افکت صدا ، دانلود افکت صدا رایگان ، افکت صدا برای ادیت

لیست بهترین منابع دانلود افکت صدا (رایگان)

افکت صدا یا همان استفاده از ساند افکت، یکی از دم دستی ترین حُقه ها برای ساخت یک محتوای حرفه ای است.
این روز ها که در هر پلتفرمِ فضای مجازی، روزانه میلیون ها ویدیو آپلود می شود، باید هم نگرانِ گم شدنِ محتوایمان در این دریای پر تلاطم باشیم.
جذابیت باید ترکیبی از تمامِ فاکتور های کلیپ سازی باشد؛ از خلاقیت تصویری گرفته تا کششِ صوتی مثلِ هوشمندی در انتخابِ موزیک پس زمینه و دانلود افکت صدا رایگان.
اگر شما هم در ابتدای مسیرِ تولید محتوا قرار دارید و دلتان می خواهد یک شروع بی نقص و اثرگذار داشته باشید، باید با منابع افکت صدا برای ادیت اشنا باشید.
این شما و این هم آپدیت شده ترین لیست منابع ساند افکت.

چه زمانی نیاز به ساند افکت ها داریم؟

ساند افکت ، افکت صدا دینگ ، ساند افکت برای ادیت

این روز ها افرادی که در حوزه تولید محتوای صوتی و تصویری فعالیت می کنند، در سه بخشِ کلی دسته بندی می شوند:

1. پادکست سازی

رسالتِ پادکست یا کتاب های صوتی چیست؟ این که فقط به کمکِ قدرت صدا، کاری کنند تا شنونده قوه تخیلش به کار بیوفتد و هر چیزی که می شنود را به راحتی تصور کند.
استفاده از افکت صدا تقریبا قدیمی ترین شیوه تجسم سازی ذهنی از زمانِ راه اندازی رادیو تا به امروز بوده است.
این که مثلا در هنگامِ خواندنِ متن از افکت صدای ماشین، افکت صدای تایپ و … در زمانِ مناسبش استفاده شود، جذابیت رواییِ قصه را برای هر شنوه ای دو چندان می کند.

2. محتوای اینستاگرامی و تبلیغات

اگر بلاگر هستید، یا ویدیو هایی برای پیجِ کسب و کار خود می سازید، استفاده از ساند افکت برای ادیت می تواند عصای دستتان در هنگامِ کلیپ سازی باشد.
حتی گاهی با چرخ زدن در این سایت ها و مثلا شنیدنِ انواع و اقسام افکت صدا دینگ یا تغییر صحنه، چندین ایده برای ساخت کلیپ به ذهنتان می رسد.

3. یوتیوب و دیگر هیچ

یکی از پیشگامان عصر جدید در استفاده از ساند افکت برای ادیت، یوتیوبر ها بودند.
یوتیوب یکی از بستر های آپلود ویدیو با تایم طولانی است؛ پس نمی شود وقفه صحبت کرد و هیچ نمک و تنفسی به کار اضافه نکرد. خلاقیت در به کار بردنِ افکت صدا برای کلیپ یا میم های مرتبط و ترند شده، یکی از خاص ترین و در عین حال ساده ترین شیوه های علاقه مند کردنِ مخاطب به وقت گذراندن در یوتیوب بود.
در هر صورت اگر به فکر کسب درآمد از یوتیوب هستید یا می خواهید ویدیو های ری اکت یا try not to laugh بسازید، حتما باید ترفند های استفاده به موقع از افکت صدا بری کلیپ را بلد باشید. (البته قبلش باید با بهترین منابع دانلود افکت صدا رایگان آشنا شوید).

ترفند طلایی دانلود افکت صدا رایگان از هر سایتی!

به صورت کلی می توان گفت که 90 درصدِ ساند افکت های کوتاه در هر سایتی، به صورتِ رایگان در اختیارِ کاربران قرار گرفته است. اما در دو مورد ما را به تله می اندازند: اول این که دقیقا افکت صدا مد نظر ما پولی است تازه آن هم به دلار.
دو این که گاهی شما می خواهید فراتر از یک افکت صدا دینگ یا دانلود ساند افکت برای ادیت بروید و به دنبالِ موسیقی رایگان و بدونِ کپی رایت برای پس زمینه ویدیو هستید.
برای آن که بتوانید همیشه در هر سایتی لذتِ دانلود افکت صدا رایگان را تجربه کنید این 2 مرحله را انجام دهید:

 • اکستنشن music downloader را  با کلیک روی اینجا بر روی مرورگر کروم خود نصب کنید.
 • بعد از نصب به صورتِ خودکار، شما وارد هر سایت دانلود افکت صدا که شوید، می توانید بدونِ پرداخت هزینه حتی آن دسته از افکت صدا برای کلیپ که پولی هستند را به صورتِ رایگان دانلود کنید.

با این روش، کپی رایت هم دور می زنیم؟

افکت صدا برای کلیپ ، دانلود افکت صدا ، افکت صدای تغییر صحنه

شاید بگوئید بر فرض توانستیم آهنگ ها یا افکت صدا رایگان دانلود کنیم، اگر کپی رایت بخورند چه می شود؟ خب این که دیگر به درد نمی خورد! کاملا حق با شماست ولی نگران نباشید.

 • سایت Ibeat یکی از منابع اصلی دانلود افکت صدا و موزیک های جذاب است که به هیچ کدام از ساند هایش کپی رایت نمی خورد. پس اگر با روشِ موزیک دانلودر کروم وارد این سایت شدید، اصلا نگران این مورد نباشید.
 • Epidemic Sound یکی از وب سایت های معروفِ دانلود ساند افکت است که به بیشترِ موزیک ها و افکت هایش حق کپی رایت می خورد، پس اگر با موزیک دانلودر کروم آهنگ هایش را دانلود می کنید، حواستان باشد که فقط 30 ثانیه از آن ها قابل استفاده است تا گرفتارِ کپی رایت نشود.
  به صورتِ کلی می شود روی هر سایتی برای دانلود افکت صدا رایگان حساب باز کرد، جز اپیدمیک ساند!

دو نرم افزار قوی برای افکت صدا

قبل از آن که به سراغِ معرفی سایت های معروف برویم، بهتر از شما را با دو پلتفرم رایگان و همیشه در دسترس برای در اختیار داشتنِ انواع افکت صدا دینگ و ترانزیشن و تغییر صحنه و غیره آشنا کنیم:

 • نرم افزار کروتوس را می توانید از خودِ وب سایتِ کروتوس دانلود کنید.
 • نسخه ویندوز این برنامه را نصب کنید. حالا تا بی نهایت به افکت صدا دسترسی دارید و می توانید به طورِ حرفه ای لذتِ صداگذاری را تجربه کنید.
  در ضمن از کروتوس استودیو می توانید به صورتِ انلاین هم استفاده کنید و حتی زحمتِ نصبِ نسخه ویندوزش را هم نکشید.

نکته کنکوری

تقریبا 80 درصدِ سایت های دانلود افکت صدا فیلتر هستند؛ قبل از ورود حتما قندشکن خود را روشن کنید.

 • دومین نرم افزارِ افکت صدا برای ادیت کسی جز soundly.
  این برنامه یکی از جامع ترین پلتفرم هاست طوری که مهندسین صدا برای میکس و مستر حرفه ای موزیک ها به او مراجعه می کنند.
  ساندلی را نصب کنید تا هیچ وقت لنگِ پیدا کردن افکت صدای تغییر صحنه و ترانزیشن ها نباشید. هم روی ویندوز و هم بر روی سیستم عامل مک قابل نصب است.

بهترین سایت افکت صدا برای ادیت

این سایتی که می خواهیم برایتان رو کنیم را خداوکیلی هیچ جای دنیا پیدا نمی کنید.
نامش را با آب طلا روی پوستِ آهو بنویسید و در بینِ چندین پارچه زربفت پنهان کنید که حسابی ارزشمند است. فقط روشن کردنِ فیلترشکن را فراموش نکنید.

 • سایت myinstants یکی از حرفه ای ترین و کامل ترین منابع برای دانلود کردنِ ساند افکت های معروف است.
  خوشبختانه حتی نیاز به ساختِ اکانت یا لاگین کردن با اکانت گوگل هم ندارید.
  واردش شوید، روی افکت صدا دینگ یا هر افکت ترند دیگری بزنید و دانلود کنید.

Audio micro: دانلود افکت های صدا برای یوتیوب

آیا به دنبالِ افکت صوتی ترانزیشن هستید؟ می خواهید از افکت های محبوبِ یوتیوب استفاده کنید؟
چرا به audiomicro سر نمی زنید؟ افکت های رایگانش تنوعِ زیادی دارند. در دسته بندی های مشخص قرار گرفته اند و به راحتی قابلِ دانلود کردن هستند.

افکت صدای تایپ ، افکت صدای ماشین ، افکت صوتی ترانزیشن

سومین پیشنهاد برای دانلود افکت صدا

یکی دیگر از جذابیت های یوتیوب این است که یک منبعِ جذاب برای دانلود افکت صدا رایگان و موزیک های بدونِ کپی رایت است. به بخشِ audio libray یوتیوب بروید و از جان مرغ تا شیر آدمیزاد را پیدا کنید.

دو سایت شناخته شده افکت صدا برای ادیت

اگر موارد بالا نیازهایتان را به هر دلیلی برطرف نکرد، می توانید این دو وب سایت را هم امتحان کنید: (همیشه با قندشکن)

جمع بندی نهایی

منابع دانلود افکت صدا کم نیستند. اما اگر بخواهیم یک مورد را بیشتر پیشنهاد بدهید و دوستش داشته باشیم قطعا وب سایتِ myinstants خواهد بود.
به صورتِ کلی می توانید تمامِ افکت های ترندِ صوتی، چه برای ترانزشن ها چه برای شروع و پایانِ ویدیو ها و هوک زدن ها  و همه چیز را در این وب سایت پیدا کنید.

شما چه منابع رایگان و جذابی برای دانلود افکت صدا سراغ دارید؟

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *