پروسه تبلیغات و تجربه یک مدیر موفق

پروسه تبلیغات و تجربه یک مدیر موفق

پروسه تبلیغات

به عنوان یک صاحب آژانس که با ده ها تن از مشتریان کار کرده و به عنوان استرداد نام تجاری که بیش از چندین سازمان از طرف مشتریان در طول سالها استخدام کرده است. به این ترتیب، راه هایی وجود دارد که می توانید بیشتر از تبلیغات، دیجیتال، روابط عمومی یا آژانس بازاریابی خود استفاده کنید.

صبور باشید

تبلیغات بزرگ زمان می برد. به طوری که شما قادر هستید، به خوبی در پیشبرد برنامه ریزی کنید تا هر دو طرف بتوانند برنامه را به راحتی کار کنند. به یاد داشته باشید که شما هنر را تولید می کنید که تجارت را تحت تأثیر قرار می دهد.

سازگار باشید

بدون شک می توان گفت، اما هنگامی که آن را به طور مداوم حرکت می کند، سخت است که هدف قرار گیرد. (و اگر در حال حرکت است، همیشه برای همه مفید است که به طور متقابل جنبش مذکور را تشخیص دهند.) ما آن را دریافت می کنیم. اوضاع عوض می‌شود.
هر سازمان پویایی خود را دارد که دائما در حال چرخش و تغییر است. هیچکس سعی در تضاد ندارد گفتم، آژانس خود را برای چیزی که پیش روی شماست آماده کنید. اگر شما آنها را در خارج از “دایره اعتماد” نگه دارید، برای آنها سخت است که به شما مشاوره خوبی بدهید. و نگه داشتن همه در همان صفحه به این معنی است که شما کمتر هزینه می کنید، بیشتر می کنید و هر دو طرف در مورد نتایج یکسان احساس بهتری خواهند شد.

در پروسه تبلیغات سازگار باشید

هرگز قدرت چاشنی را از دست ندهید

بله شما آن را درست خواندید. در معرض خطر ابتلا به نگرانی: بگو “از شما سپاسگزارم.” هنگامی که شما آن را دریافت می کنید، کار خوب و سخت را ارج می نهید. بله، ما دستمزد منصفانه و صادقانه برای کارمان پرداخت می کنیم.

یک مدیرعامل موفق در زمینه بازاریابی دیجیتال

Bobbi Baehne، رئيس جمهور Think Big Go Local، یک سازمان بازاریابی دیجیتال، مشتریان کسب و کار کوچک خود را تشویق می کند تا مشارکت های جامعه را تشکیل دهند.

Baehne برای کمک به موفقیت های دیگر کسب و کار یک مرکز آموزش های اجتماعی را ایجاد کرد که کالاهای بازاریابی آنلاین را برای صاحبان کسب و کارهای کوچک فراهم می کند. او بعدا با یک کالج محلی و یک مرکز توسعه کسب و کار کوچک برای ارائه دوره های اضافی همکاری کرد. او می گوید علاوه بر کمک به کسب و کارهای محلی، “این برنامه به عنوان یک ژنراتور شگفت انگیز برای کسب و کار ما خدمت کرده است.”

کسب و کار شما ممکن است اتاق میزبان رویدادهای بزرگ را نداشته باشد، اما راه های دیگری برای حمایت از فروشندگان محلی وجود دارد. دعوت از هنرمندان محلی برای بستن کار خود در فروشگاه خود و میزبانی یک مهمانی بازدید کنید. این می تواند شبکه هنرمند – مشتری جدید بالقوه – به فروشگاه شما، در حالی که حمایت از هنرمند را رانندگی کند. اگر مطمئن نیستید در کجا شروع کنید، سعی کنید به انجمن اتاق بازرگانی محلی و یا انجمن مرکز شهر برای ایده ها بپردازید.

این که آیا شما یک رویداد را میزبانی می کنید، یا یک مشارکت جدید یا جمع آوری کمک های مالی برای یک سازمان خیریه، مهم است که کلمه را بیابید. رسانه های اجتماعی یک ابزار باورنکردنی برای انجام این کار است. تریسی رسانه های اجتماعی را به عنوان پسوند جامعه خود می بیند و از آن برای ارتباط با مشتریان استفاده می کند. او بر اهمیت پاسخ دادن به هر پست تأکید می کند، عکس ها و ویدیوهای کسب و کار خود را به اشتراک می گذارد و اهداف خود را در مورد اهداف جامعه خود برجسته می کند.

با ایجاد تجربیات به یاد ماندنی، ایجاد مشارکت اجتماعی و دادن به جامعه خود، می توانید برای کسب و کار کوچک خود رشد ایجاد کنید. و هنگامی که کسب و کارهای کوچک به جوامع خود برگردند، همه برنده می شوند – به ویژه کسب و کار خود.

تبلیغات بومی

شکل ظریف و جذاب تبلیغاتی که زیبایی با محتوای وب همگام سازی می کند و توجه بسیاری از ناشران را به خود جلب می کند.

سیستم تبلیغاتی سنتی توسط علاقه شدید به آگهی های تبلیغاتی از بین رفته است. بنابراین، تعداد روزافزون ناشران و تبلیغ کنندگان در حال حاضر از تبلیغات بومی در وب سایت ها و وبلاگ های خود استفاده می کنند تا درآمد آگهی های موجود خود را افزایش دهند.

بزرگترین چیزی که برای تبلیغات بومی کار می کند این است که توانایی آنها به صورت یکپارچه در محتوای وبلاگ / وب سایت به نحوی جریان دارد که به نظر نمی‌رسد مانند تبلیغات باشد. علاوه بر این، تبلیغات بومی جذابیت قابلیت کیبورد را افزایش می دهد که محتوای آن را بیشتر و متناسب تر می کند. به نظر می‌رسد افزایش تبلیغات بومی در نشریات مهم و بر روی نیش های مختلف، به این معنی است که آنها برای اقامت در اینجا هستند.

Outbrain در سال ۲۰۰۶ تاسیس شد و یکی از بهترین شبکه های تبلیغاتی بومی در رابطه با کیفیت و دید تبلیغات است. کیفیت تبلیغات با دقت با استفاده از فیلترهای هوشمند که محتوا را از بسیاری از تبلیغات محصول محور ترکیب می کنند، نظارت می شود.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *