نرم افزار تولید محتوا ، نرم افزار تولید محتوا اینستاگرام ، برنامه تولید محتوا

با نرم افزار تولید محتوا، کاور هایتان را جذابتر کنید

نرم افزار تولید محتوا و حضورِ پر رنگش در دنیایِ امروزِ ما را، هیچکس نمی تواند انکار کند. در واقع پشتِ هر پیجِ موفق و درست و حسابی که در اینستاگرام وجود دارد، یک یا چند برنامه تولید محتوا هست.
البته ما نمی گوئیم که همه با دانلود نرم افزار تولید محتوا برای اندروید می توانند جذاب ترین و بی نقص ترین کاور های ویدیویی را طراحی کنند؛ این برنامه ها در صورتی می توانند کمک کننده باشند که خودِ شما هم حرفِ جدیدی برای گفتن داشته باشید و کلیشه در تولید محتوا را کنار گذاشته باشید.

صادقانه اعتراف می کنیم که اگر شما بهترین نرم افزار تولید محتوا اینستاگرام را هم پیدا کنید و کار با آن را یاد بگیرید، اما نوآوری در روایت و داستانِ تازه ای برای ارائه دادن نداشته باشید، هیچ کدام از این مکمل های نرم افزاری نمی توانند نجات دهنده هنر یا کسب و کارِ شما باشد.
اما در هر صورت، ما برای آن که جرقه یک ایده نو برای ایجادِ محتوای خلاقانه را در ذهنِ شما روشن کنیم این جا نیستیم؛ بلکه صرفا خواستیم تجربیاتمان را در اختیارتان بگذاریم و البته شما را در جهتِ علتی که باعث شده واردِ این سایت شوید و مقاله را مطالعه کنید، همراهی کنیم یعنی معرفی چند نرم افزار تولید محتوای آموزشی در بسترِ اینستاگرام.

استوری های جذاب، با این نرم افزار تولید محتوا اینستاگرام!

از سالِ 2017 به بعد، استوری ها جذاب ترین بخشِ هر پیجی شدند. انگار که استوری رگِ خوابِ کاربرانِ اینستاگرام را بلد است و فهمیده است هر چه محتوا کوتاه تر باشد(مثلا در حدِ 15 ثانیه) علاقه و پیگیری برای دنبال کردنش هم بیشتر می شود.
اما به نظرتان راهی هست که بشود این داستان های کوتاه را دیدنی تر کرد و نرخِ تعامل با دنبال کنندگان را به وسیله چند نرم افزار تولید محتوا با گوشی افزایش داد؟ البته! برای مثال:

Splice، مخصوص ترین نرم افزار تولید محتوا اینستاگرام

در حقیقتا باید گفت که این برنامه تولید محتوا، در دسته بی توقع ترین و راحت الحلقوم ترین برنامه های تولید محتوا با گوشی برای ویدیو های اینستاگرامی قرار می گیرد.
فضایی به شدت کاربر محور و ساده دارد و شما می توانید به راحتی و به صورتِ رایگان از پلی استور دانلودش کنید. این نرم افزار تولید محتوا، زمانی به دردِ شما می خورد که دوست دارید فیلم ها و عکس هایتان را به شکلِ یک مستندِ کوتاهِ نهایتاً یک دقیقه ای در بیاورید و با یک موسیقیِ متنِ مرتبط با حال و هوای فیلم و عکستان، این پکیج را جذاب تر کنید.
فقط کافی است واردِ برنامه شوید، تصاویر و فیلم هایتان را سِلِکت کنید و اگر دلتان خواست یک موسیقیِ متنِ سر سنگین هم بزنید تَنگش، حالا دیگر کار تمام شده!
نرم افزار خودش مراحلِ افکت گذاری را انجام میدهد و در نهایت این نرم افزار تولید محتوا، یک ویدیویِ شسته و رفته برای استوری گذاشتنِ به شما تحویل می دهد.

A color story، محبوب ترین نرم افزار تولید محتوا در اینستاگرام

این نرم افزار تولید محتوا هم از آن دست دردانه های اینستاگرامی است که غالبِ اینفلوئنسر ها از آن استفاده می کنند. قبول دارید که هرچه رنگ ها در تصاویر زنده تر باشند، قدرتِ اثرگذاریِ بیشتری بر مخاطب دارند؟
حتی اگر قبول هم نداشته باشید این یک اصلِ غیر قابلِ انکار است و سعی کنید پذیرایش باشید!
این نرم افزار تولید محتوا اینستاگرام، به شما قابلیتی می دهد تا روحِ دوباره ای به عکس هایتان بدمید و حسابی زنده شان کنید. با استفاده از افکت های در دسترسِ این برنامه تولید محتوا شما می توانید شدتِ نور، دما، تضادِ رنگ ها، چرخش، بُرش، کادر بندی را کنترل کنید و به صورتِ کلی هرچیزی که از یک اپِ ویرایشِ عکس انتظار دارید را در اختیارتان می گذارد.
این را هم اضافه می کنیم color story در دو نسخه پرو و رایگان، قابلِ دانلود بر روی دستگاه های IOS و اندروید است که البته خودتان بهترین می دانید در نسخه رایگان برخی قابلیت ها قفل هستند و امکانِ استفاده از آن ها را ندارید.

Picsart، غولِ مرحله آخرِ تمامِ نرم افزارهای تولید محتوا!

می خواهم بدانم شما چه انتظاری از یک برنامه تولید محتوا اینستاگرام که مخصوصِ عکس ها باشد را دارید؟
دنبالِ حرفه ای ترین افکت های عکاسی هستید؟
دغدغه رتوشِ پوستتان را دارید؟
می خواهید بک گراند تصاویر را تغییر بدهید؟
دوست دارید بر روی عکس هایتان متن بنویسید؟
دنبالِ فیلتر های جذاب و طبیعی می گردید و چندین و چند نیازِ دیگر که قطعا ما از آن ها با خبر نیستیم ولی اگر به پیکس آرت سری بزنید دستِ خالی و نا امید بر نمی گردید.
نه آن که فکر کنید کمپانی پیکس آرت به ما پول می دهد تا خوبش را بگوئیم و تبلیغش را بکنیم؛ فقط دوست داریم صادقانه و بدونِ اغراق اعتراف کنیم که این اپ بهترین نرم افزار تولید محتوا اندروید است که با خیالِ راحت می توانید رفع و رجوع کردنِ نیاز های مربوط به ویرایشِ عکس هایتان را به دستش بسپارید.
این نرم افزار تولید محتوا را نصب کنید تا لذتِ ادیتِ عکس و طراحی کاور های حرفه ای را با تمامِ وجود بچشید.

Inshot، کامل ترین برنامه تولید محتوا اینستاگرام

اینشات قطعا محبوب ترین نرم افزار تولید محتوا اینستاگرام برای ویدیو است که اگر بخواهیم زیادی از آن تعریف کنیم باز فکر می کنید از سازنده اش اخاذی کرده ایم و پولی به جیب زدیم تا تبلیغش را بکنیم!
این برنامه تولید محتوا با گوشی، از قابلیتِ افزایش کیفیت، فیلتر ها و افکت های جذاب، اضافه کردنِ موسیقی و ویرایشِ فایلِ صوتیِ اضافه شده به ویدیو، تا افزودن و تدوینِ هم زمانِ ده ها فیلم و چندین و چند قابلیتِ مولتی مدیاییِ دیگر را در خود گنجانده است، تا شما بتوانید در صورتی که تمایلی به استخدامِ ادمین برای مدیریتِ پیجتان ندارید، در زمینه تولید محتوا به خودکفایی برسید و گلیمتان را از آب بیرون بکشید.

اگر حوصله یادگیریِ چَم و خمِ استفاده از نرم افزار های گفته شده را ندارید یا اصلا ترافیکِ شغلیتان اجازه آموزش دیدن را به شما نمی دهد، می توانید با خیالِ راحت، چالشِ تولید محتوا و مدیریتِ حرفه ای پیجِ خود را به کاردانِ همیشه در صحنه، یعنی ایران مایند بسپارید. 

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *