برنامه حذف اشیا از عکس ، حذف اشیا از عکس ، برنامه حذف اشیا در عکس برای ایفون

جدید ترین لیست برنامه حذف اشیا از عکس

برنامه حذف اشیا از عکس یکی از به درد بخور ترین اپ هایی است که طیِ چند سال گذشته توسط بشر ساخته شده است.
در گذشته که عکس ها دیجیتالی نبود، برای فراموش کردن افرادی که با آن ها قطع ارتباط کرده ایم، یا باید عکس را دور می انداختیم یا در خوشبینانه ترین حالت، صورتش را با یک برشِ گرد از عکس جدا می کردیم.
همان طور که زندگی هر روز ما را با سختی هایش شگفت زده می کند، به همان اندازه هم شاهدِ راحت تر شدنِ بعضی از کار ها هستیم. حذف اشیا از عکس دیگر تبدیل به راحت ترین کار های دنیا شده، جوری که حتی نیاز نیست از برنامه ای پیچیده یا تخصصی استفاده کنیم.
اگر شما هم دلتان می خواهد یک سطل زباله مزاحم در بک گراند یا اکسِ خود در کنارتان را در تصویر حذف کنید، حتما نیاز به آشنایی با جدید ترین برنامه های پاک کردن اشیا از عکس دارید.

ویژگی های بهترین برنامه پاک کردن اشیا از عکس چیست؟

نرم افزار حذف اشیا از عکس برای ایفون

شاید بگوئید همین که برنامه بتواند حذف اشیا از عکس را انجام بدهد، یعنی کارش تمام شده است؛ اما این پاکسازی با چه کیفیتی انجام می شود؟
برنامه پاک کردن اشیا در عکس، مجهز به هوش مصنوعی است اما خب باید دید آیا واقعا نتیجه طبیعی و قابلِ قبولی ارائه می دهد؟ گاهی اپلیکیشن به خیالِ خودش شی اضافی را پاک می کند اما چنان به بافتِ رنگِ اصلی آسیب می زند و یک توده عجیبِ از خودش به جا می گذارد که ترجیح می دهیم عکس را با همان شی مزاحم منتشر کنیم.
اما اگر نخواهیم عطای برنامه حذف اشیا از عکس را بر لقایش ببخشیم، باید چه ویژگی هایی را در نظر بگیریم؟

1. قلم های دقیق و ظریف

شاید بگوئید همین که برنامه بتواند حذف اشیا از عکس را انجام بدهد، یعنی کارش تمام شده است؛ اما این پاکسازی با چه کیفیتی انجام می شود؟
برنامه پاک کردن اشیا در عکس، مجهز به هوش مصنوعی است اما خب باید دید آیا واقعا نتیجه طبیعی و قابلِ قبولی ارائه می دهد؟ گاهی اپلیکیشن به خیالِ خودش شی اضافی را پاک می کند اما چنان به بافتِ رنگِ اصلی آسیب می زند و یک توده عجیبِ از خودش به جا می گذارد که ترجیح می دهیم عکس را با همان شی مزاحم منتشر کنیم.
اما اگر نخواهیم عطای برنامه حذف اشیا از عکس را بر لقایش ببخشیم، باید چه ویژگی هایی را در نظر بگیریم؟

2. الگوریتم ‌های هوش مصنوعی

برنامه ‌های پیشرفته پاک کردن اشیا از عکس از الگوریتم ‌های هوش مصنوعی مثلِ تشخیص هوشمند برای شناسایی و حذف اجسامِ اضافی استفاده می کنند.
این قابلیت ها معمولاً به طور خودکار عمل می ‌کنند یعنی حتی نیاز نیست از ابزار ها استفاده کنید. اپ بعد از بارگذاری تصویر خودش تشخیص می دهد و جسم مزاحم را پاک می کند. فرقی هم ندارد برنامه حذف اشیا از عکس آیفون یا اندروید باشد.

3. ابزار های کاور کردن و تطبیقِ رنگ

در یک نرم افزار حذف اشیا از عکس برای آیفون و اندروید، ابزارهایی مانند Clone Stamp یا Healing Brush وجود دارند که به کاربر اجازه می ‌دهند اشیاء حذف شده را با نمونه ‌برداری از لایه های دیگر عکس، جایگزین کنند. این مورد یکی از آپشن های حذف اشیا از عکس با پیکس آرت هم هست.

4. پشتیبانی از فرمت ‌های مختلف

برنامه باید قابلیت کار با فرمت ‌های مختلف عکس را داشته باشد، از جمله  JPEG، PNG، TIFF و … . در این صورت می توانند با هر تصویری با هر فرمتِ ذخیره شده ای کار کنند و خروجی بدهند.

5. رابط کاربری ساده

یک رابطِ کاربری دوستانه و ساده می ‌تواند کار را برای هر فردی با هر میزان تسلط به برنامه پاک کردن اشیا از عکس راحت کند.
خلاصه که برنامه های پیچیده پاک کردن اشیا از عکس، حتی اگر نتیجه بی نقصی به همراه داشته باشند، باز هم انتخاب عامه نخواهند بود.

6. قابلیت بازنگری

برنامه باید در حین عملیاتِ حذف اشیا از عکس، در کنارش امکانِ بازنگری تغییرات را هم داشته باشد.
شاید نتیجه خوب نشد، شاید پشیمان شدید و خواستید اکستان را به عکس برگردانید. در هر صورت باید قابلیتِ ریکاوری اشیاء پاک شده را داشته باشد تا ما در صورتِ نیاز بتوانیم به گذشته برگردیم.

7. پشتیبانی از سیستم عامل ها

بعضی برنامه ‌ها ممکن است تنها برای یک سیستم عامل خاص مانند ویندوز، مک یا فقط سیستم ‌عامل ‌های موبایل عرضه شوند.
حالا فرض کنید یک اپ با تمامِ سیستم ها تطبیق پذیر باشد، یعنی هم برنامه حذف اشیا از عکس برای آیفون باشد، هم حذف اشیا از عکس اندروید، هم ویندوز هم مک!
تازه در کنارش نتیجه حرفه ای هم به همراه داشته باشد، این دیگر واقعا گلی از گل های بهشت است.

به صورتِ کلی، حتی بهترین برنامه حذف اشیا از عکس آیفون و اندروید هم (هر چند پیشرفته مجهز به هوش مصنوعی) در مواردی خاص، نتیجه های اغراق آمیز و غیر طبیعی به همراه دارند.

اولین برنامه حذف اشیا از عکس

برنامه پاک کردن اشیا از عکس ، حذف اشیا از عکس با پیکس ارت

با برنامه snap edit دیگر از اشتباه کردن در عکاسی ترسی نداشته باشید.
اگر قرار است اولین تجربه دانلود برنامه حذف اشیا از عکس را داشته دارید، ما بی برو برگرد به شما اسنپ ادیت را پیشنهاد می دهیم. رابط کاربری ساده ای دارد و اصلا گیج کننده نیست. با اسنپ ادیت می توانید:

 • در بخش remove objects لذت واقعی حذف اشیا در عکس با هوش مصنوعی را بچشید.
  بعد از انتخاب عکس مورد نظر، یا می توانید از گزینه auto برای تشخیص خودکار اشیا اضافه و حذفشان استفاده کنید، یا به کمکِ قلمِ دقیقش، خودتان اجسام مزاحم را مشخص کنید و در نهایت گزینه remove را بزنید.
 • در بخشِ ریمو بک گراند همان طور که از نامش پیداست، می توانید پس زمینه عکس را به راحتی حذف کنید و با عکس های دیگر جایگزین کنید.
 • در قسمتِ enhance رسما اعجازِ نو شدنِ عکس های قدیمی و بی کیفیت را شاهد هستید. در سه سطحِ مختلف هم این کار را انجام می دهد.
 • دانلود برنامه اسنپ ادیت نسخه آنلاک شده

مزیت های اسنپ ادیت

 • هم برنامه حذف اشیا از عکس برای اندرویدی ها است، هم این که می توانید در سیب اپ، نسخه آنلاک شده و رایگان این نرم افزار حذف اشیا از عکس برای آیفون را دانلود کنید.
 • فقط با یک بار دانلود برنامه حذف اشیا از عکس، در کنارش دو خدمتِ رایگان و ارزشمند دیگر هم تحویل می دهد (حذف بک گراند + با کیفیت کردن عکس های قدیمی)

نکته ای که شاید یادتان برود:

 • قبل از استفاده از اسنپ ادیت یا هر برنامه پاک کردن اشیا از عکس دیگری، حتما فیلترشکن خود را روشن کنید در غیر این صورت کاری از پیش نمی برید.

دومین برنامه پاک کردن اشیا از عکس

پاک کردن اشیا از عکس ، دانلود برنامه حذف اشیا از عکس ، برنامه پاک کردن اشیا در عکس

اگر بخواهیم به عنوان پیشنهاد دوم برای دانلود برنامه حذف اشیا اضافی در عکس یک اپ معرفی کنیم، باید بریم سر وقت beautyplus. این نرم افزار برنامه حذف اشیا از عکس برای آیفون نیست ولی در اندروید می تواند در کنار پروسه حذف اشیا از عکس، خدمات دیگری هم ارائه بدهد که حسابی صفا کنید.
بیوتی پلاس می تواند پوست را ریتاچ و خامه ای کند، رنگ چشم را عوض  کند، دندان هایتان را سفید کنید، سیاهی بادمجان نشانِ زیر چشمتان را حذف کند و یک سری کار های دیگر که فقط از دست خودش بر می آید. در ضمن فیلتر های متنوع و جذابی هم دارد.

معروف ترین اپلیکیشن حذف اشیا از عکس

تار كردن پس زمينه در اندروید ، تار كردن پس زمينه عکس در اندروید

بازگشتِ همه ما به سوی پیکسارت است. یک نرم افزار ادیتِ بی نقص و کاربردی که حتی در 90 سالگی هم می توانید ظرفِ یک ساعت در کار با او حرفه ای شوید.
در کنارِ تمام خدمات مسحور کننده اش، حذف اشیا از عکس با پیکس آرت هم ممکن شده است.

 • قندشکن خود را روشن نموده، وارد پیکسارت شوید و عکس مورد نظر را انتخاب کنید.
 • در قسمتِ tools روی آپشن remove بزنید.
 • حالا به کمکِ قلمش، بخش هایی که می خواهید انتخاب کنید و ریمو را بزنید تا حذف اشیا از عکس با پیکس آرت اتفاق بیوفتد.

همان طور که می دانید پیکسارت هم یک برنامه حذف اشیا از  عکس برای آیفون است هم برای اندروید. در ضمن روی ویندوز و سایر سیستم عامل ها هم نصب می شود.

آنلاین ترین برنامه حذف اشیا از عکس

بهترین برنامه برای حذف اشیا از عکس ، بهترین برنامه حذف اشیا از عکس ایفون

آیا به دنبال یک راهِ سریع و بی درد و خون ریزی برای پاک کردن فرد مورد نظر از تصاویر هستید؟
آیا حضورِ یک لوگو در گوشه عکس عذابتان می دهد؟ آیا از تعددِ دانلودِ روزانه نرم افزار حذف اشیا از عکس برای ایفون یا اندروید خسته و کلافه شده اید؟
آیا فیلتر شکنتان برای دانلود برنامه حذف اشیا اضافی در عکس کار نمی کند و ضعف اعصاب گرفته اید؟
خب چرا نگرانید و ناخن می جوید؟ از مجیک استودیو کمک بگیرید.
این سایت از بهترین شیوه های خلاصی از دستِ اجسام اضافه و تو مخی است.

 • برای شروع، وارد سایتِ magicstudio بشوید.
 • حالا در همان صفحه اول روی upload picture بزنید و عکس مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • الان با brush قسمتی که می خواهید حذف کنید را انتخاب کنید.
 • در آخر روی گزینه erase بزنید و چند ثانیه کوتاه صبر کنید تا فاتحه مزاحم عکستان را بخواند. تمام. این روش آنلاین ترین شیوه این کار به جای دانلود کردنِ نرم افزار حذف اشیا از عکس برای آیفون یا اندروید است.

2 برنامه حذف اشیا از عکس (صرفا برای حرفه ای ها)

آموزش حذف اشیا از عکس ، برنامه حذف اشیا در عکس ایفون ، حذف اشیا از عکس اندروید

اگر به راه های معمولی برنامه حذف اشیا از عکس برای آیفون و اندروید نمی گردید و می خواهید در لِول حرفه ای به آموزش حذف اشیا از عکس بپردازید، به سراغ این دو نرم افزار بروید:

 • GIMP (GNU Image Manipulation Program) این یک نرم ‌افزار رایگان و متن ‌باز است که ابزار های بی شماری برای ادیت عکس ها دارد. در واقع فقط دانلود برنامه حذف اشیا از عکس نمی کنید بلکه در کنارش ده ها خدمت دیگر هم ارائه می دهد.
  ابزار های GIMP که می شود برای حذف اجسام مزاحم استفاده کرد شاملِ Clone Tool و Heal Tool  می ‌شود.
 • Adobe Photoshop این مورد یکی از معروف‌ ترین نرم ‌افزار ها برای ویرایش عکس است و صد ها آپشنِ پیشرفته‌ برای حذف اشیاء اضافی دارد.
  از جمله ابزار های معروف آن می شود به Content-Aware Fill اشاره کرد که به تازگی با استفاده از الگوریتم ‌های هوش مصنوعی، اشیاء اضافی را به طور خودکار مثلِ باقلوا با خاک یکسان می‌ کند.

نتیجه گیری نهایی

اگر بخواهیم از بین تمام این روش دو مورد را انتخاب کنیم، می توان اسکارِ بهترین برنامه برای حذف اشیا از عکس را به طورِ مشترک به اسنپ ادیت و پیکسارت داد.
دلیلش هم طبیعی بودن خروجی نهایی، قابلیت نصب روی سیستم عامل های مختلف و فضای کاربر پسند و ساده است.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *