استند کلاسیک برای تبلیغات محیطی

رسانه تبلیغات محیطی استند کلاسیک

تبلیغات چیست؟

وقتی کلمه تبلیغات را می شنویم ذهنمان به سمت بیلبورد یا پخش تراکت توسط یکسری افراد می رود .

تبلیغات فقط در این دو مورد خلاصه نمی شود بلکه ما تبلیغات نوینی را در حال حاضر در جهان پیرامون خود شاهد هستیم.

تعریف: وسیله ارتباط با کاربران یک محصول یا خدمات است. پیام هایی هستند که توسط کسانی که به آنها ارسال می کنند، پرداخت می شوند و قصد دارند تا افرادی را که آنها را دریافت می کنند اطلاع دهند یا تحت تاثیر قرار دهند، همانطور که توسط انجمن تبلیغات انگلستان تعریف شده است.تبلیغات همیشه در حال نوآوری می باشد ، هر چند ممکن است مردم از آن آگاه نباشند. در دنیای امروز ،  مشاورین تبلیغات از هر رسانه ی ممکن برای استفاده از پیام خود استفاده می کنند. این کار از طریق تلویزیون، چاپ (روزنامه ها، مجلات، نشریات و غیره)، رادیو، مطبوعات، اینترنت، فروش مستقیم، آگهی ها، نامه ها، مسابقات، حامیان مالی، پوسترها، لباس ها، حوادث، رنگ ها، صداها، تصاویر و حتی افراد انجام می شود .

تبلیغات

صنعت تبلیغات

این صنعت از شرکت های تبلیغاتی ساخته شده است، آژانس هایی که آگهی های تبلیغاتی را ایجاد می کنند، رسانه ای که آگهی ها را حمل می کنند، و تعدادی از مردم مانند ویراستاران، تصویرسازان، مدیران برند، محققان، گرافیست های خلاق و طراحان که مایل هستند با اینگونه از شرکت های تبلیغاتی همکاری کرده و در حوزه تبلیغات به پیشرفت چشمگیری برسند و بتوانند نظر مشتری خود را جلب کرده و راضی باشند . این  آژانس ها بر روی نام تجاری، تصاویر آن، آرمان ها و ارزش های پشت آن، بخش های هدف و غیره توضیح می دهند. آژانس ها ایده ها و مفاهیم را برای ایجاد تصاویر، متن، پوسته ها و تم ها برای برقراری ارتباط با کاربر ایجاد می کنند. پس از تأیید از مشتری، تبلیغات به عنوان رزرو در واحد خرید رسانه ای سازمان مورد نظر انجام می شود.

برای اینکه آگهی در نظر گرفته شود، پیامها نیازی به اشاره به محصول یا سرویس خاص ندارند. در حقیقت، بسیاری از آگهی هایی که روزانه با آنها روبرو می شوند بیشتر در مورد آگاهی عمومی برای یک برند بیشتر است تا اینکه مستقیم به تصمیمات خرید تاثیر بگذارد.

در این مقاله نحوه تبلیغات گروه مشاورین ایران مایند رو براتون به صورت مختصر و مفید توضیح می دهیم

بررسی رسانه تبلیغاتی استند کلاسیک

سابقه فعالیت استند کلاسیک

این رسانه تبلیغاتی در سال۱۳۹۵ به شماره اختراع ۳۴۴۷۰ درسازمان ثبت اختراع و ثبت گردید.

این رسانه تبلیغاتی فعالیت خود را از اسفند ماه ۱۳۹۵با قرارگیری و جذب آگهی در محوطه مجموعه ورزشی انقلاب شروع به کار کرد و پس از آن در دیگر محل های اختصاصی مجموعه ورزشی انقلاب از جمله دهکده سبز،جاده سلامت و استخر۴فصل بانوان و همچنین مراکز تجاری همچون پالادیوم و میلاد نورشهرک غرب در حوزه تبلیغاتی و همچنین محیطی شروع به فعالیت نمود،که این هم تاکنون پابرجاست.

۱- نام رسانه تبلیغاتی :استند کلاسیک

۲- مشخصات :استند ایستاده چوبی به ابعاد:               (شامل۳قسمت)

ارتفاع:      ۲۴۵cm

عرض:       ۸۰cm

عمق :      ۵۰cm

معرفی استند کلاسیک

اصلی از بالا به پایین

۱)مانیتور ۴۹”

۲) ۵۴عدد باکس چوبی (۱۰CM ×۱۰CM)به صورت ۶×۹

۳) پایه چوبی

۳- نحوه تبلیغات

نحوه تبلیغات در این رسانه از ۲طریق صورت می پذیرد

۱)پخش تیزر شرکت آگهی دهنده به صورت تیزرهای ۶۰ثانیه ای

۲) از طریق بروشورهایی که در داخل باکس های چوبی قرار میگیرد.

نوع تبلیغات

این رسانه تا کنون با بیش از۲۰۰مجموعه در زمینه های آرایشی،بهداشتی،زیبایی ،بانوان،کارواش های لوکس،گالری های طلا و جواهر و رستوران ها همکاری داشته که برخی از آنها را در پایین مشاهده میکنیم.

نحوه تبلیغات

نحوه تبلیغات در این رسانه از ۲طریق صورت می پذیرد:

  1.  پخش تیزر شرکت آگهی دهنده به صورت تیزرهای ۶۰ثانیه ای.
  2. از طریق بروشورهایی که در داخل باکس های چوبی قرار می گیرد.

نمونه آگهی های جذب شده

این رسانه تا کنون با بیش از۲۰۰مجموعه در زمینه های آرایشی،بهداشتی،زیبایی ،بانوان،کارواش های لوکس،گالری های طلا و جواهر و رستوران ها همکاری داشته است.

استند کلاسیک رسانه ای نوین با ویژگی های منحصر به فرد نسبت به دیگر تبلیغات

مسلما تبلیغات تنها زمانی بهترین بازدید را دارا خواهد بودکه در میان مشتریان بالقوه محصول باشدو در غیر اینصورت حتی خاص ترین نوع تبلیغات هم مثمر ثمر نخواهد بود. به همین دلیل ما استند کلاسیک را در لوکیشن های زیر قرار دادیم .

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *