روش های جدیدی تبلیغات در جهان

روش های جدید تبلیغات در جهان

روش های جدید تبلیغات در جهان

تبلیغات به شکل بسیار پیچیده ای از ارتباطات تبدیل شده است، با هزاران روش مختلف برای کسب و کار برای دریافت پیام به مصرف کننده. تبلیغ کنندگان امروز مجموعه گسترده ای از انتخاب های خود را در اختیار دارند. اینترنت به تنهایی بسیاری از این موارد را فراهم می کند، با ظهور ویدیوهای مارک دار ویروسی، آگهی ها، تبلیغاتی، وب سایت های حمایت شده، چت روم های تجاری و خیلی بیشتر.

اگر آگهی را از طریق اینترنت مشاهده کنید، آن را به عنوان تبلیغات آنلاین طبقه بندی می کنید. در حقیقت، در این صفحه بسیار آگهی وجود دارد و بیشتر وبسایتهایی که بازدید می‌کنید، زیرا آنها درآمد اصلی برای اینترنت هستند. یکی دیگر از راه های تبلیغات آنلاین، تبلیغات بومی است که تنوع دیجیتالی نسخه های چاپی قدیمی است و محتوای حمایت شده از طریق جهش و دامنه رشد می کند.

از تبلیغات در فیس بوک و اسنپ چت به مشارکت با BuzzFeed و Reddit، سریع ترین، ساده ترین راه برای رسیدن به میلیون ها مشتری بالقوه آنلاین است.

فرم نسبتا جدیدی از تبلیغات در مقایسه با دیگران، اما یکی از آن که در ترکیب رسانه ها قرار دارد، از تلفن های همراه، iPads ها، Kindles و سایر وسایل الکترونیکی قابل حمل با اتصال به اینترنت استفاده می کند. روند فعلی در تبلیغات تلفن همراه شامل استفاده عمده از رسانه های اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرام، اسنپ چت و فیس بوک است. در حال حاضر، این سخت ترین مهره ای است که می توانید از آن عبور کنید. این نوع تبلیغات نه تنها باعث خرابکاری است، بلکه می تواند مشتریان را با بسیاری از بدبینی ها ترک کند.

روش های جدید تبلیغات در جهان

تبلیغات خدمات عمومی

بر خلاف تبلیغات سنتی، تبلیغات خدمات عمومی (PSA) عمدتا به منظور اطلاع رسانی و آموزش، به جای فروش یک محصول یا خدمات، طراحی شده است. PSAs به طور سنتی در تلویزیون و رادیو ظاهر می شود، اما همچنین به شدت آنلاین ترویج می شود.

تبلیغات قرار دادن محصول

به طور خلاصه، قرار دادن محصول، ارتقاء کالاهای مارکدار و خدمات در قالب یک نمایش یا فیلم است، نه به عنوان یک تبلیغات صریح. اگر تا به حال یک فیلم را دیده اید و تعجب می کنید، “وای، آنها مطمئنا بسیاری از فورد ها را در این صحنه رانندگی می کنند” یا “آیا همه افراد در این تلویزیون پپسی را نوشیدند؟” سپس شما متوجه قرار دادن محصول می شوید. این راهی است که این فیلم ها و نمایش ها دریافت مالی می کنند و راهی عالی برای تبلیغ کنندگان برای رسیدن به جمعیت شناسی هدفمند است.

تکنیک های تبلیغاتی خلاق ابزار ارتباطی هستند – ابزارهایی که برای جلب توجه، مشارکت ذهن، ایجاد احساسات و تغییر آنچه مردم فکر می کنند استفاده می کنید. همه اینها می تواند به کلیک، تماس و مشتریان منجر شود.

اگر از تکنیکهایی استفاده کنید که بهترین کیفیت محصول یا سرویس شما را بیان کنند، تبلیغاتی قوی خواهید داشت. و شما ممکن است یک پیشرفت خلاقانه در تکنیک های غیر منتظره در دسته بندی محصول پیدا کنید.

تکنیک های خلاقانه در تبلیغات

تکنیک های خلاقانه انرژی دارند قدرت آن انرژی در ارتباط با یک مخاطب هدف اندازه گیری می شود. به طور خاص، تکنیک های خلاق انرژی برای

  • متقاعد کردن
  • توضیح.
  • مقایسه کنید.
  • شخصیت کردن.
  • مشغول کردن.
  • الهام بخشیدن.

اگر از تکنیکهایی استفاده کنید که بهترین کیفیت محصول یا سرویس شما را بیان کنند، تبلیغاتی قوی خواهید داشت. و شما ممکن است یک پیشرفت خلاقانه در تکنیک های غیر منتظره در دسته بندی محصول پیدا کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *