ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی ، هوش مصنوعی ساخت پاورپوینت

ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی در کمتر از یک دقیقه!

ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی هم امکان پذیر شده است. حقیقتش من اصلا اعتقاد ندارم که می گویند قدیم ها همه چیز بهتر بوده، دقیقا چه چیزش خوب بوده یک مورد را مثال بزنید!
باید قبول کرد که هر چه زمان می گذرد، رفاه نسبی بشر هم بیشتر می شود و این واقعا در بطن زندگی ها محسوس است.
حالا دیگر همه ما یک دانشمند هستیم و فقط با یک کلیک به دریایی از دانش و دیتا دست پیدا می کنیم. هوش مصنوعی ساخت پاورپوینت هم از آن دست پیشرفت های تکنولوژی است که می تواند زندگی را برای دانشجو ها، دانش آموز ها و خلاصه تمامِ افرادی که نمره گرفتن و پاس شدنشان به ارائه یک پاورپوینت بستگی دارد را راحت کند.
اگر شما هم تا ساعاتی دیگر باید به میدانِ کنفرانس کلاسی راهی شوید اما هیچ ایده و زمانی برای پاور ساختن ندارید، پس بهتر است آموزش ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی را همین حالا و بی فوتِ وقت یاد بگیرید.

فضای هوش مصنوعی ساخت پاورپوینت چگونه است؟

آموزش ساخت پاور پوینت با هوش مصنوعی

همان طور که می دانید تا پیش از این، پاور درست کردن نوعی مهارت دهان پر کن محسوب می شد که هر کسی قابلیتش را نداشت. حالا اما قضیه فرق دارد، شما صرفا با چند کلیکِ پی در پی می توانید از فایل خروجی بگیرید و بعد هم مثلِ هلو نمره آن درس را بگیرید.

 • محیط این سایت هزارانِ برابر سر راست تر و ساده تر از فضای پاورپوینت است و ابدا نیازی به تخصصِ خاصی دارد.
 • خوبی اش این است که حتی نیاز به روشن کردن قندشکن هم ندارید و این فرایند و سرعتِ انجام کار را در فضای ملتهبِ فیلترینگِ فعلی راحت تر می کند.
 • نکته دیگر این است که این سایت هوش مصنوعی ساخت پاورپوینت رایگان است و هیچ هزینه ای بابتِ استفاده آن نمی پردازید. روزانه هر تعداد که می خواهید پروژه درست می کند.
 • خبر خوشِ دیگر این که این وب سایت هوش مصنوعی ساخت پاورپویت فارسی هم می شود. نه تنها فارسی بلکه با هر زبانِ دیگری که بخواهید می توانید به او دستور بدهید.

برترین سایت ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی

اگر هیچ گونه وقت و حوصله ای برای این کار ندارید، وارد این سایت بشوید و بعد از اتمام مراحلش سه نقطه بالای صفحه را بزنید و بعد از لمسِ export از فایل خروجی بگیرید:

 • وارد وبسایت Gamma.App بشوید.
 • حالا در همان صفحه اول روی sign up for free بزنید.
 • شما نیاز به اکانت دارید اما اصلا سخت و پیچیده نیست، فقط کافی است continue with google را بزنید.
  روی verify کد تائیدی که به ایمیلتان ارسال می شود کلیک کنید.
  حالا رسما حسابِ شما در سایتِ ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی ایجاد شده است.
 • در صفحه home شما سه گزینه پیش رو دارید. دومی و سومی یعنی paste in text و import a file هیچ کدام آپشن هایی نیستند که به دردِ پاور ساختن بخورند. تنها گزینه ای که بیشترین شباهت را به فضایِ پاور دارد، generate است.
  با قابلیت های عمومیِ جنریت می توانید همان چیزی که در ذهن دارید را درست کنید اما باید بدانید که اندکی با فضای پاورپوینت فرق دارد اما دقیقا همان پرستیژ را دارد.
 • حالا از بینِ سه گزینه پیشنهاد داده روی presentation بزنید.
 • در پاورپوینت اسلاید داشتیم اما اینجا باید تعداد card ها را مشخص کنیم که البته بیشتر از 15 کارت نیاز به تهیه نسخه پرو دارد که فکر نمی کنم به مذاقمان خوش بیاید!
 • حالا زبانِ مد نظرتان را به فارسی یا هر چیز دیگری که می خواهید و در لیست موجود است تغییر بدهید.
 • در مرحله آخر، داخلِ کادر موضوعِ تحقیق خود را بنویسید.
 • روی generate outline بزنید.
 • تمپلیتی که می خواهید را انتخاب کنید و بعد هم تمام، در آخر هم روی سه نقطه بزنید و از قسمت اکسپورت خروجی کار را بگیرید. الان واقعا دیگر ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی را هم یاد گرفتید.

اگر سایتی می شناسید که راحت تر از این پلتفرم پاورپوینت می سازد، حتما ما را هم در قسمتِ پر کاربردِ کامنت ها از وجودش مطلع کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *