سایت دانلود عکس رایگان ، سایت ایرانی دانلود عکس با کیفیت بالا

سایت دانلود عکس رایگان را در این مقاله پیدا کنید

سایت دانلود عکس رایگان، قدیم و زمانی که کارت اینترنت مد بود فقط همین متورِ جستوجوی گوگل بود و بس.
در حقیقت تنها چیزی که دوست دارم هر روز پیشرفت کند و قله های تکنولوژی را فتح کند، توسعه پیدا کردنِ هر چه بیشترِ سایت دانلود عکس با کیفیت full hd است و صد البته فیلمِ خام و استوک.
هیچ وقت فکرنکنید ذهنِ خیلی خلاقی دارید. وقتی چیزی به ذهنتان می رسد یا روی کاغذ می آوریدش و بعدش به دنبالِ فیلم و عکسِ مرتبط با آن هستید و پیدایش هم می کنید، پس یعنی قبلا کسی مثلِ شما فکر کرده و برایش محتوای تصویری ساخته است.
اما از این ها گذشته، هر وقت نتوانستید در بهترین سایت ایرانی دانلود عکس با کیفیت بالا و سایت های خارجی، چیزی که عیناً دنبالش هستید را  پیدا کنید، بدانید ذهنتان واقعا خلاق است و کسی قبل از شما به چیزی که در ذهن دارید فکر نکرده است.

Rawpixel؛ کاملترین سایت دانلود عکس رایگان

سایت دانلود عکس با کیفیت full hd

هر چیزی که تا امروز درباره سایت دانلود رایگان عکس شنیده اید را فراموش کنید که قرار است حسابی شگفت زده شوید.
راپیکسل حرفه ای ترین و سازمان یافته ترین منبع برای دانلود عکس های رایگان و بدونِ واتر مارک است.
فضای سایت به قدری کاربر محور است که حتی اگر اولین بار باشد که واردش می شود، اصلا احساسِ سر درگمی و غریبگی نمی کنید.
هر عنوانی که در ذهن دارید به صورتِ دسته بندی شده در گوشه سمتِ راستِ سایت وجود دارد که همین هم طراحیش را ساده اما دوست داشتنی می کند.
از عکس های طبیعت و حیوانات و غذا و بیزینس و انسان گرفته تا عناوین خاص تری مثلِ گرایشاتِ جنسی مختلف، همگی  به متنوع ترین شکلِ ممکن در اختیارتان قرار گرفته است.
فقط کافی است عنوانِ تصویر مورد نظر را به لاتین سرچ کنید تا با نتایجش شگفت زده بشوید. در ضمن خوشبختانه برای استفاده از این سایت دانلود عکس، نیازی به استفاده از قند شکن نیست.

JOWHAREH؛ سایت ایرانی دانلود عکس با کیفیت بالا

سایت های دانلود عکس برای تولید محتوا

جوهره، بزرگترین ترین و البته تنها سایت ایرانی دانلود عکس با کیفیت بالا است که بانکِ قابل قبول و نسبتاً جامعی از تصاویرِ مختلف دارد. از بک گراند 4K بگیر تا تصاویر رئال و حتی تکستچر و بافت، همگی در تنوع زیاد به چشم می خورند.  
فقط فراموش نکنید که بر عکسِ سایتِ اولی که گفتیم و در ادامه هم می گوئیم، عنوان مورد نظرتان را با زبانِ لاتین وارد نکنید چون یا با نتیجه ای مواجه نمی شوید یا نتایج نا مرتبط خواهد بود. در هر صورت اگر حامیِ استفاده از کالای وطنی هستید، این سایت ایرانی دانلود عکس با کیفیت بالا را به شما پیشنهاد می دهیم.

UNSPLASH؛ سایت دانلود عکس رایگان و بدونِ کپی رایت

سایت دانلود رایگان عکس، سایت دانلود عکس با کیفیت full hd

در حالی که از این معرفی سایت دانلود عکس با کیفیت بالا اشکِ شادی می ریزید، فـ.یلترشکنِ خود را روشن کنید!
آنسپلش از دیدِ مجله فوربز، در دسته کاملترین و متنوع ترین سایت های عکاسی دنیا قرار گرفته و همین می تواند میزانِ اعتمادمان برای تکیه دادن به شانه اش را چند برابر کند.
این سایت دانلود عکس برای محتوا بیش از 600 هزار تصویر را در دلش جای داده که حقیقتا، WOW!
با سرچِ یک عنوان، تصاویر به صورتِ فیلتر شده و کاملا مرتبط با نیازتان برای شما به نمایش در می آید. تازه خبری هم از واتر مارک های ضایع و گل درشت در وسطِ کادر نیست.
مطمئن باشید وبسایتی که ادعا می کند نزدیکِ هفتاد هزار عکاس و هنرمند در آن فعال هستند، حتی اگر بخواهد هم نمی تواند شما را دستِ خالی باز گرداند. خلاصه که بروید عشق کنید.

FREEPIK؛ از برترین های سایت دانلود عکس رایگان

معرفی سایت دانلود عکس با کیفیت بالا ، معرفی سایت دانلود عکس

فریپیک جذاب نیست، جذاب ترین است!
او به تنهایی می تواند زحمتِ تمامِ کارِ تولیدِ محتوای تصویری شما را بر دوش بکشد، تازه آن هم بدونِ خم به ابرو آوردن.
می دانید چه چیزی این منبعِ بی انتها را در بینِ معرفی سایت دانلود عکس، شگفت انگیز تر و بی نقص تر می کند؟
این که فریپیک دیگر فقط یک سایت برای تصاویرِ بدونِ واتر مارک و بی حقِ کپی رایت نیست، بلکه به تازگی ویدیو هم بارگذاری می کند.
واقعا از خدا چه می خواهید؟ سایتی که هم عکس داشته باشد آن هم در هر ژانری (رئال، وکتور، انیمیشنی و حتی لایه باز psd)، و هم فیلم استوک و خام داشته باشد، واقعا از کجا می خواهید پیدا کنید؟ فقط حال کنید حااال!

Gratisography؛ این سایت دانلود عکس رایگان حیرت انگیز است!

سایت دانلود عکس ، سایت دانلود عکس برای محتوا

بله به همین کوبندگی. یک سایتِ دانلود عکس با کیفیت full hd که آدم های عجیب و سخت پسند را به طورِ وفادارانه ای جذبِ خودش می کند.
اگر سلیقه تان شبیه عکس های عادیِ بیزنسی یا وال پیپر های اچ دیِ کسل کننده نیست، این منبع از سایت های دانلود عکس برای تولید محتوای خاص شما خواهد بود. ( با عرضِ پوزش، فیـ.لترشکن لازمید)

Negative Space؛ سایت دانلود عکس با کیفیت full hd

سایت دانلود عکس برای محتوا ، سایت دانلود عکس ، معرفی سایت دانلود عکس

شاید با خودتان بگوئید که چقدر بد که اسمِ یک سایت باید (فضای منفی) باشد. اما در حالِ زود قضاوت کردنید!
این سایت به طورِ هوشمندانه ای نامش را از رویِ یکی از پر کاربرد ترین اصطلاحاتِ عکاسی انتخاب کرده و اتفاقا هم دلیل داشته است.
فضای منفی به قسمتی از عکس که تمرکزی رویش نیست و کسی به آن توجه نمی کند می گویند.
این سایت به منظورِ جذبِ عکاسانِ با استعداد اما دیده نشده و همیشه در حقشان جفا شده راه اندازی شده است. به این منظور که وقتی هیچکس زیبایی و عمقِ عکستان را درک نمی کند و هیچ وبسایتی حاضر به انتشارِ عکس های شما نیست (حتی رایگان!)، نگتیو اسپیس از شما حمایت می کند تا دیده شوید.
تا به فضای مثبت برسید، تا شناخته شوید. این سایت هم از بانک های برحقِ تصاویرِ رایگان است که دستتان را در پوست گردو نمی گذارد.

Free nature stock؛ برای سینه چاکانِ طبیعت

این را برای گلِ روی طبیعت دوستانِ روحیه لطیف معرفی می کنیم که دم به دقیقه دنبالِ عکسِ جذاب و جدید هستند ولی سایت دانلود رایگان عکس پیدا نمی کنند.
این سایت، دسته بندی های مختصر و مفیدی دارد و خیلی با زیاده گویی و فیلتر بندی کردن های عجیب غریب، سرتان را درد نمی آورد.
خلاصه هر چیزی که مربوط به حیات وحش و حیوانات و گیاهان باشد، در این سایتِ عکاسی به صورتِ رایگان در اختیارِ شما قرار داده شده است.

امیدواریم از این سایت ها استفاده کنید و جذاب ترین محتوا های تصویری را تولید کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *