برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم ، بهترین برنامه ساخت کلیپ با عکس

4 برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم در چند ثانیه

برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم، تنوعش از تمامِ عکس ها و فیلم هایی که در گالری گوشیتان دارید هم بیشتر است.
فقط کافی است در پلی استور سرچ کنید: slideshow؛ حالا دیگر با سیلی از برنامه های متفاوت مواجه می شوید.
قطعا دیگر این را همه می دانید که اگر قصدِ تولید محتوای ویدیویی داشته باشید، خلاقانه تر این است که به سراغ بهترین برنامه کلیپ ساز با عکس یعنی اینشات، ویواکات، کپ کات، پاور دایرکتور و … بروید.
این برنامه ها به صورتِ تخصصی فضای ساختِ یک فیلمِ حرفه ای با گوشی را در اختیار شما می گذارند. اما صبر کنید!
همه که حوصله ندارند و از همه مهمتر کاربلدِ این اپ های محبوب نیستند؟
اگر بخواهیم بدونِ هیچ پیچیدگی یک لقمه حاضر و آماده تحویل بگیریم باید چه کار کنیم؟ این مقاله را تا اتنها بخوانید.

از کجا یک برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم را تشخیص بدهیم؟

اگر در پلی یا اپ استور زیاد چرخ بزنید، متوجه این نکته کنکوری می شوید.
تا به حال موقع تست زدن یک نکته طلایی یا کلمه ای گفته اند که سریع تر به جواب برسید؟ مثلا بگویند هر جا وزنِ شعر با مُفتعِلُن شروع شد پس در بحرِ مُنسرح است (این هم یک شاه باقلوا برای تستِ عروض و قافیه بچه های انسانی).
حالا برای تشخیص این که در پلی استور، بهترین برنامه ساخت کلیپ با عکس را سریع تر پیدا کنید، اپ هایی اولِ نامشان با editor شروع می شود را بیخیال بشوید، مثل اینشات یا ویوا ویدیو و بقیه.
بجایش سراغِ آن هایی بروید که slideshow هستند، چون این برنامه ها نیاز به صرفِ زمان برای ساختِ ویدیو ندارند و کارتان را سریع راه می اندازند.

Slideshow music vedei maker؛ برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم

برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم اندروید

خب همان طور که در نکته کنکوری گفتیم این برنامه یک اسلاید شو به معنای واقعی است که هیچ دردسری برایتان ایجاد نمی کند. فضایش آنقدر راحت است و آیکون های در دسترسی دارد که خودتان  از سادگی اش حیرت می کنید.
عکس ها را سِلِکت کنید، یک موزیک دلخواه بگذارید (یا اگر ایده ای ندارید می توانید از بخشِ موزیک های خودش یک مورد را انتخاب کنید)، حالا تصاویر به صورت صفحه ای کنار هم قرار می گیرند و خودش ترنزیشن های تغییر هر عکس را اِعمال می کند.
تازه اگر دوست داشتید می توانید برای تصاویرتان از افکت هایش هم استفاده کنید تا از حالتِ خام بودنِ اولیه اش در بیاید.
هر چند این سنگ محکِ خوبی برای سنجیدنِ عیارِ یک اپلیکشن نیست ولی باید بگوئیم این اپ بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است و همین می تواند نشانه رضایتِ کاربران باشد.
این برنامه اولین پیشنهاد ما به عنوانِ بهترین برنامه ساخت کلیپ با عکس به همراهِ موسیقی است.

Canva؛ بهترین برنامه ساخت کلیپ با عکس

بهترین برنامه کلیپ ساز با عکس و موسیقی

البته ما به همه لقبِ برترین برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم را نمی دهیم.
به شما قول می دهیم طراحی با کنوا برایتان راحت تر از هر زمانِ دیگری خواهد بود. چندین و چند قالب، فریم، استیکر و کلی افکت و ترنزیشن های متنوع دارد که می توانید بعد از انتخاب عکس ها و فیلم هایتان روی ویدیو سوار کنید.
از طرفی چون قطعا نمی خواهید فیلم صامت بسازید پس به آپشنِ موزیک هم احتیاج پیدا می کنید که فکرِ آن هم برایتان کرده است. ویژگی عجیبی که این کلیپ ساز ویرایشگر فیلم با عکس و موسیقی دارد، این است که می تواند نیازِ یک مبتدی تا فردی در سطحِ حرفه ای را بر آورده کند.
یعنی فکر نکنید فقط کسانی که حوصله کار با اینشات و سایرین را ندارند، به سراغِ کنوا می روند. این برنامه از هر جهت خیلی بیشتر از انتظاراتِ کاربران سنگِ تمام گذاشته است. تازه بالای 100 میلیون بار هم از پلی استور دانلود شده است.

چرا کنوا

حالا شاید با خودتان بگوئید که چرا انقدر سنگِ این برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم اندروید را به سینه می زنیم.
یکی از علت هایی که این اپ را کامل تر و بی نقص تر از قبل کرده است و می تواند کاندیدایِ بهترین برنامه کلیپ ساز با عکس و موسیقی اش کند، اضافه شدنِ قابلیت هوش مصنوعی مثلِ آپشن magic eraser + edit است.
همه این ها سرعت و کیفیت ویرایش فیلم های ویدیویی شما را بالا تر می برند.

Moshow؛ بی دردسر ترین برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم

بهترین برنامه کلیپ ساز با عکس ، کلیپ ساز ویرایشگر فیلم با عکس و موسیقی

اگر شما هم مثلِ من اعصابِ ضعیفی دارید و حوصله سر و کله زدن با ادا اطوارِ هیچ کدام از صدها برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم اندروید را ندارید، بی معطلی موشو را نصب کنید.
این برنامه بعد از انتخابِ فیلم ها و عکس های مورد نظرتان، 10 تیزر یا پیش نمایش به شما نشان می دهد که می توانید بر اساسِ سلیقه و نیازتان یک مورد را انتخاب کنید.
افکت ها، رابط کاربری آسان، اضافه کردن موسیقی و در نتیجه بارگذاری در تمام شبکه های اجتماعی، از دیگر ویژگی های موشویِ ساده زیست و این برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم است.

Scoompa؛ آسان ترین برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم

بهترین نرم افزار درست كردن کلیپ با عکس

کولر را روشن کنید، شلوارک را به پا کنید، ظرفِ زردآلو و گیلاس را کنارِ دستتان بگذارید حالا به ریلکس ترین حالتِ ممکن درازبکشید.
شاید باورتان نشود ولی این تنها کاری است که در زمانِ استفاده از این بهترین برنامه ساخت کلیپ با عکس باید انجام بدهید.
البته صفتِ برترین بودن کاملا به این بستگی دارد که شما چه انتظاراتی از یک اپ دارید.
مثلا اگر انتظار دارید علاوه بر ادیتِ فیلم و عکس، بک گراند ویدیو هم برایتان عوض کند، رزولوشن فیلم را افزایش بدهد، صدها فیلتر و افکتِ متنوع داشته باشد، زیرنویس اضافه کند و …، باید بگوئیم که شرمنده اخلاق ورزشیتان هستیم؛ شما برای همه این کار ها به سراغِ بهترین نرم افزار درست کردن کلیپ با عکس نیامدید چون خیلی ساده و بی شیله پیله است.
وقتِ کار با اسکوپا، باید انتظاراتتان را پائین بیاورید و به همان رد و بدل شدنِ اسلایدی عکس ها و فیلم ها با یک موزیک بسنده کنید. اما به صورت کلی این برنامه ساخت کلیپ با عکس و فیلم اندروید، بهترین گزینه برای راحت طلبانِ خواب آلودی است که هنوز دوست دارند خلاقانه محتوا تولید کنند.

و یک سوال از شما داریم؛ برنامه سازنده عکس و فیلم در چند ثانیه آن هم با موزیکی هست که به راحتی این اپ ها به شما خروجی بدهد؟ اگر هست حتما به ما هم معرفی کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *