دانلود ویدیو استوک ، ویدیو بدون کپی رایت ، دانلود فیلم استوک رایگان

8 منبع بی چون و چرای دانلود ویدیو استوک

دانلود ویدیو استوک می تواند تا صد در صد هزینه تولید محتوا های ما را پائین بیاورد.
همان طور که خودتان بهتر می دانید، ما در زمانه ای نیستیم که بتوان به هر روشِ ساده و بی جذابیتی یک محتوا را به بیننده نشان بدهیم.
از طرفی خودمان نه وقتش را داریم و نه امکاناتش را که هر بار برای ساختِ یک ویدیو مرتبط با موضوعمان، کمرِ همت ببندیم و شروع به تولید فیلم کنیم. پس بهترین و کم هزینه ترین راه چیست؟ دانلود فیلم استوک رایگان.

اصلا دانلود ویدیو استوک یعنی چه؟

دانلود فیلم استوک رایگان ، منابع دانلود رایگان ویدیو

شاید با خودتان بگوئید اصلا استوک چه معنا و مفهومی دارد و در کجا استفاده می شود.
استوک در لغت به معنیِ هر کالایی است که در انبار وجود دارد اما به علتِ فروش نرفتن می خواهیم با قیمتِ کمتر از بازار آن را آب کنیم و به فروش بگذاریم.
یک عکس یا ویدیو بدون کپی رایت یا استوک هم همین وضعیت را دارد.
یعنی سازنده متناسب با موضوعی خاص یک ویدیو می سازد، اما چون در سطحِ گسترده مشتری ندارد، آن را با قیمتِ خیلی خیلی کم و حتی گاهی کاملا free، در سایت های دانلود ویدیو استوک قرار می دهد. پس جنسِ استوک به معنی دستِ دوم یا تاناکورا نیست!

لیست برترین سایت های دانلود فیلم استوک رایگان

ببینید، گفتیم استوک یعنی جنسی که با قیمتِ کمتر به فروش می رسد، پس یک سایتِ فیلم و عکسِ بدون کپی رایت هم می تواند آثارش را مجانی در اختیارِ ما قرار ندهد یا اگر فری دانلود باشد بر رویش واتر مارک بچسباند که این اصلا به دردِ ما نمی خورد.
اما خوشبختانه در این سایت ها آن قدر طیفِ بارگذاری فیلم ها و عکس ها متنوع است و هنرمندانِ زیادی از سراسرِ دنیا در آن ها فعالیت می کنند، که ما در اکثرِ مواقع می توانیم در بخشِ free، عکس یا فیلمی که بدونِ واتر مارک باشد و با موضوعمان هم مرتبط باشد را پیدا کنیم.

Depositphotos؛ اولین سایت ویدیو بدون کپی رایت

شاید برایتان سوال باشد که چرا اول از همه نامِ سایتِ شاتر استوک را در این لیست نیاوردیم.
دلیلش این است که شاتر استوک فقط یکبار در ماه به شما اجازه دانلودِ ویدیو یا عکسی را می دهد که واتر مارکی بر رویش نچسبیده باشد. پس با وجودِ بی نقص بودن و همه فن حریف بودنش، خیلی نمی تواند به دردِ مایی بخورد که نیاز به ویدیو بدونِ برچسب داریم.
به جایش، واردِ سایتِ دپازیت فوتو بشوید و در دنیایِ سخاوتمند و رایگانش چرخ بزنید و کیف کنید.
این سایت در بخشِ free، هم ویدیو های خفنِ ضبط شده با دوربین حرفه ای دارد، هم عکس های رئال و هم وکتور دارد، هم این که می توانید بک گراندِ عکستان را حذف کنید و همه این ها کاملا مجانی است!
|فقط یادتان باشد که قبل از ورود به این سایت دانلود ویدیو رایگان و با کیفیت، فیلترشکنِ خود را روشن کنید.

Life of Vids؛ از محبوب ترین های دانلود ویدیو استوک

اگر دوست دارید از این به بعد حسابی با ویدیو های هنری و مرتبط در فضای مجازی گرد و خاک به پا کنید، ما لایف آف ویدز را به شما پیشنهاد می دهیم.
دریایی از ویدیو های با کیفیت و استوک را در خود دارد و مثلِ همکارانِ دیگرش به شما اجازه انتخابِ کیفیت و رزولوشنِ ویدیو هم می دهد.

Mixkit؛ خلاقانه ترین سایت دانلود فیلم استوک رایگان

این سایت از این جهت شگفت زده تان می کند که فقط منبعی برای دانلودِ فیلم و عکسِ رایگان نیست، بلکه می توانید موزیک های روز و بدونِ کپی رایت را هم از آن دانلود کنید.
علاوه بر این، گستردگیِ موضوعی اش شما را دستِ خالی باز نمی گرداند. یعنی فقط کافی است عنوانی که می خواهید را به لاتین سرچ کنید و بعد خودِ سایت به صورتِ فیلتر شده و مرتبط، فیلم ها و عکس های بدونِ واتر مارک و با کیفیت در اختیارتان می گذارد.

Pexels؛ لذتِ محتواسازی با ویدیو بدون کپی رایت

خوشبختانه این منبع هم مثلِ سه موردِ اول که نام بردیم، نیاز به ثبت نام در سایت برای استفاده از خدماتش را ندارد.
فقط کافی است واردِ بخشِ free بشوید و در کهکشانی از ویدیو ها و تصاویرِ بدونِ کپی رایت و رایگانش پرواز کنید. خبر خوبِ دیگر این که هیچ گونه محدودیتی برای دانلود وجود ندارد و می توانید صبح تا شب درونش چرخ بخورید و هی ویدیو دانلود کنید.
اگر دقت کرده باشید، طراحی سایتِ این گونه از منابع دانلود ویدیو رایگان، به صورتی است که با کلیک روی هر ویدیو یا عکس، محتوا های تصویریِ مرتبط با آن را به شما پیشنهاد می دهد.
مثلا اگر شما سرچ کرده باشید بولداگِ قهوه ای و روی یکی از تصاویری که بیشترین نزدیکی با منظورتان را داشته است کلیک کنید، طبقِ فیلترِ خودکار، تصاویر و ویدیو های نزدیکتر به این سرچ را برای شما نمایان می کند تا وقتتان برای سرچ کردنِ چندباره گرفته نشود.

Vidlery؛ دانلود ویدیو استوک برای عاشقانِ انیمیشن

بنیانگذارانِ این سایت باید به پیامبری مبعوث بشوند چون بی نهایت پاک سرشت و سخاوتند و مهربانند!
اگر به دنبالِ انیمیشن های خاص، رایگان، بدونِ واترمارک، خلاقانه و چشم نواز هستید قطعا به این سایت سر بزنید.
سازندگانش حتی اجازه استفاده تجاری از محتوا هایشان را به صورتِ رایگان به شما داده اند.

Free Nature Stock؛ راهی رایگان برای دانلود ویدیو استوک

اگر مثلِ من از آدم ها بیزارید و دوست ندارید هیچ سوژه انسانی در کادرِ ویدیوتان باشد، اگر به تنها چیزی که در دنیا اعتماد دارید طبیعت و حیوانات است، قطعا این سایت بهترین دوستِ شماست.
همان طور که از نامش پیداست، منبعی است پر و پیمان از هر آن چه که مربوط به طبیعت باشد. همه چیز کاملاً رایگان است و ویدیو ها و تصاویر با کیفیتِ HD به در اختیارِ شما قرار گرفته است.

Detonation Films؛ عجیب ترین سایت بدون کپی رایت!

این منبع هیچ چیزش شبیه به سایت های گل و بلبل و لطیفی که قبلا گفتیم نیست. نه خبری از طبیعت است، و نه حتی انسان.
این جا همه چیزش رنگِ خون و انفجار و گلوله و قتل دارد. حتی فضایِ سایت هم مخوف است و اصلا امروزی نیست.
جوری طراحی شده که انگار با سیستم عامل داس و کارتِ اینترنت واردِ سایت های اولیه گوگل شده اید. ولی در هر صورت مهم اخلاق است نه قیافه (البته اخلاقش هم تعریفی ندارد).
اگر به دنبالِ افکت های انفجار، آتش سوزی، اسموک، پاشیدنِ خون و از این جور داستان ها هستید، این سایت می تواند مفید باشد. البته با عرضِ پوزش یک واتر مارکِ ضایع و درشت در پسِ هر ویدیو وجود دارد. اما اگر خیلی نیاز دارید می شود با فنونِ ادیت حذفش کرد.

Splitshire؛ بشردوستانه ترین سایت دانلود ویدیو استوک

قوانینِ سایت این گونه است: (شما هر چه قدر که دوست دارید می توانید به صورتِ رایگان و بدونِ واتر مارک از ویدیو های من استفاده کنید. حتی لازم نیست نامم را در جایی قید کنید. اما تنها چیزی که از شما می خواهم این است که هرگز و هرگز، حق ندارید از ویدیو ها و عکس های سایتِ من در محتوا هایی با موضوعِ تعرضِ جنسی، ضرب و شتم، آپارتاید و نژادپرستی و کار های غیر انسانی استفاده کنید. در غیر این صورت نه تنها راضی نیستم، بلکه می تواند از شما شکایت هم بکنم. در ضمن فروشِ ویدیو های من هم کارِ قانونی نیست.)
خب دوستان همانطور که دنیلِ عزیز، طراحِ سایت از ما خواسته، لطفا فقط در محتوا های لطیف و انسانی از آثارش استفاده کنید. بالاخره هرکسی قوانین و اعتقاداتِ خودش را دارد. خیلی هم عالی، دمش هم گرم که انقدر انسانِ شریفست.

در آخر مقاله بهتر است یک نکته را بگوییم؛ لازم نیست همه این سایت ها را با فیلتر شکن به زحمت امتحان کنید، بهترین و کاملترینشان را در همان موردِ اول به شما معرفی کردیم.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *