تیزر تبلیغاتی آرایشگاه زنانه ، ساخت کلیپ سالن زیبایی

نکات حرفه ای در ساخت تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی

ساخت تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی، دقیقا باید به اندازه اسمش زیبا باشد.
همه ما هر آن قدر هم که افسرده باشیم و فکر کنیم حوصله رسیدن به خودمان را نداریم، باز هم نمی توانیم با دیدنِ یک تیزر سالن زیبایی جذاب مقاومت کنیم.
انگار که دوست داریم ما هم خدماتش را تجربه کنیم و یک سری تغییراتِ جدید در ظاهرمان ایجاد کنیم.
اما تیزر های چشم نواز و حرفه ای باید چه خصوصیت هایی داشته باشند که اعتمادِ بیننده را جلب کند و او را به مشتری تبدیل کند؟ با ایران مایند همراه باشید.

تیزر سالن زیبایی ، ساخت کلیپ سالن زیبایی ، تیزر سالن زیبایی

اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی

آراستگی و جذابیتِ ظاهری، شاید تنها چیزی باشد که حتی بعد از ورودِ فرا زمینی ها به زمین هم از مد نیوفتد.
تیزر تبلیغاتی آرایشگاه زنانه یا حتی مردانه، باید آمیزه ای از جلبِ اعتماد و به رخ کشیدنِ امکانات باشد.
زیبایی و سلامتِ پوست و مو، یکی از حساسیت هایی است که آدم  ها به دستِ هر کسی نمی سپارند. جدایِ از هزینه های مادی که برای میکاپ مو، رنگ و دکلره، کاشتِ ناخن، پاکسازی پوست، کراتینه، لیزر و ده ها خدمات دیگر می پردازیم، نشان دادنِ بهداشتِ محیط و حرفه ای گری یکی از عواملی است که بر هزینه ها ارجحیت دارد و مخاطب را کاملا تسخیر می کند.
برای همین است که باید در ساخت تیزر سالن زیبایی، عناصر روانشناسی بی شماری رعایت شود.

تیزر سالن زیبایی که مشتری را فراری می دهد!!!

داشتم ده ها تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی را می دیدم تا پس زمینه ای برای نوشتنِ این مقاله در ذهن داشته باشم. به جرات می توان گفت تمامِ این تیزر ها بیشتر حکمِ ضدِ تبلیغ را داشتند و بیننده را از انتخاب منصرف می کردند.
نکته ای که بیشتر از همه در چند تیزر تبلیغاتی آرایشگاه زنانه آزار دهنده بود، سناریو نداشتن و عدمِ خلاقیت سازنده در بالا بردنِ کیفیت کار بود.
دوستان صرفِ این که شما دوربین را دست بگیرید و راه بیوفتید و از دستشویی تا سینکِ سرشویی آرایشگاه را نشان بدهد که تیزر نساخته اید.
یک آرایشگاه مخروبه در بیابان هم این امکانات اولیه را دارد اما آیا شما کیمیایِ خاص تری نسبت به بقیه دارید که مزیت رقابتی باشد؟ اصلا می دانید چطور باید فاکتور های دلخواه را به مشتری نشان بدهید؟

5 رازِ جذابیت تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی

ساخت کلیپ سالن زیبایی ، تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی

برای بهترین بودن باید بهایی پرداخت کرد و گاهی این بها چیزی فراتر از وقت گذاشتن برای رسیدن به هدف است.
شما به ترکیبی از هوش، پشتکار، تجربه و خستگی ناپذیری نیاز دارید. علاوه بر این این ها باید در ساخت کلیپ سالن زیبایی، به مواردِ زیر هم توجه کنید:

پیش نمایش خیره کننده داشته باشد

اگر شما نتوانید در همان ثانیه اول قلاب راه بیندازید و مخاطب را شکار کنید، مطمئن باشید با 1 ساعت بند بازی و آتش درآوردن از دهان هم نمی توانید او را برگردانید.
پیش نمایش های حرفه ای در کلیپ سازی، اولین اصلی است که سازندگان باهوش همیشه رعایت می کنند. 
مخاطب دوست ندارد شما یکهو سرِ اصلِ مطلب بروید و تند تند از همان ابتدا فقط به شرحِ خدمات بپردازید.
نمایی اسلوموشن از ورودی سالن زیبایی، نشان دادنِ عظمت و بخش های مختلف و حتی به تصویر کشیدنِ انجامِ کار روی مشتری، یکی از چندین سناریویی است که در پیش درآمد های یک تیزر تبلیغاتی آرایشگاه زنانه گنجانده می شود.

بیننده بداند شما همه فن حریف هستید

آرایشِ عروس احتمالا سخت ترین چالشِ یک میکاپ آرتیست است. حرفه ای و مبتدی هم ندارد چرا که یک آرایشگر حتی اگر 20 سال هم تجربه داشته باشد باز در هنگامِ این کارِ بخصوص، کمی مضطرب می شود.
دلیلش این است که روز عروسی شوخی بردار نیست و کوچکترین باگی در میکاپ تا ابد می تواند رویایِ شبی بی نقص را برای یک دختر خراب کند.
مشتری باید بداند از دستانِ شما چه اعجازی بر می آید. چطور می توانید کاری کنید تا یک چهره معمولی در شبِ عروسیش به یک الهه ی شرقی تبدیل شود.
به تصویر کشیدنِ پارادوکس ها و نما های قبل و بعدِ یک چهره در تیزر سالن زیبایی، یکی دیگر از ترفند های جذاب ساختنِ این کلیپ هاست.

هر امکاناتی که دارید یک مزیت است

تیزر تبلیغاتی آرایشگاه زنانه، تیزر سالن زیبایی

شرکت های تیزر سازی حرفه ای و متعهد، قبل از شروع به کار یک بیوگرافی دقیق از خدماتِ شما را به همراه یک چک لیست فراهم می کنند.
کوچک ترین خدماتی که ارائه می دهید برای شما رزومه محسوب می شود و مشتری باید از آن با خبر شود. مثلا شاید در کنارِ خدماتِ کاشتِ ناخن، سولار و لیزر، ماساژتراپی یا درمانِ گیاهی هم ارائه می دهید.
همه این ها باید در سکانس هایی خیره کننده به وسیله کات های به موقع و یک موسیقی متنِ گوش نواز، برای بیننده به نمایش در بیاید.

دست هایتان تمیز است؟!

بیائید قبول کنیم که هیچ چیزی در دنیا کشنده تر از رایحه تعریقِ زیر بغلِ کسی که در حالِ کوتاه کردنِ موی ماست، نیست.
در حقیقت من بخاطر آخرین تجربه تلخ و ابتلا به بیماری آسم در زیرِ بغلِ یک آرایشگر مهربان، دیگر سال هاست پایم را در یک سالنِ زیبایی نگذاشتم.
نشان دادنِ فاکتور بهداشت در تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی، به تصویر کشیدنِ روپوش ها و دستکش های استرلیزه و ضد عفونی شده و هم چنین تمیزی سطوح و تجهیزات، چیزی است که مخاطب دوست دارد در اولین برخوردش با آن مواجه شود.

مخاطب را سورپرایزر کنید

همه ما عاشقِ هدیه گرفتن هستیم. این که یک نفر بدونِ اطلاعمان چیزی به ما بدهد که اصلا انتظارش را نداشته ایم، واقعاً احساسِ قشنگی است.
در ساخت تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی، هدیه دادن و مسابقه برگزار کردن در بینِ مشتری ها، خیلی بیشتر از تخفیف و آفِر جذابیت دارد. مثلا یک کلیپِ جذابِ سناریو دار می نویسیم که در آن به مخاطب هایی که بینِ تاریخِ 15 تا 20 اسفند به سالن شما بیایند به قیدِ قرعه خدماتِ زیبایی دلخواهشان را رایگان ارئه می دهید.
مثلا رنگِ مو، یک جلسه لیزر مجانی، پاکسازی پوست یا هر چیزی که او بخواهد. می بینید؟ هزار و یک راه برای معرفیِ سالنِ آرایشی شما وجود دارد.
اما این که یک سازنده کلیپ تبلیغاتی بداند چه روشی مشتری پسند تر و خلاقانه تر است، از دستِ همه بر نمی آید.

با تمام این تفاسیر اگر به دنبالِ تاثیرگذار ترین کلیپ برای معرفی سالن خود می گردید، با مشاورانِ ایران مایند در تماس باشید.
برای دیدن نمونه کار ها اینجا کلیک کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *