ترفند های واتس اپ ، ترفند خواندن پیام حذف شده واتساپ

ترفند های واتس اپ؛ خواندن پیام حذف شده در واتساپ

ترفند های واتس اپ و یادگیری و پیاده کردنشان می تواند فضایِ عصرِ حجری این برنامه را تا حدی قابلِ تحمل کند. اما قضیه این جاست که خیلی از این ترفند ها نیاز به نصبِ برنامه های کمکی دارند.
حالا شما تصور کنید خودِ واتساپ یک موجودِ نان خورِ اضافی در حافظه گوشی است و حالا باید برای بهینه سازی اش اپِ کمکی هم نصب کنیم! اما خب، چه می شود کرد؟
احتمالا برنامه های جانبی هم نیاز به کسب درآمد دارند و از همین راه گذرانِ عمر می کنند؛ از راهِ نقص های واتساپ و آموزش ترفند های واتساپی برای کاربران.
ما می دانیم که مچ گیری در واتساپ و یا فهمیدن چت دونفر در واتساپ، کارِ اخلاقی نیست، نقضِ حریم خصوصی است و اگر پایش بیوفتد به تشکیل پرونده قضایی هم می رسد، پس لطفا این ترفند ها را فقط برای ارضایِ کنجکاوی خود یاد بگیرید و در واقعیت پیاده شان نکنید. باتشکر؛ ستادِ بیدارسازیِ وجدانِ ایران مایند.

آموزش ترفند های واتساپ ، فهمیدن چت دو نفر در واتساپ

پاک کردن دو طرفه چت: اولین راز ترفند های واتس اپ

واتساپ  مثلِ تلگرام نیست که بعد از گذشتِ هر زمانی که دلمان خواست، اجازه بدهد یک پیام یا چت را به طورِ دو طرفه پاک کنیم.
در عوض یک لطفِ بزرگی که در حقمان کرده، ارائه آپشن مسیج تایمر است. یعنی شما می توانید هم برای تمامِ اکانت هایتان این قابلیت را فعال کنید، هم برای یک چتِ خاص که مدنظرتان است.
فقط یادتان باشد که واتساپ، فعال کردنِ این گزینه از طرفِ شما را به اکانتِ مورد نظر اطلاع می دهد؛ یعنی می گوید فلانی تایمر پاک کردن مسیج را فعال کرد.

آموزش ترفند های واتساپی برای پاک کردن دو طرفه یک چتِ خاص

واردِ صفحه چتِ فرد مورد نظر بشوید و روی نامش بزنید؛ روی گزینه disappearing massages بزنید، حالا یکی از سه پیشنهادِ زمانی که داده را انتخاب کنید: 24 ساعت، 7 روز یا 90 روز.
مثلا اگر گزینه 24 ساعت را بزنید، بعد از طی شدنِ این تایم تمامِ مسیج های آن روز شما با طرف پاک می شود و اگر گوشی به دستِ کسی بیوفتد دیگر نمی تواند به محتوایات چت شما با این فرد دسترسی پیدا کند.
مگر آن که قبلا از اطلاعاتتان بکاپ گرفته باشید و او پیام ها را دوباره بازیابی کند.

فعال کردنِ این گزینه برای تمامِ اکانت هایی که به شما پیام می دهند

حالا شاید زندگیتان خیلی جاسوسی و سکرت است و دوست دارید این ترفند های مخفی واتساپ را به همه اکانت ها تعمیم بدهید.
برای این کار روی سه نقطه معروفِ بالای صفحه بزنید، به قسمت stotage & data بروید، manage storage را انتخاب کنید، حالا از گزینه turn on disappearing messages و بعد default message timer، زمانِ دلخواهتان را وارد کنید.

آموزش ترفند های واتساپی: محدودیت برای اد نشدن به گروه ها

خب این قطعا به اندازه فهمیدن چت دو نفر در واتساپ شیطنت آمیز نیست و صرفا برای بیشتر شدنِ آرامش و بالا رفتنِ پرایوسی شماست.
گاهی پیش می اید که ناگهان آنلاین می شوید و می بینید در یک گروهِ ناجور عضوتان کرده اند و روحتان هم خبر ندارد این گروه از کجا آمده است.
گاهی هم ادمین های گروه های خانوادگی خیلی پیگیر هستند تا شما را عضو کنند و پیام های صبح بخیر برایتان بفرستند.
اگر می خواهید برای اضافه نشدن شماره تان به گروه ها محدودیت ایجاد کنید: روی سه نقطه بزنید و به تنظیمات بروید، روی پرایوسی، در نهایت هم گزینه groups را بزنید.
حالا سه گزینه دارید: تمام افراد شما را اد کنند (که در حالِ حاضر روی همین است)، فقط اکانت های خودتان بتوانند اد کنند، اکانت هایی که به آن های اجازه می دهید ادتان کنند.

ترفند های واتس اپ: نت روشن و تیک دوم نخوردن

هنوز به بخشِ جذاب مقاله که درباره ترفند خواندن پیام حذف شده در واتساپ یا مچ گیری در واتساپ است نرسیدیم، اما تیک دوم نخوردن هم دغدغه خیلی از ماست.
واتساپ باز هم در کمالِ خودشیرینی، وقتی نتِ ما روشن باشد و کسی پیامی بدهد، به فرد با اضافه کردنِ یک تیکِ خاکستری در پائین پیام خبر می دهد که او نتش روشن است و احتمالا از نوتیف پیامت را خوانده ولی آنلاین نشده جوابت را بدهد.
برای جلوگیری از این کار نیاز به یک برنامه کمکیِ کم حجم اما مفید دارید که متاسفانه فقط برای اندروید قابلِ نصب است.

  • برنامه netguard را نصب کنید و دسترسی های لازم را به او بدهید.
    حالا از قسمتِ تنظیماتش، اپ واتساپ را انتخاب کنید.
    الان در کنارِ صفحه دو آیکون که یکی شبیه نت و دیگری شبیه خط است را می بینید، روی هر دو بزنید تا از رنگِ سبز به رنگِ نارنجی یا همان خاموش در بیایند.
    در نهایت هم دکمه دایره ای بالا صفحه اش را بزنید و روشن کنید تا تنظیمات را ثبت کند. الان دیگر اگر نت شما روشن باشد و کسی پیامی بدهد، برای او تیکِ دومِ خاکستری نمی خورد.

چه کسی چت هاتون رو میخونه؟ سومین راهِ ترفند های واتس اپ

ترفند خواندن پیام حذف شده واتساپ ، مچ گیری در واتساپ

شاید باورتان نشود ولی ممکن است همین حالا یک یا چند دستگاه دیگر به واتساپ شما وصل باشند و در حالِ زیر نظر گرفتنتان باشند ولی شما بی خبر باشید!
برای راحت شدنِ خیالتان، مثلِ همیشه روی آن سه نقطه معروف بزنید، حالا گزینه لینک دیوایس را انتخاب کنید، الان اگر هر دستگاهی به واتساپ شما وصل باشد می توانید متوجه بشوید.
برای قطعِ این اتصال لینکی که نشان می دهد را لمس کنید و با زدنِ گزینه log out ما را از خداحافظی آن فرد خوشحال کنید.

آموزش ترفند های واتساپی: ذخیره نشدن خودکار عکس و فیلم

شاهکارِ دیگر واتساپ این است که هر تصویر یا فیلمی که در آن دانلود می کنید، مستقیما واردِ گالریتان می شود و این طوری همیشه در حالِ تمیزکاری حافظه و گالریتان هستید.
برای جلو گیری از این کار: روی سه نقطه بزنید، وارد ستینگ شوید، روی گزینه چت بزنید، حالا با فعال کردنِ آپشنِ media visibility از ذخیره شدنِ خودکارِ فیلم ها و عکس ها در گالریتان جلو گیری کنید. به همین راحتی.

مچ گیری در واتساپ: پارتنرم کِی انلاین شده؟!

در این قسمت از آموزش ترفند های واتساپی قرار است حسابی جاسوسی بازی در بیاورید. همان طور که می دانید وقتی کسی لست سینش را برای همه بسته باشد، فقط آنلاین شدنش مشخص می شود و نمی توان هر لحظه زیر نظرش گرفت.
برای آن که بتوانید اعصابتان را حسابی خرد کنید و از این که چرا طرف بعد از آنلاین شدن جوابتان را نداده یک جنگِ جهانی سوم راه بی اندازید، این اپ را نصب کنید:

Yansa tracker for whatsapp را نصب کنید.

  • با وارد کردن شماره فرد مورد نظر در این اپ شما کاملا از زمانِ رفت و آمد او مطلع می شوید حتی اگر لست سینش را بسته باشد! حالا برویم سر وقت شاه فنِ اصلی یعنی ترفند واتساپ خواندن پیام های حذف شده.

ترفند واتساپ خواندن پیام های حذف شده

ترفند واتساپ خواندن پیام های حذف شده هم نیاز به یک اپِ کمکی دارد.
برای این کار از پلی استور برنامه WAMR را دانلود و نصب کنید. حالا دسترسی هایی که می خواهد را به او بدهید.
فقط یادتان باشد که این اپ پیام هایی که تا قبل از پاک شدنِ اپ واتساپ بین شما و اکانت هایتان رد و بدل شده را نشان می دهد و اگر اپ را پاک کرده باشید صرفا در صورتی که از چت ها بکاپ گرفته باشید به شما نشان می دهد.
حالا اکانت مورد نظر را انتخاب کنید و از ترفند خواندن پیام های حذف شده واتساپ لذت ببرید. البته این اپ فقط به دردِ ترفند واتساپ خواندن پیام های پاک شده نمی خورد و برایتان استاتوس های واتساپ هم دانلود می کند.

ترفند واتساپ خواندن پیام های حذف شده

خب حالا بفرمائید و بگوئید ببینیم شما چه ترفند هایی بلدید؟

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *