی، بدون فیلترشکن به واتساپ وصل شوید.

 3. پروکسی برای واتساپ ویندوز هم کار می کند؟
  متاسفانه پروکسی های واتساپ تنها برای اندروید و ios فعال شده اند. امیدواریم در آپدیت های جدید، پروکسی ویندوز و نسخه وب هم بیاید.

 4. واتساپ پروکسی دار از کجا دانلود کنم؟
  حقیقتا هیچ واتساپی که مجهز به پروکسی باشد وجود ندارد!!! بلکه برای فعال سازی پروکسی باید مراحلی که در ابتدای مقاله گفتیم را پیش ببرید.

 5. چرا با پروکسی هم واتساپ کار نمی کند؟
  ممکن است با وضعیت شدید فیلترینگ، پروکسی ها هم قطع بشوند؛ ولی اصلا نگران نباشید؛ اگر پروکسی تان بعد از چند روز کار نکرد، یک پروکسی جدید جایگزینش کنید. البته یادتان نرود قبل از آن باید پروکسی قبلی را حذف کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *