ویو میلیونی ، ویدیو وایرال ، ترفند افزایش ویو اینستاگرام

4 تکنیک تضمین شده برای ویو میلیونی اینستاگرام

ویو میلیونی اینستاگرام یک شبه زندگیتان را زیر و رو می‌کند حالا چرا؟
می‌دانید که این روزها اینفلوئنسرها و صاحبان پیج‌های پربازدید اینستاگرامی از مهندس‌ها و پزشکان اعتبار بیشتری دارند؛ شاید بد نباشد که بگوییم این روزها مردم شما را با عدد بالای پیجتان یا ویدیوهای پربازدیدتان راحت‌تر می‌شناسند.
اصلاً چرا راه دور برویم، فیلم گربه سیاه را دیده‌اید؟ اگر خاطرتان باشد درآمد اینفلوئنسرهای داخل فیلم از دکترها بیشتر بود. در واقع پزشکان هم درآمد و هم تبلیغات پیجشان را به اینفلوئنسرها مدیون بودند.
پس چرا از این بستر استفاده نکنید و شما هم با ترفندهای افزایش ویو اینستاگرام ویو میلیونی نگیرید؟ شما هم پیج پربازدید نداشته باشید و شما هم پول پارو نکنید؟
این مقاله قرار است بگوید چگونه ویو میلیونی بگیریم و راه و چاه ساخت ویدیو وایرال که منجر به ویو میلیونی اینستاگرام می‌شود چیست؟

با گرفتن ویو میلیونی چه چیزی نصیبمان می‌شود؟

وایرال ویدیو ، ویو میلیونی اینستاگرام ، ویو میلیونی رایگان

بیایید با هم مسیرش را مرور کنیم؛ شما با ساخت یک ویدیو وایرال از محصول یا خدماتتان اول ویو میلیونی می‌گیرید، سپس بازدید و آمار پیجتان بالا می‌رود، در نتیجه مخاطبانتان چندین برابر می‌شوند و هزاران هزار دایرکت دارید که می‌خواهند از خدمات یا محصولاتتان استفاده کنند و در آخر شما چند صد میلیون می‌فروشید‌. لپ کلام این است شما با بازدید میلیونی می‌فروشید و می‌فروشید و می‌فروشید.
البته اگر پیج فروشگاهی یا خدماتی هم ندارید نگران نباشید اگر بلاگر یا واینر هم باشید با گرفتن تبلیغات نانتان در روغن است.
اینستاگرام را دنیای واقعی در نظر بگیرید در دنیای واقعی سلبریتی‌ها چقدر محبوب مشهور و ثروتمند هستند؟
شما هم اگر پیج قوی با ویو چند میلیونی داشته باشید می‌شوید سلبریتی اینستاگرام که البته در دنیای واقعی هم شناخته می‌شوید.

۶ ترفند افزایش ویو اینستاگرام

1. ویدیو وایرال بسازید!

سوال اولتان احتمالاً این است که ویدیو وایرال چیست؟
ویدیوهای وایرال یا در لغت ویدیوهای ویروسی با سرعت زیاد در سطح اینترنت دست به دست و در نتیجه باعث سود و شهرت زیاد می‌شوند.
احتمالاً خودتان هم زیاد این مدل ویدیوها را نشر داده‌اید مثل کلیپ‌های طنز اینستاگرام.
حالا همین ویدیوهای وایرال هم برای خودشان دنیایی دارند و قوانینی. بیایید چند تایش را برایتان مثال بزنیم؛ ویدیو وایرال باید:

 • کوتاه باشد
  ویدیوهای بلند خیلی وقت است حوصله سربر شدند اینستاگرام با اضافه کردن بخش ریلز دارد به ما می‌گوید که چه ویدیویی بسازیم.
 • حاشیه ساز باشد
  البته در این مورد زیاده‌روی نکنید گاهی حاشیه منفی باعث منفور شدن فرد می‌شود و می رسیم به همان بحث دیس غذا و پا به پا غذا خوردن و این حرف‌ها.
 • ترندی و دست اول باشد
  از قافله عقب نمانید زمانی که یک چالش یا یک موسیقی ترند می‌شود بلافاصله دست به کار شوید و ویدیویتان را بسازید که همین الان وقت رشدش است.

اگر می‌خواهید ویو میلیونی بگیرید...

و ویدیوهای وایرال حرفه‌ای بسازید که هیچکس نتواند چشم ازش بردارد، باید کار را به کاردان بسپارید. ایران مایند غول چراغ جادوی شماست خودتان نمونه کارها را ببینید:

2. زمان خواب پیجتان را بشناسید

بیایید کج بشینیم و راستش را بگوییم، شما خودتان ساعت ۱۲/۱ شب حوصله دیدن پست را دارید؟ حالا اگر از نوع معرفی محصول یا آموزشی هم باشد که دیگر بدتر!
البته برای همه پیج‌ها با هر زمینه کاری نمی‌توانیم مثلاً بگوییم ساعت ۷ شب بهترین زمان پست گذاری است؛ قشر مخاطبین هم در زمان پست گذاری تاثیر دارند پس بهتر است زمان درست را با آزمون و خطا مشخص کنید.

چگونه ویو میلیونی بگیریم ، بازدید میلیونی

3. استمرار داشته باشید

ناامید نشوید اگر از هر ۵ ویدیویی که می‌سازید یک عدد وایرال می‌شود نباید تولید محتوا را ببوسید و کنار بگذارید و فکر کنید برای این کار ساخته نشده‌اید. اینستاگرام عاشق افراد سمج است البته در تولید محتوا.

4. هشتگ گذاری را فراموش نکنید

هشتگ گذاری از نکات پایه اما اساسی گرفتن ویو میلیونی است. شما با هشتگ گذاری درست دقیقاً مخاطبین هدفتان را جذب می‌کنید؛ چه چیزی از این بهتر؟

5. قلاب قوی بسازید

چند ثانیه اول ویدیو قلاب ویدیو شماست و هر نکته و کار جالبی که می‌خواهید بکنید جایش در همین چند ثانیه است.
قلابتان هم می‌تواند از نوع تصویری باشد (مثلاً یک چیز را آتش بزنید) یا از نوع صوتی باشد (یک جمله خاص بگویید یا صدای عجیب و غریبی در بیاورید) یا هم از نوع متنی باشد که جایش در زیرنویس ویدیو شماست.

6. کپشن را فراموش نکنید

درست است که افراد کمی کپشن را می‌خوانند اما شما با زیرکی باید فالوور هایتان را مجبور کنید که کپشن را بخوانند.
دست از نوشتن جملات ثقیل و سنگین و خاطراتتان در کپشن بردارید. کپشن جای نوشتن نکات مهم است مثلاً:
اول پست بگویید: (قراره چهار تا نکته کاربردی تو طراحی کیفو بگم) و بعد از گفتن سه موردش بگویید: (مورد چهارم تو کپشن برات نوشتم) به این شکل مخاطب را قلقلک می‌دهید وقت بیشتری صرف پستتان کند و کپشن را بخواند.

7. CTA غول مرحله آخر ترفند افزایش ویو اینستاگرام است!

CTA چیست؟ در لغت call to action  یا در فارسی به معنای دعوت به بازخورد نشان دادن است.
کال تو اکشن باعث می‌شود مخاطب زمان زیادی را صرف نگاه کردن پست شما بکند و در نهایت هم با یک بازخورد کوچک حتی در کامنت گذاشتن تعامل پستتان را افزایش دهد.
مثلاً فکر کنید یک کفش فروشی دارید بعد از اینکه چند مدل کفش مجلسی معرفی کردید، آخر پست می‌گویید: (اگه می‌خوای مدلای دیگه کفش‌های مجلسی که قیمتشون تا ۴۰۰ تومنه رو ببینی هایلایت قرمز رنگو چک کن)
و تمام ما از مخاطب بازخورد بسیار خوبی گرفتیم.

با خرید ویو فیک فاتحه پیجتان را بخوانید

خوب بعد از بالا رفتن تب و تاب فعالیت در اینستاگرام طبیعی است که شغل‌های جدیدی هم به وجود بیایند؛ یکی از این شغل‌ها هم فروش فالوور، لایک، کامنت و ویو فیک است.
این کار در واقع گول زدن خودمان است چون اینستاگرام که گول نمی‌خورد و متوجه فیک بودن همه چیز می‌شود و در نتیجه چه کار می‌کند؟
پست‌هایتان را به اکسپلور نمی‌برد و ارزش و اعتبار پیجتان به شدت پایین می‌آید تا جایی که دیگر پست‌هایتان را به فالوورهای خودتان هم نشان نمی‌دهد، در آخر از این بدتر نمی‌شود. پس فکر خرید ویو فیک را از سرتان بیرون کنید!

چهار تکنیک ساخت ویدیو وایرال که امتحانش را پس داده است

ساخت ویدیو وایرال ، تکنیک ساخت ویدیو وایرال

1. تکنیک کات سریع

در این ترفند افزایش ویو اینستاگرام فرصت فکر کردن به مخاطب ندهید؛ ویدیوهایتان را باید کات‌های سریع بزنید و بهتر است که با هر کات لباس یا لوکیشنتان هم تغییر کند.

نکته نکته!

تایم ویدیو را بیشتر از ۱۵ ثانیه نکنید که نتیجه برعکس می‌گیرید.

2. تکنیک پیشنهاد

بیایید با یک مثال برای فروشگاه لباس، توضیحات این تکنیک را شروع کنیم.
اول ویدیو این گونه شروع می شود: (با یک میلیون تومان چه ست‌های مهمونی می‌تونی بزنی؟)
چند ست از کارهای خود فروشگاه پشت سر هم نشان داده می‌شود و در ادامه می گویید: (۱۰ تا ست دیگه هم تو هایلایت بهار با این مبلغ بهت معرفی کردم بدو ببین). با این کار اشخاص هم زمان زیادی را صرف دیدن پستتان می‌کنند و هم زمان زیادی را داخل پیجتان می‌چرخند.

3. تکنیک گام به گام

باید بیایید کاری در زمینه خودتان که به نظر طولانی و سخت می‌آید را در چند مرحله ساده خلاصه‌اش کنید.
مثلاً: (بیا تو سه مرحله بگم چه جوری موهای وز وزی تو نرم و سبک کنی). طوری بیان کنید که افراد از اینکه شما این کار را انقدر راحت انجام دادید شگفت زده شوند!

4. تکنیک تست واقعی

در این تکنیک باید با مخاطب صادق باشید. فکر کنید فروشگاه ساعت دارید، بیاید به جای دقیقه‌ها قصه بافتن درباره ضد آب بودن ساعت، با یک حرکت، از اول ویدیو، ساعت را داخل ماشین لباسشویی بیندازید؛ البته اگر واقعاً ضد آب است! چون حتماً در آخر باید ساعت سالم را از ماشین لباسشویی خارج کنید.

اینستاگرام بابت ویو میلیونی به ما پول می‌دهد؟

بله اما نه به ساکنان ایران!
از آنجایی که ما تحریم هستیم، نمی‌توانیم بابت ویوی بالای پیج‌هایمان از کمپانی اینستاگرام درآمد کسب کنیم. وگرنه افرادی مثل سلنا گومز سال هاست که از پردرآمدترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام هستند و با ویو بالایشان از خود اینستاگرام هم پول می‌گیرند.
اگر بخواهیم نمونه ایرانی‌اش را مثال بزنیم می‌توانیم از آیسان اسلامی نام ببریم. اینفلوئنسر جوانی که این روزها حسابی مشهور است و عددهای کنار M فالوورهایش هم روز به روز بیشتر می‌شود.

سوالات پرتکرار شما در زمینه گرفتن ویو میلیونی و ساخت ویدیو وایرال در اینستاگرام

 1. چگونه ویو پیج اینستاگراممان را بررسی کنیم ؟
  از منوی همبرگری یا سه خط پروفایلتان وارد بخش insight پیجتان شوید، به راحتی می توانید ویوها لایک‌ها و میزان تعامل مخاطبینتان را زیر و رو کنید.
 2. خرید فالوور راه مناسب برای افزایش ویو پیجم است؟
  نه تنها کار مناسبی نیست بلکه به مرور زمان باعث افت پیج، جلوگیری از ورود به اکسپلور اینستاگرام و شدوبن شدنتان می‌شود.
 3. چرا ویدیوهایم ویو میلیونی نمی‌گیرند؟
  عجله نکنید! اولین اصل موفقیت همین است. در اینستاگرام باید استمرار داشته باشید و صد البته ترفند افزایش ویو اینستاگرام را هم رعایت کرده باشید.
 4. خودم نمی‌توانم ویدیو وایرال بسازم باید چه کار کنم؟
  اصلاً نگران نباشید. تیم حرفه‌ای ساخت کلیپ ایران مایند در تمام مراحل همراه شماست. از سناریو نویسی، متن، فیلمبرداری و تدوین فیلم‌ها را با بهترین هزینه برایتان انجام می‌دهد.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *