خرید فالوور 100 درصد واقعی ، خرید فالوور اینستاگرام رایگان

خرید فالوور 100 درصد واقعی؛ از دروغ تا حقیقت

خرید فالوور 100 درصد واقعی، در دسته سرچ پذیر ترین موضوعاتی است که این روز ها در گوگل نشان داده می شود.
با بالا گرفتنِ محبوبیتِ اینستاگرام، علاوه بر آن که مشاغلِ خانگیِ زیادی رونق گرفت و در بسترش شغل های تازه دیگری خلق شد (مثل تولید محتوا، ادمین اینستاگرام و …)، یک حرفه جدید و پول سازِ دیگر به نامِ فالوور فروشی هم ایجاد شد.
در این بین، سایت ها و اپلیکشن هایی که ادعا می کنند درگاهی برای خرید فالوور اینستاگرام رایگان هستند، بیشترین بازدید، دانلود و تعاملِ روزانه را دارند. اما آیا خرید فالوور واقعی است؟ یا بهتر بگوئیم؛ خرید فالوور 100 درصد واقعی، حقیقت دارد؟

خرید فالوور فیک رایگان کار درستی است؟

خرید فالوور فیک رایگان ، خرید فالوور واقعی رایگان

این که می گویند عقلِ آدمی در چشمش است، جز حق ترین ضرب المثل های ایرانی است.
در این دوره و زمان، هر چقدر که تعدادِ دنبال کنندگانِ اینستاگرامِ شما بیشتر باشد، در نتیجه احترامِ بیشتری در فضایِ مجازی کسب می کنید. چه پیج ها که در سودایِ خرید فالوور واقعی رایگان، هک نشدند و نپریدند.
چه صفحه ها که با خیالِ خرید فالوور اینستاگرام رایگان، از الگوریتمِ استانداردِ این اپ خارج نشدند و رنکِ پیجشان افت نکرد.
خیلی وقت ها برای رونق گرفتنِ کسب و کارِ مجازیمان و ایجادِ یک آبرویِ مجازی تر، دست به خرید فالوور ارزان اینستاگرام می زنیم اما از عواقبش کاملا بی خبریم. در حقیقت هر چه قدر که بات ها و اکانت های فیکِ بیشتری صفحه شما را دنبال کنند، امکانِ به اکسپلور رفتن، رشد صعودی پیج و نرخِ تعامل با فالوور های واقعی شما پائین تر میاید.
پس قبل از آن که اقدام به خرید فالوور 100 درصد واقعی و از این دست دروغ و دغل ها بکنید، ببینید آیا واقعا ارزشِ این کار را دارد؟

خرید فالوور واقعی و فعال اینستاگرام وجود دارد؟

می خواهیم یک حقیقت را بی تعارف با شما در میان بگذاریم. ببینید دوستان؛ شما به هیچ وجه نمی توانید برای مثال 1000 اکانتِ واقعی و فعال را مجبور به فالو کردنِ پیج خود بکنید و تازه انتظار داشته باشید هر روز پست هایتان را لایک کنند، کامنت بگذارند و سیو و شیر هم یادشان نرود.
مردم که برده ما نیستند! هر کسی قدرتِ انتخاب دارد و می تواند صفحه ای که دلش می خواهد و در سلیقه اش است را دنبال کند.
پس از همین لحظه بدانید و آگاه باشید که خرید فالوور 100 درصد واقعی یا خرید فالوور اصلی اینستاگرام، یک دروغِ بازاری و قصه ای برای خنداندنِ کودکان است. این پیج ها واقعی نیستند بلکه در خوش بینانه ترین حالت، سرویس ها و خدماتِ واقعی ارائه  می دهند.

ایا خرید فالوور واقعی است

یعنی برای مثال اگر اقدام به خرید فالوور اینستاگرام رایگان بکنید و به شما بگویند این اکانت ها  واقعی هستند، بدانید که سرتان در حالِ شیره مالیده شدن است و این صفحات، بات هایی هستند که کیفیتِ پروفایلشان بالاست، فالوور و فالوئینگ دارند و گاهاً به صورتِ کد نویسی شده، پست و استوری هم می گذارند.
بر اساسِ همین برنامه نویسیِ هوشمند هم در ساعاتی از روز شما را فالو می کنند، لایک می کنند و اگر بخواهید ویو هایتان را بالا می برند. البته سرویس هایی وجود دارد که بعد از خرید فالوور اینستاگرام رایگان یا حتی پولی، اکانت  هایش متناسب با پستِ شما، کامنت هم می گذارند.
پس خرید فالوور 100 واقعی، یعنی اکانت هایی که صورتِ واقعی سرویس می دهند، نه آدم های که واقعا واردِ پیجِ شما شدند و با اختیارِ تام فالویتان کرده اند. البته در این بین گَه گُداری اکانت های واقعی هم پیدا می شود که البته بعد از چند ساعت آنفالو می کنند و اصلا علتِ ریزشِ فالوور های فیک هم همین است، ناخالصی داشتنِ اکانت ها.

از کجا خرید فالوور فیک رایگان بکنیم؟

گفتیم که خرید فالوور 100 واقعی بی معنی است و در حقیقت شما فالوور هایی می خرید که سرویسِ واقعی ارائه می دهند. حالا این دنبال کنندگانِ فیک را از کجا می شود پیدا کرد؟ آیا سایتِ خرید فالوور واقعی برای اینستاگرام وجود دارد؟ در جواب باید گفت که بله. روزانه سرویس های زیادی در قالبِ ارائه خدمات خرید فالوور فیک رایگان، خرید ویو برای ویدیو و IGTV، بازدید خورِ استوری و خریدِ لایک و کامنت، فعالیت های اثر گذری می کنند.

خرید فالوور بدون ریزش!

حقیقتا ما هم خسته شدیم آن قدر گفتیم این کار بد است عیب است و انجامش ندهید اما حالا که انقدر به دنبال افزایش رشد پیجتان هستید و می خواهید فالوور رایگان بگیرید یک پیشنهاد رد نشدنی برایتان داریم:

مدیریت پیج اینستاگرام به جای خرید فالوور برای اینستاگرام

ما یک میانبر برای شما داریم که حال و حوصله ندارید خودتان برای پیجتان برنامه ریزی و فعالیت کنید.
یک ادمین اینستاگرام بگیرید تا تمام کار های پیجتان را از صفر تا صد؛ از افزایش فالوور گرفته تا طراحی پست و استوری را به دوش بکش. باور کنید به صرفه است تا اینکه کلی پول خرج کنید و آخرش هم با خرید فالوور پیجتان را به باد بدهید. حالا چطور باید ادمین پیدا کنید؟ سری به خدمات مدیریت پیج اینستاگرام ایران مایند بزنید. دست خالی بر نمی گردید…

برای رشد بیشتر تبلیغات را انتخاب کنید.

برای خرید فالوور رایگان و بدون دردسر بروید سراغ تبلیغات. البته نه هر تبلیغی! تبلیغات اثر گذار و درست و حسابی. شما هر چه تبلیغات بهتری داشته باشید فالوور هایتان هم ارزانتر می افتند. لاقل در این صورت خیالتان راحت است که پیجتان را یک مشت اکانت ربات و بی پروفایل و مجازی پر نکرده اند.

تولید محتوای با کیفیت داشته باشید.

این راه هم یکی دیگر از راه های گرفتن فالوور رایگان است. بی منت. بی کلاه گذاشتن سر مردم!
محتوای با کیفیت تولید کنید؛ به شما قول می دهم سر 6 ماه مشتری از در و دیوار پیجتان می ریزد. شما باید حرفی برای گفتن داشته باشید وگرنه با حلوا حلوا کردن که دهان مردم شیرین نمی شود!

حالا اگر می خواهید راهکار های بیشتری برای افزایش فالوور اینستاگرام به شما بدهیم مقاله افزایش فالوور اینستاگرام را هم بخوانید.

شما چه راه های دیگری برای افزایش فالوور می شناسید؟ کدامش را برای کامل کردن مقاله ی ایران مایند پیشنهاد می دهید؟ اگر هنوز هم نظرتان روی خرید فالوور فیک هست که… ما دیگر حرفی برای گفتن نداریم…

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *