ساخت تیزر نمایشگاه ، ساخت تیزر نمایشگاهی ، ساخت تیزر تبلیغاتی نمایشگاه

ساخت تیزر نمایشگاه با یک شرکت تبلیغاتی بی نقص

ساخت تیزر نمایشگاه باید چکیده ای از نمایشِ تمامِ دستاورد های شما در طولِ فعالیتِ حرفه ای تان باشد.
از فقط مدعی بودن تا نشان دادنِ واقعیِ ادعایتان، مرزِ باریک و حساسی به نامِ وسواس در اثبات وجود دارد. بله، شما برای نشان دادنِ خودِ واقعیتان باید بیش از آن چه که تصور می کنید وسواس به خرج بدهید و به هر تصویر سازیِ بی محتوا و غیر حرفه ای راضی نباشید.
ساخت تیزر نمایشگاهی برای یک کسب و کار خصوصا از نوعِ دانش بنیان و تازه نفس، می تواند حکمِ یک سکوی پرتاب را داشته باشد.

ساخت تیزر نمایشگاهی به چه معناست؟

ساخت تیزر نمایشگاه به ساده ترین معنی یعنی: کلیپ کوتاه و ضرباهنگ داری که برای معرفی یک ایونت ساده یا رویدادی خاص طراحی می شود.
این ویدیو های هیجان انگیز معمولا شامل تصاویر و فیلم های مختصر و مفیدی هستند که مهمترین و تاثیر گذارترین موضوعات نمایشگاه را به نمایش می گذارد.
ساخت تیزر تبلیغاتی نمایشگاه معمولا با استفاده از نرم افزارهای ویرایش فیلم مانند Adobe Premiere یا Final Cut Pro طراحی می شود.برای ساخت یک تیزر نمایشگاه، شما باید برنامه زمان بندی و برنامه های رویداد را با دقت بررسی کنید تا بتوانید فشرده ترین دیتا های مهمِ ممکن در تیزر خود را نشان بدهید.
این تیزر باید اطلاعات مرتبط با نمایشگاه را در قالبی زیبا و جذاب به نمایش بگذارد تا بتواند حداکثری ترین جلبِ توجه بازدید کنندگان را داشته باشد.
از لحاظ فنی، برای ساخت یک تیزر نمایشگاه نیاز به استفاده از نرم افزارهای ویرایش فیلم، تدوین رنگ و صدا، افکت های ویدیویی و موشن گرافیک دارید. بعد از طراحی اولیه، شما می توانید این تیزر را در قالب فایل ویدیویی mp4 ذخیره و در سایت و صفحات شبکه های اجتماعی خود منتشر کنید.

چه ضرورتی به ساخت تیزر نمایشگاه هست؟

فلسفه ساخت تیزر تبلیغاتی نمایشگاه، اجاره کردنِ غرفه، هزینه یک دست سازی یونیفرمِ افرادِ حاضر در نمایشگاه، مخارجِ پذیرایی از مهمانان، غذا، ایاب و ذهاب، آماده سازی بهترین نمونه ها برای معرفی به مشتری و هزار و یک داستانِ دیگر، این است که شما به مشتری بفهمانید در حالِ ارائه بهترین نسخه از خودتان در زمینه کسب و کارِ خاصتان هستید.
حالا تمامِ این کار ها برای چیست؟ برای افزایش فروش و در نتیجه حاشیه سودِ بیشتر. خلاقیتی که یک ساخت تیزر نمایشگاهی برای به تصویر کشیدنِ تمامِ این پکیجِ کامل به خرج می دهد، با هیچ یک از شاخه های بازاریابی و تبلیغات قابلِ قیاس نیست.
شما می توانید سال ها تراکت پخش کنید، بیلبرد های بزرگ و پر هزینه نصب کنید، از بلاگر های معروف بخواهید نامِ برند شما را تبلیغ کنند و چندین مثالِ دیگر، اما هیچ کدام به اندازه ساخت تیزر تبلیغاتی نمایشگاهی نمی تواند کنجکاوی جامعه هدفِ شما را قِلقلک بدهد.

ساخت تیزر نمایشگاه هم می تواند جذاب باشد؟

ساخت تیزر صنعتى و نمايشگاهى ، ساخت تیزر نمایشگاهی ، ساخت تیزر تبلیغاتی نمایشگاه

شما می توانید فردی با استعدادِ ذاتیِ نجاری را در یک اتاقِ خالی با یک تکه چوب تنها بگذارید تا شاهد این باشید که در کمترین زمان، جذاب ترین تندیس چوبی از چهره مرلین مونرو را بسازد.
از طرفی می توانید یک فرد که هیچ علاقه ای به خلق کردن ندارد را در کارگاهی مجهز به مدرن ترین ابزارِ نجاری و با کیفیت ترین چوبِ درختان بگذارید، اما هیچ ایده ای برای خلاقیت نداشته باشد. پس کار را به نجارِ با استعدادش بسپارید. شاید باورتان نشود ولی ساخت تیزر صنعتی و نمایشگاهی هم می تواند جذاب و سینمایی باشد، البته اگر اکسیرش در دستانِ آدمِ درستش افتاده باشد.

قصه ایران مایند با ساخت تیزر نمایشگاهی

(آقای فروسی پور تعریف از خود نباشه ولی فکر می کنم دیگه بهتر از من نمیاد!). احتمالا این مصاحبه ابراهیم تهامی در برنامه 90 را بار ها دیده اید که چقدر صادقانه از خودش و توانایی هایش دفاع می کند.
شاید کمی نیاز به اعتماد به نفس داشته باشد اما چه باور کنید چه نکنید، روی دستِ بعضی ها، واقعا دیگر بهترش نمی آید.
ما برای انتخابِ ایران مایند به عنوان تیمِ ایده پرداز ساخت تیزر نمایشگاه، دلایل بسیاری داریم که به اختصار به بعضی از مواردش اشاره می کنیم:

یک نفر شما را زیر نظر دارد!

حالا قضیه را جنایی نمی کنیم و منظورمان این نیست که کسی از بچه های ایران مایند در حالِ چوب زدنِ زاغِ سیاهِ شماست و تعقیبتان می کند.
منظور آنالیزِ حرفه ای کسب و کارِ شما، به دست آوردن یک بیوگرافی دقیق از پیشینه فعالیت هایتان و در نهایت تدوینِ یک برنامه زمانی حرفه ای برای ساختِ یک تیزر استاندارد و درست است.

سرتان را درد نمی آوریم!

وقتی می شود مختصر و جذاب حرف زد، چه نیازی به اضافه گویی و خزعبل بافی هست؟؟
تا امروز قطعا تیزر های نمایشگاهی زیادی دیده اید. آن هایی که یک نفر میکروفون به دست راه می افتد بین جمعیت و انگار که در حالِ گزارش جمع کردن درباره بازارِ سید اسماعیل باشد.
یعنی دریغ از ذره ای سناریو داشتن، معنی دار بودن، سریع اما گیرا جمع کردنِ داستان و هزار آپشن دیگر که باید در تیزر سازی رعایت شود. شاید با خودتان بگوئید برای جمع کردنِ تمامِ این ها نیاز به یک کوئنتین تارانتینو هست.
بله واقعا هست اما پیدا کردنش آنقدر ها که فکر می کنید سخت نیست و نیازی به رفتن به هالیوود ندارید.  

برای چشمِ مخاطب احترام قائل باشید

ساخت تیزر تبلیغاتی نمایشگاه نیاز به تجهزاتی دارد که با گوشی های همراه و میکروفون های بویای ارزان قیمتِ دیجی کالا جمع نمی شود.
ما که نمی خواهیم یک تولید محتوای ویدیویی سرگرمی برای فضای مجازی داشته باشیم و دو سه تا فالوور جذب کنیم.
اگر فکر می کنید خودتان می توانید تیمی را که متشکل از حرفه ای ترین فیلمبرداران، تدوین گران، صدابردارن، نویسندگانِ سناریو و مدرن ترین تجهیرات تولید محتوا باشد را گرد آوری کنید، بسم الله! این گوی و این میدان، پس یعنی با هم همکار هستیم.
اما اگر برای جمع کردنِ این تیم هیچ ایده و ابزاری ندارید و از طرفی کیفیت برایتان شرطِ اول است، بهترین گزینه روی میز ایران مایند است. در ادامه یک نمونه از تیزر های نمایشگاهی ایران مایند را برایتان قرار دادیم.

پخش ویدیو

در انتها باید بگوئیم که وضعیتِ کسب و کارِ شما باید قبل از ساخت تیزر نمایشگاه و بعد از اکرانش در فضای مجازی و تلویزیون، یک تغییرِ اساسی و جهشی مثبت را احساس کند.

ما پاسخگوی تمامِ سوالاتِ شما در زمینه ساخت یک تیزر نمایشگاهی و اعلامِ هزینه عادلانه اش هستیم.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *