پر بازدید ترین ویدیو های اینستاگرام ، پر بازدید ترین ویدیو های اینستا

همه چیز درباره پر بازدید ترین ویدیو های اینستاگرام

پر بازدید ترین ویدیو های اینستاگرام و تولید آن این روزها به یکی از مهم ترین دغدغه های مردم تبدیل شده است. کمپانی فیسبوک سال ها قبل یک  فروشگاهِ پر زرق و برق و پول ساز به نامِ اینستاگرام را راه اندازی کرد.
هدفش هم این بود که کاربران، در طولِ روز هر اتفاقِ کوچک و بزرگی که برایشان میوفتد، با حالتی رُخِ عقاب گونه به تصویرش بکشند و در قالبِ فیلم و عکس به اشتراکش بگذارند.

هرچند خداوند فقط توانایی قضاوت کردن را دارد و شاید کوین سیستروم و مایک کرایگر این رایگان افزار را به نیت خیر و برای توسعه کسب و کار های خانگی بنا نهاده بودند، اما به مرور توسطِ غیور مردان و زنانی به محلی برای عرضه دابسمش ها و ارائه انواعِ کلیپ های (سحر دختر نازم) در ابعاد و کیفیت های مختلف تبدیل شد.

اینستاگرام، گروهِ عمده عاشقانِ سینه چاک و طرفدارانِ خونی خود را در بینِ کشور های در حالِ توسعه( خصوصا خاور میانه) پیدا کرد چون اگر نگاهی هم به آمار و ارقام بی اندازیم متوجه می شویم که 80% مردمِ آمریکا، روسیه و انگلیس؛ همچنان از فیسبوک استفاده می کنند و دغدغه این که پُستشان جزء پر بازدید ترین ویدیو های اینستاگرام بشود را ندارند، برای همین این اَپ را کمتر به رسمیت می شناسند.

اکسپلور؛ ویترینِ ویدیو های پربازدید

تقریبا همان اوایلِ شروعِ فعالیتِ ایسنتاگرام (خرداد 1391) بود که سازندگانِ این نرم افزار، یک بخشِ مهیجِ دیگر به آن اضافه کردند و آن قابلیتی بود به نامِ اکسپلور.  این واژه در لغت به معنای کاوش است؛ یعنی در حقیقت کاربران می توانند در این بخش، پر بازدید ترین ویدیو های اینستاگرام را بر اساسِ تاریخِ انتشار و بیشترین شباهتی که به علایقشان دارد، مشاهده کنند. 

این بخش هر روز و در طیِ هر بار آپدیت شدنِ اینستاگرام، هوشمند تر هم می شود. یعنی گاهاً شما علایقِ دنبال کنندگانتان هم ممکن است در اکسپلورِ اینستاگرام خود ببینید. در حقیقت این بخش شبیه به یک رِگالِ لباس است که شما می توانید، بچرخانیدش و بینِ چندین و چند طرحِ رنگی که این جا در قالبِ پر بازدیدترین ویدیو های اینستا هستند، پستِ موردِ نظر خود را پیدا کنید.

ویدیوهای پربازدید ، کلیپ پر بازدید اینستا

قدرتِ اکسپلور، در تحمیلِ یک علاقه!

اکسپلور اینستاگرام هر یک از ما، احتمالا اعصاب خردکن ترین بخشِ این اپلیکشنِ پر حاشیه است. چون بیشتر مواقع چیز هایی را به ما نشان می دهد که شاید قلباً علاقه و سلیقه ما نباشد اما  آنقدر به مرور و با در معرضِ دید قرار دادن روی نحوه نگاهِ ما کار می کند که بعد از مدتی به خودمان آمده و می بینیم هر روز در حالِ پیگیری پست های افشاگری یک پاپاراتزیِ مجهول الحال هستیم و داریم رسماً روانِ خودمان را از هرآنچه که مفید و سود مند است پاک می کنیم.

اما به نظرتان این دست از محتوا های تولید شده، چه ویژگی هایی دارند که در دسته پر بازدید ترین ویدیو های اینستا قرار گرفته اند؟

ما در ادامه حقه های کوچکی برای افزایشِ بازدیدِ ویدیو های پیجتان به شما آموز می دهیم که با به کار بستنِ این ترفند ها می توانید محتوای تولید شده خود را در گروهِ پر بازدیدترین ویدیو های اینستاگرام قرار دهید.

ویژگی های ویدیوهای پربازدید

به چشمانِ مخاطب، احترام بگذارید

 این جمله به معنای این است که شما باید کیفیتِ محتوای خود را افزایش دهید. یعنی اگر قبلا صرفا یک فیلمِ تار که با دستانی لرزان گرفته شده است و هیچ توضیحِ خاصی درباره آن داده نشده را به سرعت پست می کردید، حالا باید کیفیت فیلم برداری را در وهله اول قرار بدهید. هیچ یک از ما دلمان نمی خواهد ویدیویی را که با یک لنزِ کدر گرفته شده را تا انتها تحمل کنیم. 

برای گرفتنِ ویدیو های حرفه ای هم لزوما نباید دوربین های گران قیمت تهیه کنید. مثلا اگر پیجِ شما در حوزه آموزشِ یک ساز فعالیت می کند، می توانید با استفاده از یک پایه نگهدارنده تلفن همراه، دوربین را به حالتِ ثابت نگهدارید و در فضایی به دور از صدا و هرج و مرجِ همسایه ها، فیلم را ضبط کنید و در نهایت با یک موسیقی متنِ ملایم و طراحیِ کاور های جذاب و ساده، محتوای خود را به یکی از پر بازدیدترین ویدیو های اینستاگرام تبدیل کنید.

از قدرتِ هشتگ ها غافل نشوید

هشتگ ها در واقع همان جدا کنندگان هستند. یعنی شما مثلا با استفاده از هشتگِ (#آموزش_سه تار) و سایر هشتگ های مرتبط با این ساز، ویدیو خود را از سایرِ ویدیو های اینستاگرام جدا کنید و ویدیوهای پربازدید داشته باشید. 
حالا اگر کاربری در قسمتِ اکسپلور، این  هشتگ را سرچ کند، ویدیو شما هم جزء کلیپ های دیگری که با این محتوا تولید شده است برایش به نمایش در می آید. موردِ دوم این است که سعی کنید از هشتگ های بی ارتباط با محتوای پیج خود استفاده نکنید. مثلا برای پیجِ آموزشی یا هنری خود از هشتگ هایی مثلِ (#پایتخت7 یا #کلیپهای_خنده دار و …) استفاده نکنید. 

درست است که ممکن است بازدیدِ ویدیو کمی بیشتر شود اما احتمالِ این که کاربرِ رَکب خورده توسطِ شما که به قصدِ دیدنِ کلیپ های خنده دار به پیجتان آمده و حالا با صورت به دیوار خورده؛ شما را فالو کند، بسیار کم است.

تعامل با دنبال کنندگان

ویدیوهای پربازدید

اگر ویدیوهای پربازدید را دیده باشید، حتما سازنده آن در ابتدا و انتهای ویدیو از شما می خواهد که لایک،کامنت و سیو را فراموش نکنید. این یاد آوری از سرِ عادت یا بیکاری نیست، بلکه اینستاگرام یکی از شروطی که برای افزایشِ بازدید پست ها قرار داده، تعداد لایک ها، کامنت ها و ذخیره کردن ها توسطِ مخاطبانِ دیگر است.
هرچقدر که این اعداد بیشتر باشند، احتمالِ این که کلیپِ شما جزء بهترین ویدیو های اینستاگرام شود هم بیشتر است. پس با کاربران و دنبال کنندگان خود مستقیماً تعامل کنید و با سبک و لحنِ مخصوص به خودتان آن را تشویق به استوری کردنِ پستِ شما و حمایت از طریقِ لایک کردن و کامنت گذاشتن بکنید.

اعجازِ گلدن تایم را باور کنید

این که می گوئیم اینستاگرام کامل است و با دلبری توانسته در دلِ همه جا باز کند واقعا ادعای دروغینی نیست. این رایگان افزار در کنارِ تمامِ زرق و برق هایش، یک قابلیتِ دیگر به خودش اضافه کرده و آن هم این است که می تواند یک گزارشِ ماهانه از بهترین زمانِ فعالیتِ شما یا در حقیقت گلدن تایم پست گذاری در اختیارتان بگذارد. این بخش را با نامِ insight میشناسیم. 

برای مثال بعد از آنالیزِ داده های پیج به شما می گوید 80% فالوور هایتان در بازه زمانی 6 عصر تا 8 شب آنلاین هستند و پستِ شما به دستشان رسیده. این گونه شما متوجه می شوید که ساعتِ طلایی انتشار پست هایتان در چه بازه ای قرار دارد.
در این صورت اگر فالوور هایتان فیک نباشند(چون اگر این گونه باشد اینستاگرام رتبه پیجِ شما را کم می کند) و اگر فعالیتِ مستمر، با کیفیت و کپشن های جذاب و شاید در مراحلی قرعه کشی های هیجان انگیز و ساده در پیجتان داشته باشید، می توانید شاهدِ آن باشید که کلیپتان توسطِ دوستان و آشنایان در اکسپلور اینستاگرام رویت شده است و همچین محتوایتان را به یک کلیپ پر بازدید اینستا تبدیل کنید.

مجموعه ایران مایند، با سال ها تجربه در طراحی و مدیریت پیج های اینستاگرامیِ پر بازدید و همچنین بر عهده گرفتنِ مسئولیتِ ادمینِ صفحاتِ بسیاری از هلدینگ ها و بیزنس های معتبرِ ایرانی، توانسته است که رضایتِ مشتریانِ خود را در این مسیرِ جلب کند. برای ساخت ویدیو های پربازدید و مدیریت اینستاگرامتان با ما تماس بگیرید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *