سفارش سایت شرکتی ، قیمت سایت شرکتی ، طراحی سایت شرکتی

باید و نبایدهای سفارش سایت شرکتی

سفارش سایت شرکتی ترکیبی است که به احتمال زیاد به خاطر الزاماتی که به آن رسیده اید در موتور جستجو سرچش کرده اید.
الزاماتی که ایجاب می کنند شما چه با دارا بودن یک کسب و کار و شرکت سنتی و چه در شروع راه اندازی یک شرکت نوپا، به فکر  ساخت سایت شرکتی بیفتید. چون می دانید که نمی شود در دنیای دیجیتال مارکتینگ حضور موثر نداشت و از رقبا عقب نماند.
تحول دیجیتال از جمله مهم ترین ارکان مدیریت کسب و کار در دنیای امروز است؛ اینکه بدانیم و باور کنیم که استفاده از امکانات مدیا، می تواند ما را به اندازه 20 سال از رقبای کهنه جلو بیندازد و زیر بار این واقعیت نرفتن می تواند باعث افول بسیار سریع ستاره کسب و کار ما گردد.
پس هم شما و هم ما می دانیم که طراحی سایت شرکتی توسط خودمان (اگر توانایی اش را داریم) و یا سفارش سایت شرکتی به یک طراح حرفه ای سایت می تواند هوشمندانه ترین قدم برای مارکتینگ برند و شرکت ما در دنیای دیجیتال باشد.

سفارش سایت شرکتی مطابق با نیاز شما

با ایران مایند دیگر نیاز نیست دغدغه انتخاب یک مجموعه مورد اعتماد را داشته باشید. سفارش سایت شرکتی خود را ثبت کنید و سپس در مدت زمان کوتاهی سایتتان را مطابق با سلیقه و نیازتان تحویل بگیرید به همین راحتی! برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اهداف سایت شرکتی خود را مشخص کنید

شما با طراحی سایت شرکتی خودتان چه هدفی را دنبال می کنید؟
فقط بحث عقب ماندن از رقبا نیست. آن یک دلیل لازم است اما کافی نیست!
شما باید بدانید که هدفتان از داشتن یک وب سایت شرکتی تنها فروش است و یا برندسازی بسیار برایتان اهمیت دارد.
شما یک سایت فروشگاهی برای شرکت خودتان نیاز دارید یا فقط بحث فروش مطرح نیست و هدف شما از طراحی وب سایت شرکتی گسترده تر است؟
شما می خواهید سایتتان پر از آموزش های مرتبط باشد یا خیر؟ شاید ترجیح بدهید بخشی از امکانات سایت شرکتی شما به کادر سازمان خودتان اختصاص پیدا کند تا به این شکل گستردگی و همبستگی محیط کسب و کارتان را بهبود بدهید.
شاید سایت شرکتی شما درگاهی برای ارتبط سریع و آنلاین مشتریان و مراجعان شما باشد که در این صورت باید امکاناتی متناسب برای این ارتباط حین طراحی سایت شرکتی در نظر بگیرید یا زمانی که سفارش سایت شرکتی را در یک مجموعه طراحی سایت ثبت می کنید این توقع را بیان کنید.

سایت شرکتی معرف هویت برند شماست

سایت شرکتی چیست ، ساخت سایت شرکتی ، امکانات سایت شرکتی

نکته ای که حین سفارش سایت شرکتی باید در نظر بگیرید و ذکر کنید و یا حتی وقتی خودتان کار طراحي سايت شركتي را انجام میدهید حتما به آن توجه کنید، مشخص کردن و هرچه واضح ساختن هویت برندتان است.
هویت برند شما فقط لوگویی که در هدر و یا فوتر صفحه های سایت قرار می دهید نیست؛ شما باید در طراحی همه بخش های سایت خودتان رنگ و ردی از برند خود را به رخ بکشید تا مخاطب با چند دقیقه بالا و پایین کردن سایت بداند که شما که هستید و چکار می کنید و حتی رنگ و فضا و شعار برند در خاطرش بماند.
از مهم ترین ویژگی های سایت شرکتی همین معرفی همه جانبۀ برند است.
نکته بعدی که بهتر است آن را در چند نمونه سایت شرکتی شبیه به خودتان هم بررسی کنید، بحث دسترسی سریع به بخش “تماس با ما” است.
بسیاری از مخاطبانی که می توانند از طریق سایت به شرکت شما متصل شوند، در صورت عدم دسترسی سریع به راه های ارتباطی، سریعا از سایت شما خارج شده و سایت دیگر رقبا را بررسی خواهند کرد؛ پس بحث ارتباط با ما را جدی بگیرید.

انجام فعالیت ها را مشروط به حضور در وبسایت کنید

این شما هستید که در وهله اول سایت خودتان را ارزشمند و مهم نشان می دهید.
شاید بتوانید با کشاندن برخی از فعالیت های معمول شرکت مثل دریافت سفارش که پیش از این به شکل تلفنی انجام می شد به سایت‌تان، ارسال نظرات و پیشنهادات و یا دریافت خبرنامه های جذاب از طریق مراجعه به سایت، مخاطبان و مشتریان بیشتری را به سمت آفیسِ دیجیتالی‌تان(سایت) سوق دهید و حضور آن را پر رنگ تر جلوه دهید.

خرید دامنه مبتنی بر برند

یکی از مراحل طراحی سایت شرکتی انتخاب دامنه مناسب با نام شرکت شما و یا فعالیت‌تان است.
خیلی بهتر است که دامنه را مشتقی از نام شرکت‌تان انتخاب کنید.
حتی اگر سفارش سایت شرکتی داده باشید، در این مرحله، آن ها از شما می خواهند که نام دامنه را خودتان انتخاب کنید. این بخش هم نقش اساسی در برند سازی در حوزه دیجیتال مارکتینگ دارد.
هرچه دامنه شما قابلیت سرچ بیشتری داشته باشد، خدمات و محصولات شما را گویا تر بیان کند و نام شما را واضح تر فریاد بزند، بهتر است.

افزایش رتبه سایت شرکتی در نتایج گوگل مهم است؟

وب سایت شرکتی ، طراحي سايت شركتي ، طراحی وب سایت شرکتی

برای بسیاری از شرکت ها داشتن یک وبسایت که با سرچ نام شرکت‌شان در گوکل سر و کله اش پیدا شود و یک صفحه درباره ما و تماس با داشته باشد کافیست. این شرکت ها عموما برنامه ای برای فروش از طریق وبسایت ندارند و البته اهمیت بالا بودن از نظر موتور جستجو برای شان خیلی پر رنگ نیست.
اما بیشتر شرکت ها اگر بدانند که با سایتی که محتوای آن از نظر اصول سئو بهینه تر است، چقدر شانس دیده شدن بیشتری در دنیای امروز دارند، از خیر این امتیاز طلایی نمی گذرند.
این مجموعه های در جهت تلاش برای بالا آمدن در کلمه های کلیدی مرتبط در سرچ موتور جستجو، برای تولید محتوا و کار بر روی اصول بهینه سازی سئو زمان و هزینه صرف می کنند. واقعیت این است که محتوا شاه است! هنوز و همیشه برای همه!
پس حین سفارش سایت شرکتی در نظر بگیرید که پکیج طراحی سایت یک مجموعه همراه با حداقل مقداری محتوای مناسب سئو هست یا خیر.
این امر می تواند در هزینه طراحی سایت شرکتی موثر باشد.
البته بسیاری از مجموعه ها تنها سفارش طراحی سایت شرکتی را می پذیرند و نهایتا چند محتوا در برگه های ثابت سایت. بسته به اینکه شما طراحی سایت شرکتی ارزان مد نظرتان است یا هزینه برای تان مهم نیست و یا اینکه تنها طراحی سایت شرکتی با وردپرس را می خواهید یا پنل های مدیریت سایتی مثل جوملا و … را نیز در نظر دارید، قیمت سایت شرکتی شما یا به بیان صحیح تر قیمت طراحی سایت شرکتی شما متفاوت خواهد بود.

حالا اگر به دنبال یک مجموعه حرفه ای، با سابقه و صد البته منصف در زمینه سفارش سایت شرکتی هستید ایران مایند بهترین انتخاب برای شماست. با تیمی از طراحان سایت خلاق که بهترین بودن سایت شمارا تضمین می کنند.

قابلیت ریسپانسیو بودن سایت شرکتی

قابلیت مشاهده سایت شرکتی شما به وسیله گوشی و تبلت از امتیازات بسیار اثرگذار خواهد بود.
امروز بیشتر افراد کارهایشان را به وسیله گوشی های هوشمندشان انجام می دهند. قطعا اگر در طراحي سايت شركتي به نکته ریسپانسیو بودن سایت توجه نشود، بسیاری از مخاطبان و طرفین کاری شما که برای آشنایی بیشتر با شرکت به سایت‌تان مراجعه می کنند، چون به احتمال بالایی از گوشی استفاده می کنند ظاهر و چیدمان را به درستی مشاهده نخواهند کرد. پس ریسپانسیو بودن را جدی بگیرید.

هزینه سفارش سایت شرکتی

قیمت سایت شرکتی بسته به نوع فعالیت شما، انتظاراتی که از سایت تان دارید و امکاناتی که انتظار دارید این سایت برای شما یا مخاطبانتان فراهم کند، گستره ی بزرگی دارد.
حتما قبل از سفارش سایت شرکتی به شرکت های طراح سایت، چندین مورد را به همراه نمونه کارها بررسی نمایید تا متحمل هزینه بالایی نشوید. شاید باورتان نشود اما شما برای سفارش یک سایت شرکتی می توانید از 10 میلیون تا 100 میلیون هزینه کنید. همه چیز بستگی به شما دارد.
قیمت سایت شرکتی را میزان خدماتی که شرکت طراح به شما می دهد نیز تعیین می کند. مثلا برخی، پکیج هایی شامل سایت آماده، برگه های محتوای ثابت و مقداری هم محتوا و مقاله سئو شده تحویل شما می دهند. سایتی شسته و رفته که جایگاه نسبتا مناسبی خواهد داشت. شما بر اساس نیاز و سلیقه خودتان سفارش سایت شرکتی را ثبت خواهید کرد.

کلام آخر

در این مقاله به این موضوع که اصلا سایت شرکتی چیست و برای معرفی یک برند چه نقشی ایفا می کند پرداختیم و از ابعاد مختلف آن را بررسی کردیم؛ همچنین گفتیم که بهتر است در سفارش سایت شرکتی و طراحی آن به چه مسائلی باید توجه کنید. در آخر نکاتی را در خصوص قیمت سایت شرکتی برای برون سپاری مورد بررسی قرار دادیم و محدوده هزینه ای که برای این کار ممکن است بپردازید را مشخص نمودیم.

برای سفارش طراحی سایت شرکتی به ایران مایند همین الان با ما در ارتباط باشید تا تیم حرفه ای طراحی سایت ما به سرعت کارتان را شروع کنند.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *