سایت زنده کننده عکس ، دانلود برنامه زنده کننده عکس مرده

بهترین سایت زنده کننده عکس اینجاست!

سایت زنده کننده عکس برایتان پیدا کرده ایم، تازه آن هم از نوعِ ماوراءالطبیعه!
آموزش زنده کردن عکس ها هنوز که هنوزه بعد از گذشتِ سال ها از رونمایی رمینی، باز هم نوعی شگفتی محسوب می شود. رمینی پیشگام ترین اپ در زمینه ادغام هوش مصنوعی با هنرِ عکاسی بود اما نمی دانیم چه شد که بعد از مدتی چشم خورد و کلا از رده خارج شد.
حالا به لطفِ AI، متحرک سازی تصاویر با هوش مصنوعی هیچ کاری ندارد، تنها فکتی که باید بدانید این است که دانلود برنامه زنده کننده عکس مرده یا استفاده از سایت های مخصوص به این کار، به صورتِ دائمی رایگان نیستند.
شما حداقل 5 بار اول را می توانید به شکلِ رایگان از خدماتشان استفاده کنید اما برای داشتنِ اشتراکِ مادام العمر باید کمی سرِ کیسه را شل کنید.

سایت متحرک سازی عکس های قدیمی امن است؟

آن اوایل که رمینی روی بورس بود، ادعا می شد که استفاده از برنامه زنده کننده عکس مساوی است با در اختیار گذاشتنِ اطلاعات شخصیمان به مالکان سازنده برنامه.
این که مثلا ممکن است از چهره یا سوابقتان برای مقاصدِ غیر قانونی استفاده شود، ظنی است که از قدیم الیام به برنامه های ادیت چهره می زنند و معلوم نیست تا چه حد درست باشد.
حالا اما دیگر قضیه فرق دارد. اکنون برای ورود به هر صفحه ای یا نصب هر اپلیکشنی، باید تمامِ اطلاعات شخصی مورد نظرمان را ارائه بدهیم وگرنه اجازه ورود نداریم.
پس اگر منطقی نگاه کنیم ما حتی وقتی یک پروفایل ساده از چهره خود می گذاریم، یا عکسی از خودمان یا فرزندان و خانواده خود در فضا های مجازی منتشر می کنیم، در واقع از قبل تمامِ جزئیات مربوط به حریم شخصی خود را در اختیارِ کمپانی های فناوری اطلاعات قرار داده ایم، پس لزومی نیست نگرانِ چیزی باشیم یا قضیه را جنایی کنیم.

خفن ترین سایت زنده کننده عکس

نرم افزار هوش مصنوعی متحرک سازی عکس

با این برنامه زنده کننده عکس های قدیمی می توانید به راحتی از پدربزرگتان بپرسید چه شد که صد سال پیش 17 هزار هکتار زمین را با یک پرس جوجه کباب معاوضه کرد. برای شروع قندکشن را روشن کنید:

 • سایت MyHeritage، هم یک نرم افزار هوش مصنوعی متحرک سازی عکس است، هم یک سایت زنده کننده عکس.
  برای ورود روی این لینک بزنید.
 • این سایت یک زیر خاکی به تمام معناست، یکی از کار های جالبی که انجام می دهد، ساخت شجره نامه است. در واقع هر کاری که مربوط به اجداتان می شود را می توانید با این دانلود برنامه زنده کننده عکس انجام بدهید. از همان آپشن family tree می توانید شجره نامه وضع کنید.
 • کار اصلی شما در سربرگِ بالای صفحه یعنی با قسمتِ photo است. برای استفاده از این دانلود برنامه زنده کننده عکس مرده، وارد قسمت انیمیت فوتو بشوید.
 • حالا تصویری که می خواهید به آن جان ببخشید را آپلود کنید. الان آن بخش هایی از صورت که می خواهید متحرک بشوند را با قلم مخصوص به رنگِ قرمز در بیاورید، و تماااام. الان می توانید این ویدیو را به راحتی دانلود کنید.

توجه داشته باشید که برای ورود به این سایت زنده کردن تصویر با هوش مصنوعی، نیاز به ساخت اکانت جداگانه ندارید، فقط کافی است از قسمت بالا به وسیله اکانت گوگل یا ایمیل خود به سایت متصل شوید.
نکته دیگر این که در استفاده از اپلیکشن زنده کننده عکس یا همین سایت ها، چهره باید بیشترین میزان از کادر را اِشغال کند و هر چه قدر گوشه ها و کناره ها بیشتر کراپ شده باشند، پروسه متحرک سازی با دقت بیشتری روی اجزای چهره انجام می گیرد.

دومین سایت زنده کننده عکس

اپلیکیشن زنده کننده عکس ، آموزش زنده کردن عکس

این سایت متحرک سازی نقاشی و عکس، در دسته جدید ترین و نوبرانه ترین خدماتِ AI قرار می گیرد. این دیگر مثلِ قبلی فقط محدود به چهره نمی شود، بلکه واقعا می توانید شاهد برک دنس زدن به وسیله این برنامه زنده کننده عکس مرده باشید.

 • وارد سایت runwayml.com بشوید.
 • بعد از ورود به این وبسایت تبدیل عکس به فیلم متحرک با هوش مصنوعی، بدونِ نیاز به ساخت حساب با شماره مجازی، با جیمیل یا همان اکانت گوگل خود لاگین کنید.
 • در بالای صفحه روی گزینه start with image بزنید و تصویر مورد نظرتان برای آموزش زنده کردن عکس با هوش مصنوعی را آپلود بکنید.
 • حالا از پائین صفحه روی گزینه دوم یعنی motion brush بزنید.
 • در مرحله بعد، قسمت هایی که می خواهید متحرک بشوند را انتخاب کنید، از کلید های نوار ابزار پائین صفحه، می توانید محور های حرکت را هم مشخص کنید مثلا به چپ یا راست حرکت کند.
 • بعد از اتمام، روی آیکون generate 4s بزنید و تاااامام.
 • این سایت زنده کننده عکس در پلن free، فقط 4 ثانیه تصاویر را متحرک می کند. اگر می خواهید پروژه های حرفه ای تری داشته باشید و تا 104 ثانیه انیمیشن بسازید، نسخه pro را تهیه کنید. (با هر ایمیل جدیدی می توانید از این سایت چندین بار به صورتِ رایگان استفاده کنید).

حالا نوبت شماست تا برنامه ها یا سایت های زنده کننده عکس های قدیمی که می شناسید را در کامنت ها به بقیه معرفی کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *